Kenzo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. március 5.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Illatcsalád: orientális-virágos

Összetevők: narancsvirág, pink bors, tömjén, rózsa, cédrus, vanília

Ár: 13000 ft , Eladó: noemi1990
Állapot: 50ml, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel vagy posta /foxpost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

riatai

2021. január 26.

Ha nem tudnám, hogy van lila szín az üvegen, akkor is ezt a színt tudnám elképzelni az illathoz. Púderes-füstös virágillat. Első illatolás, tesztelés után még csak 4-est kapott volna, de egyre többször jutott eszembe és egyre többször fújtam őt. Szeretem benne, hogy nem tudom kategorizálni. Az még nem, hogy púderes-füstös. Ennél gazdagabb. Tömjénes, vaníliás. De csak annyira, hogy picit édeskés legyen. Ettől még nem tucat édes illat. Tényleg nem tudom mihez hasonlítani. Télen biztos, hogy megmutatja magát. Nagyon finom, lágy illat. Nem tolakodó, nem kiabál, viszont jelen van. Tartósnak mondható. Nálam megérett az 5 csillagra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 26.

Timi8

2020. október 6.

Én ma ezzel az illattal tisztelgek Kenzo Takada ùr nagysága előtt, és egyùttal bùcsùzom Tőle. Pòtolhatatlan, megismételhetetlen, zseni. Micsoda veszteség! Legyen Neki könnyű a föld. 🖤

Lehet a Kenzo illatokat imádni vagy gyűlölni, de szò nélkül hagyni biztosan nem. Nekem is vannak Tőle kedvenceim, pl.: Amour, Flower L' Elixir, Jungle L' Elephant, és nem kedvelt darabok is mint a Flower by Kenzo. De ìgy vagy ùgy mind egyedi és megismételhetetlen, mind mérföldkő és az első polcrakerülés òta is örökzöld darabok.

Ez is egy érdekes kompozìciò, olyan megzabolázhatatlan, nyughatatlan és elborultan művészi. Nekem speciel tetszik, de érezhetően fura, abszolùt szokatlan összeállìtás. Mintha össze nem illő jegyekből akart volna valaki harmonikus életelixìrt gyártani. És valahogy sikerült is! (Az itt felsorort összetevők fejben akár illenének is egymáshoz de én sokkal több és sokkal másabb jegyeket is belérzek, pl.: vmi akvatikus-gyümölcsös jegyet, dinnyét vagy uborkát, jázmin is lehet benne vagy vmi hasonlò, néha olyan negrò cukorkás jellegű ánizs-mentol kombò is felsejlik, de szinte mindig más és más arcát mutatja.) Maszkulin is kissé, talán a cédrus, bors és tömjén triòtòl. Fűszeresebbnek, összetettebbnek, érdekesebbnek és titokzatosabbnak érzem, mint ami a leìrt jegyekből adòdna. Nem én vagyok ez az illat de tetszik a szokatlansága. Mestermű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 6.

vivia

2019. július 8.

Szerintem unisex. Kifújáskor sokat ígérő tábortűz...várom, hogy mélyüljön...vagy kibomoljon belőle valami szomorú -szívmeleg- csillagfényes téma...vagy csak az ősz...vagy csak az elmúlás...csak várom ...és várom... és voila! kész a bazsalikomos, kemencés pizza? aszalt paradicsomszeletekkel meg muskátlival? Szóval rajtam ilyen "most jövök a konyhából" stílusra vált. Meghökkentő és valójában vicces is ez, elég pimasz gondolat készíteni egy fennkölt és légies khmm. pizzafutárparfümöt ... én imádom a vaníliavirág illatát, szép szokott rajtam lenni, ezt a magam részéről most igazságtalannak érzem... Viszont csodálkozom is, hogy senki sem írta le tucatillatként, nekem egy az egyben megidézte a bölcsész kávézók illatfelhőjét, bárcsak maradt volna még az a kép...vad, romantikus és csodás emlékeket idézne... ne játsszál velem, Madly! (Végül is visszaúszott az ősz, a vaníliacukorban hempergő kávézó, meg az aranyló levelekbe csomagolt ifjúság, és jó vót, 4 csillagos, megnyugodtam, meg bejelöltem Kenzot az Instán).

Bocsánat, egy gyors helyreigazítással is tartozom, úgy látom, hogy ez egy 2011-es illat, én sokkal régebbi évjárat vagyok...akkor viszont ... ilyen illata lehet talán a Kenzo Jungle L'Elephant-nak a kifújás után pár órával, ha nagyon sok füsttel stb. találkozik, de megküzd vele...mindenképpen ismeretlen ismerős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 8.

SimonKrisztike

2018. október 1.

Hát hát... vélemények alapján azt gondoltam- ez az megvan az idei év tèli illata, rögtön gondolkodás nèlkül megvásároltam....én nem érzem különlegesnek sajnos! Vártam azt a bizonyos csodát,de nem jött! Hiába a narancsvirág,a rózsa a pacsuli,vmi melengető tèli illatra szàmítottam,de sajnos ez nekem hűvős ès rideg maradt. Nem nem illünk össze.Nagyon szívesen átadom, ha valakinek szüksége van rá!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 1.

Erika80

2017. augusztus 27.

Mintácskám van belőle, az ő erejéig tesztelgetem ezt a fincsiséget. Mély, meleg, krémes illat. A tömjénnek köszönhető az a különleges mélysége és melegsége, viszont a narancsvirág, a vanília és a rózsa is hozzáteszi a maga kis csodáját. Természetesen az összes összetevőnek szerepe van a szép illatban, de én leginkább ezeket fedezem fel benne.
Nagyon tetszik, testhez simuló, abszolút nem feltűnősködő illat, viszont kissé szomorú, hogy nem tart túl sokáig. Ilyen összetevőktől, ilyen névtől és főként ennyiért már elvárná az ember, hogy hosszasan "fürdőzhessen" ebben az érzéki felhőben (legalább 6-8 órát)... ám sajnos ezt hiába. Legalábbis rajtam nem tart túl sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

ErikaErika

2017. június 15.

Kellemes puderes, fustos illat, nagyon szerem. Napos, oszi idore emlekeztet, mikor az avart szoktak egetni, igy nem is meglepo, hogy osszel szoktam hasznalni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 15.

aidanne

2016. április 14.

Nem ertem mi ez a lepontozas? Z az illat zsenialis, dogos, izgalmas ahhh najo elmondom miert!
Elsore nekem pont YsL Manifestora emlekeztetett de o szerintem sokkal jobb, bar tudom YSL-ek nagyon jokat alkotnak de ez a parfum azert igen izgalmas. Hogy miert? Rozsaszin bors! Egyszeruen zsenialis, nekem puderes enyhen fustos dogos lila illat. Van benne epp egy pici virag is de a tobbi osszetevo is mint pl a cedrus , tomjen es a vanilia is gyonyoruen harmonizal benne.
Fantasztikus illat, boldog vagyok hogy birtokolhatom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 14.

Fantasztikus illat, boldog vagyok hogy birtokolhatom :)

Piri11

2016. április 6.

A nyitása tömjénes, füst illat. A füst pedig olyan benne, mint amikor nemes fát, pl. diófát égetnek el. Aki már érezte ilyen fának az illatát égés során az tudja, hogy milyen hihetetlenül finom illata van.
Gyönyörűen bújik elő a pink bors és a rózsa illata és nagyon visszafogottan a narancsvirág is. Hihetetlenül finom, olyan éteri. Nem csoda, hogy pillangók kerültek a dobozára. Kenzo-ék nagyon szépen összhangba tudják hozni a külcsínt és a belbecst.
A vanília pedig lággyá, és krémessé teszi az egész illatot. Nagyon kellemes, nagyon harmonikus illata van. Csodálatos különlegesség ő :))) Természetesen 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 6.

rata.sum

2016. március 1.

Felcsigáztatok a sok pozitív véleménnyel, plusz az illatjegyek (bors, tömjén, rózsa, nyami!) alapján nekem való, ezért rendeltem egy mintát.
Sajnos az én bőrkémiámmal nagyon nincs jóban. Semmit nem érzek a fincsi illatjegyekből, sem az általatok említett füstösségből. Vártam valami lehengerlő, szexi, fűszeres-bőrös, vagány nagyvadat, helyette bántóan éles, átható virágos szappanszagot kaptam.
Igazán szomorú vagyok, mert biztosra vettem, hogy imádni fogom, de semmi szépet nem bírok felfedezni benne. :(((
A csillagot a tartósságára adom, mert Kenzo-illathoz méltóan lerobbanthatatlan. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 1.

Titanilla1

2015. december 15.

Adva van egy piszok jó pasi, jó izléssel , fekete Police, DG Pour Homme......mellette vagyok én jópár illattal. Neki az YSL Opium locsoló kölni, a Cinema szimplán büdi, a Kenzo Elefántjától kiütései lesznek mert allergiás a dióra /az összefüggést én sem értem/ , a Chopard Casmir 1 fújásától már vigyorogva lehetne lehelyszínelni egy 2 hónapos hullát. Na már most az én szexi, hosszú szőkehajú, szakállas nyomozó pasim ma! pöccintett egy bókot az illatomra, ez a Madly volt! A bók pedig így hangzott: "cuki dinnye szagod van" :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 15.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Butylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.