Kenzo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2012. december 23.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Illatösszetevők: gyöngyvirág, barack, jázmin, rózsa, nárcisz, jácint, bazsarózsa, pézsma, nőszirom, szantálfa, lótusz

Ár: 11990 ft , Eladó: kolozsve
Állapot: Leírásban, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/szállítással, de utánvét nincs!

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

hasznaltzokni

2020. október 10.

Számomra egyszerű, és talán ebből az egyszerűségből fakadó csodás gyöngyvirágillat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 10.

Nari

2019. szeptember 25.

Most hogy harminc évvel később már megengedhettem magamnak hogy megvegyem ezt a fiatalkori kedvencet, csillogó szemmel gyorsan ki is próbáltam...
- azután erősen elszomorodtam...nem is értettem..hát .ez most megromlott, hamisítvány, vagy esetleg én emlékeztem rosszul az illatra...? Felmentem a Fragrantica oldalra, és talán meg is találtam a választ ...ebben az új kiadásban nem csak az üveg egyszerűsödött, de az eredeti sok-sok alkotórészt is lefaragták alig párra...
Így most éles, vágó, zöld...nem gazdag, és nem kellemes. Fejfájdító. Hála az égnek (na jó, a No.-nak) - hogy visszaküldhettem...
Csakis lojalitásból három a csillag.
Örülök hogy - ahogy azt az eredeti parfüm oldalán már írtam, miniparfümben még élvezhetem a régi hangulatot...ameddig...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Csakis lojalitásból három a csillag.

vivia

2019. június 26.

Csak a 2002-es, egyszerűbb változatot ismerem. Könnyű, zöld illatnak tűnik, de a nyári meleg nem tesz jót neki, fojtó, párás gyöngyvirág, szinte megfájul a fejem. Tizenéveseknek talán, tavaszra. Az eredetileg 18 összetevőből csak a gyöngyvirág, a zöld levél, a jázmin, a jácint, a bazsarózsa, a szantálfa és a pézsma maradt meg. El tudom képzelni, hogy az első, mattüveges-harmatcseppes változat tényleg a Fidji-hez hasonlított, mert az illatjegyek közt is van átfedés, és akkor az biztos csodás illat lehetett. A Parfum D'Ete 2002 viszont egy szimpla "női ruhabolt-illat", amiről semmi más nem jut eszembe, csak az, hogy nem fogok beleférni a 36-os méretbe, de túlélem valahogy. Nekem egy picit a Nina Ricci-féle Paris in Love-ot idézi fel itt-ott a maga bazsarózsás, jázminos "vizes" érzetével/ ünnepélyességével - ezért gondolom, hogy egy esküvőn szép lehet. Négy csillagot azért adok neki, mert a maga korában és a maga egyszerűségében nagyon eredeti irányt képviselt, és nem tehet róla, hogy nem szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 26.

Parfuwoman

2019. február 17.

Juj,én ennél érzem azt,hogy ez már nekem túl múlt századi és túlontúl régies . Zöldnek nagyon is zöld,de túl erős a gyöngyvirág és a fehérpézsma,valamint van benne egy kis szappanosság is. Nagyanyámon ereztem ilyeneket és kb olyan érzés lenne hordani,mintha fejkendőt kötnék a fejemre és régimódi nylonhálóinget vennék a térd alá erő ruhám alá. A huszonéveimmel ezt disszonáns nak érezném. Ahogy egyik véleményező a Samsara alá írta ,alkottak ennél jobb ,ebben az esetben zöld illatokat is szerencsére . Ettől még ez egy szép illat,de nem nekem. Ugyanígy érzek a Mitsuko és a L’heure bleu iránt is .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 17.

Burya

2018. május 18.

Harmatos gyöngyvirág illatot kerestem, sokan mondták, hogy ez lesz az. Hát nem. :( Valóban ott van a gyöngyvirág, de rajtam pillanatok alatt jácint lesz belőle, a gyöngyvirágnak pedig nyoma vész. Egyébként így is nagyon szép, kiegyensúlyozott, zöldes-friss virágillat, tavaszra és nyárra tökéletes, nem fullasztó, üde ártatlanság, de megvenni nem fogom, annyira nem az én világom, és nem is találom különösen egyedinek. Komfortillat, ami aligha bánt bárkit is. Viszont aki ilyesmi illatot keres, annak bátran ajánlom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

sword

2017. április 23.

Kissé nyers zöld illat, számomra teljesen semleges. Szillázsa és hatóideje minimális.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 23.

Vaslady

2017. április 7.

Internet áruházakban láttam,még kapható.
Gyöngyvirágos parfüm,zöld jegyekkel,a jácint jól kiérezhető még.
Éles,vágó virágos illat.
A Fidji Guy Laroche jutott eszembe,biztos a jácint miatt.
Aki szereti a gyöngyvirágot,vagy a jácintot annak tökéletes lehet.
Egyszerű illat.
Tartóssága jó.
Én személy szerint,megvenni nem fogom.
Az üvege különleges,és tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 7.

Internet áruházakban láttam,még kapható.
Gyöngyvirágos parfüm,zöld jegyekkel,a jácint jól kiérezhető még.
Éles,vágó virágos illat.
A Fidji Guy Laroche jutott eszembe,biztos a jácint miatt.
Aki szereti a gyöngyvirágot,vagy a jácintot annak tökéletes lehet.
Egyszerű illat.
Tartóssága jó.
Én személy szerint,megvenni nem fogom.
Az üvege különleges,és tetszik.

GNóri

2017. február 18.

Meglepődtem, hogy ennyi illatjegye van ennek a parfümnek, mert a gyöngyvirágon kívül semmit nem érzek ki belőle. Sajnos nekem ez így rém egyszerű és kellemetlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 18.

Aquariusgirl

2015. december 5.

pancimanci, köszi :-) én nem jöttem rá, hogy ez uaz, igaz nekem ez után a parfüm után már semmi sem volt "olyan igazi" Kenzo-éktól. ezért nem is nagyon figyeltem a termékeiket. de most újra meg fogom szaglintani. most előre nem csillagozok, majd utána. A régi verzió mindenképp 5 csillagot ér :-)

.....hááááááááááááát, most jutottam oda, h rendeltem mintát a parfiról................és le vagyok döbbenve. Ez NAGYON NEM Ő!!!!!!!!! Ezt soha nem vettem volna meg anno. Pont az a plusz - talán valami vizesség, harmatosság - hiányzik belőle, ami miatt imádtam. :-( Legnagyobb jóindulatommal is csak 2 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 5.

Roberta

2015. november 15.

16. szülinapomra kaptam anyukámtól. Azóta eltelt 20 év. Igen, nem mai illat már, de azóta is imádom. Pár évente vissza-visszartérek hozzá. Nem a mai nyári vonalba illő, mégis gyönyörű illat. Tartós, egyedi, különleges. Keves ismerik, kevesen használják. Ma már végképp. Ez külön jó benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 15.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lila színű.