Kérastase

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tingics, Módosítva: 2012. április 24.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok

Dzsinka

2016. október 30.

Semmit nem használ, teljes pénzkidobás. A fodrászom ajánlotta, hogy hű, de jó lesz nekem... Majdnem két hónapja használom, azóta sincs változás.
Egyetlen pozitívum, hogy az illata kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 30.

Egyetlen pozitívum, hogy az illata kellemes.

ylexe

2014. augusztus 12.

Semmi különös, közepes lenne, de ezek az összetevők...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 12.

Semmi különös, közepes lenne, de ezek az összetevők...

Anni

2012. augusztus 17.

Nagy reményeket fűztem hozzá, mert már kissé fárasztó volt a napi hajmosás. Abban bíztam, hogy a zsíros fejbőrömet rendbe hozza, mégpedig úgy, hogy közben nem szárítja tovább a hajhosszt, hajvégeket. Hát, ez nem jött be, a hajamat még mindig mosnom kell legalább hetente ötször.

Megköszönném, ha valaki tudna ajánlani egy jó sampont. Addig, jobb híján, marad ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 17.

SmilingfullyB

2012. július 24.

Ez volt az egyik Kerastase sampon amit sokat használtam. Alaposan tisztít, de ne várjunk tőle csodát. A zsírosodát nálam nem csökkentette, kétnaponta moshattam hajat. Viszont hajmosás után tiszta volt a hajam, ami drogériás samponok estén nálam nem fordult elő, bármelyiket próbáltam sosem éreztem tisztának a hajam és sokszor be is korpásodott a hajam tőlük. A drogérás samponoktól minidg nagyon száraznak és kezelhetetlennek éreztem a hajam. Néhány üveget elhasználtva ettől is korpásodni kezdett a hajam, ekkor váltottam. A TEA-Lauryl Sulphate, sajnos az INCI lista elején van, túl magas koncentrációban van jelen és a tudomány mai állása szerint magas koncetrációban irritáló hatása lehet a fejbőrre. A másik amit nem szeretek benne az SLS (Sodium lauryl sulphate), a dermatitis egyik okozói között tartják számon. Ugyanezt használják felmosó folyadékokban is, habzik, de attól még nem lesz jobb a tisztító hatása, szóval egy gyengébb tenzidet el tudtam volna képzelni ennyi pénzért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 24.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Pyridoxine HCL

Felület aktív anyag, tisztítószer, mellyel leggyakrabban samponokban, tusfürdőkben és arctisztítókban találkozhatunk. Paula Begoun szerint ez az anyag nagyon hasonló a Sodium Lauryl Sulfatehoz (SLS), így bár magáról a TEA-Lauryl Sufateról nincsen sok kutatás, mivel az SLS egy agresszív, irritáló tisztító anyag, így Paula a TEA-Lauryl Sulfate-ot sem ajánlja.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.