Kérastase

Ár:   6150 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Beatricesss, Módosítva: 2020. március 20.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok

Szőkített, hideg szőke és ősz haj nem kívánatos sárgás árnyalait semlegesítő hajfürdő.

• Hialuronsav: Ultra-koncentrált sav - belülről tölti fel és gyógyítja a hajrostok repedéseit, javítja a hajszálak felszínének minőségét, illetve egységesíti a hajrostok felszínét
  • Ultra-violett neutralizátorok: Direkt violett & kék pigmenrek - tartósan semlegesítik a sárga szőkítési alapot
  • Eedelweiss (Havasi gyopár): üde, halhatatlan virágként ismert növény - antioxidáns hatású, óvja a hajat a sérülésekkel szemben, puhítja és nyugtatja az igénybevett hajrostokat

Ár: 6000 , Eladó: zsancica8
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy előreutalás után fox/packeta

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

orsiy

2023. augusztus 7.

Alapjáraton a Kérastase Blond Absolu Bain Lumière termékcsaládot használom az évek óta szőkített hajamra. A sárgásodás elkerülése érdekében ajánlotta ezt a sampont a fodrászom. Minden második hajmosásnál használom így sokáig elég. Szépen hamvasít, de nagyon szárit!! Nekem az illata egyáltalán nem jön be csak a hatása.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. augusztus 7.

mia.sz

2023. március 28.

Vegyes érzésekkel vagyok ezzel a samponnal kapcsolatban. Én az illatát kimondottan nem szeretem, néha viszket tőle a fejbőröm annyira szárít (próbáltam keverve is más samponnal, de nekem úgy is), de a hajam gyönyörű tőle, remekül hamvasít. Más samponokkal felváltva használom és sajnos csak ez szárítja brutálisan a hajam/fejbőröm, előtte olcsóbb hamvasító sampont próbáltam és az nem szárította így (annak viszont nem volt ilyen szép a végeredménye). A márkát viszont imádom, ez volt az első csalódásom a Kérastase-tól. El fogom használni, de újravenni biztos nem fogom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 28.

Lisianthus

2023. március 17.

Vékonyszálú, világos barna hajam van. 5-6 hónapja balayage technikával lett festve, tehát a töveinél és tincsenként az eredeti vilagos barna hajam színe van, illetve a festett szökés világos árnyalattal váltják egymást. A fodrászom ezt a sampont javasolta hamvasításra otthon. 1,5 hónap kihagyás után újra megmostam vele és valami csodát művelt a hajammal. A pici sárgásabb tincseket szépen hamvassá varázsolta és összhangba hozta az eredeti hajszínemmel, magam sem hittem el. A párom és a kollégáim is azt kérdezték, hogy voltam-e fodrásznál. Erős lila színétől függetlenül nem fog. A samponhoz szoktam keverni és szépen eloszlatni a hajamon majd rajta hagyom kis ideig. Nagyon elégedett vagyok a termékkel és elég belőle egy kis mogyorónyi a hajamra. Az illata érdekes, egyáltalán nem zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 17.

L.V.

2023. március 2.

Szőkített hajam kezdett sárgulni, ezért próbáltam ki egy alkalommal, amit meg is bántam. Egyáltalán nem szeretem a hamvas szint, viszont ha kezdi elveszteni színét a hajam és sárgul is kicsi hamvasítót belekeverek a samponba és máris jobb a hatás. Hát nem így lett. Meglepően szürke és sárga foltos végeredményt kaptam. Azért vettem mert sokan dicsérik a márka termékeit, nekem abszolút pénzkidobás. Régen sokat használt schauma hamvasitójának volt hasonló hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 2.

neome

2022. december 12.

Ez nekem sajnos kicsit penzkidobas. Nem azert mert nem jo semmire, hanem mert amire jo, azt a sokkal olcsobb elseve ugyanugy tudja. Talan leheletnyivel kevesbe szarit - gubancol es kevesbe fogja meg a kormoket, de a hamvasito hatasa is legalabb ennyivel gyengebb. Nincs vele baj, nem rossz, de az ar toredekeert is talalni hamvasitot. Sajnos ez is szarit meg ha kevesbe is, ekkora felarat nekem nem er a kulonbseg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 12.

norisz

2022. szeptember 29.

Lassan egy éve használom ezt a hamvaítót, nekem nagyon bejött. Előtte csak egy másik drogériás hamvasítót használtam, de nekem elég nagy különbség volt a kettő között, így inkább beruházok erre. Mivel (ahogy az összes hamvasítót) nem szabad minden hajmosásnál használni, plusz ahogy előttem is írták én is belekeverem sima samponba (ugyanaz a hatása úgy is, nagyon erősen pigmentált), majdnem 1 évig használtam, most esedékes h vegyek újat, de még mindig van benne vagy 3-4 mosásra való adag. Szőke hajra pedig (szerintem) amúgy is kötelező a balzsam/pakolás, így nem vettem észre szárító hatását.

Update: Sajnos nem vettem időben újat, úgyh egy alkalomra áttértem egy másik márkához és ami óriási előnye még a terméknek, h nem fogja be a körmöket. A másik termék miatt citrommal kellett leoldanom a lilás szennyeződéseket, úgyh többet nem fogom elkövetni azt a hibát h nem veszem meg időben :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 29.

annasara82

2021. november 8.

Nagyon jól ápolja a hajamat, a végei nem töredeznek és sokkal jobban reagál a hajsütővas hőjére mint azelőtt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 8.

despoina

2021. április 1.

Erősen hamvasít és tényleg szebb lesz tőle a hajszín (én világosbarnára használtam) de borzalmasan szárít és sajnos a fejbőr kárára mivel hajszálakra megy a Kerastase balzsama (nem ez a ultra violet) plusz kiegészítésnek a mosás előtt felrakok egy elég gazdag olívaolajos pakolást. Mindezt 5 használat után. Vissza fogok térni a másik samponomhoz és havonta maximum 2 alkalommal fogom használni, mert hosszútávon nagyobb kárt okoz mint hasznot. Másik gond hogy összegubancolja a hajat, balzsam nélkül esélytelen a használata. Nagyon sok benne a kékes-lilás pigment igy tényleg hamvasít.
5* mert hamvasítónak jó sampon és gazdaságos mivel erősen koncentrált

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 1.

5* mert hamvasítónak jó sampon és gazdaságos mivel erősen koncentrált

Pocok7

2020. december 16.

Nagyon jól teljesített nálam, erős a hamvasító hatása, nekem nagyon bevált, picit talán szárít, de mindig használok pakolást vagy balzsalot + hajolaj vagy valami nem kimosós krémet, így nem nagyon vettem észre :) most Redkent használok, az minden hamvasítót lepipált, amit eddig próbáltam, de eg is nagyon szuper.. Előtte csak Schauma meg Balea hamvasítósampont próbáltam, azokhoz viszonyítva nekem sokkal jobban bejött, még úgy is hogy jóval drágább. Csak azért 4 csillag, mert a Redkenhez viszonyítom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 16.

hkriszti86

2020. július 1.

Nagyon szépen végzi a dolgát, elveszi a szőke hajam sárgaságát, akár 4-5 héttel festés után is. Érdemes addig mosni, habozni a hajat, amíg a hab teljesen fehér lesz. Nekem, csak magában használva, összegubancolta a hajam, nehezen tudtam vizesen kifésülni. Viszont ha egy másik samponba cseppentek belőle, akkor nem okoz ilyen problémát, és ugyanúgy hamvasít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 1.

Antioxidánsok: Tocopherol, Arginine
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Glycine, Arginine, Glutamic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Leggyakrabban samponokban és lemosókban található gyöngyház hatású emulgeálószer, emollient, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Szintetikus lila festékanyag. Az EWG adatai szerint a bőrre káros, allergizáló hatással lehet. Az összetevőleg elsősorban hajápolási termékekben találkozhatunk.

Nem esszenciális aminosav, melyet a szervezet is képes előállítani, de termelése az életkorral csökken. A glicin fehérjéket felépítő 21 aminosav közül a legkisebb. Az aminosavakat a kozmetikumokban leginkább vízmegkötő tulajdonságuk miatt használják, némelyiknek antioxidáns és sebgyógyító tulajdonsága is van. A glicin más aminosavakkal (pl. leucinnal és prolinnal) együtt alkalmazva ráncsimító hatással is bír illetve a Futurederm információi szerint segíthet a sérült szövetek helyreállításában és elősegítheti a gyógyulást.