Best of Beauty 2019

Kérastase

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: karacsonyikaktusz, az összetevőket feltöltötte: Schildi, Módosítva: 2012. június 21.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok

Festett haj ápolására.

Melanie77

2017. március 18.

A tökéletes sampon számomra, de icipicit drága. Időnként veszek balzsammal együtt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 18.

emeseee

2016. november 15.

Teljesen átlagos sampon, semmilyen változást nem vettem észre. Nem szárít, de nem is okozott károkat, az illata nekem kicsit erős. Nem fogom újra venni, egy másik Kerastase-t fogok kipróbálni:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

Tiane

2016. augusztus 8.

Én nem igazán értek egyet a negatív véleményekkel, bár ezt ugye embere válogatja.
Kétségtelenül nem olcsó termék, de az én hajamnak használ.
A szaküzletben az eladó ajánlására választottam. Olyan sampont kerestem, ami megóvja a hajam barna (festett) színét és csillogóvá, puhává teszi.
Én a pakolásával együtt használom, de nem bántam meg, hogy ennyi pénzt áldoztam rá.
Heti kétszer mosok hajat, de nekem nem zsírosít, sőt.
Már a sampon után puha lesz a hajam és csak ez után jön a pakolás.
Vizesen a haj nekem egy kicsit furcsa tapintású, de ha megszárad, akkor olyan, mint a selyem.
Valahogy mióta ezt használom sokkal jobban tartja a formáját a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

Kétségtelenül nem olcsó termék, de az én hajamnak használ.
Heti kétszer mosok hajat, de nekem nem zsírosít, sőt.
Már a sampon után puha lesz a hajam és csak ez után jön a pakolás.
Valahogy mióta ezt használom sokkal jobban tartja a formáját a hajam.

Sofia1976

2014. október 11.

Sajnos nekem nem vált be 2 nap után olyan a hajam mintha 2 hete nem mostam volna és full zsíros. Ehhez viszont drága (5500ft)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 11.

orchidea8627

2012. június 27.

Nekem szárította a hajam és szálkás volt tőle. A csomagolását és az illatát imádtam, az összetevői viszont nem túl szépek. Vannak ennél sokkal jobbak kevesebb pénzért (is).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 27.

Schildi

2012. június 11.

Szuper termék...Az illata kicsit fura:) Mindenképen ujra fogom venni. Hajpakolassal együtt használom, gyönyörü puha , csillogó a hajam!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Lilás piros.