Kérastase

Ár:   9950 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Schildi, az összetevőket feltöltötte: Guttmann Natasa, Módosítva: 2013. január 9.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Nagyon száraz, igénybevett hajra!

Dothex

2020. február 14.

Óriás csalódás. Ennyi pénzért sajnos jóval többet vártam volna tőle. Nagyon nagyon régen kaptam egy Kerastese mintát, amiről az az emlékem, hogy egy csoda volt. Nem emlékszem, az melyik volt, ezzel próbálkoztam. A fejbőrt szárított, a hajam nem lett sem puha, sem csillogó, sőt, inkább sprod.
Biztosan nem veszem újra, ennyiért kB 8masik felét ki tudok próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 14.

Biztosan nem veszem újra, ennyiért kB 8masik felét ki tudok próbálni.

Dia82

2019. április 14.

Hatalmas csalódás, a hajam nem festettem másfél éve és csak a végén pár centi ami 1x volt festve akkor utoljára, ennek ellenére csont száraz lett tőle a hajam meg szálkás gubancos ami össze is tapad, a samponjával együtt használom Bain Magistral-al, párszor használtam eddig, az eredmény csörgős teljesen kiszáritott haj, pedig azt irja extrém száraz hajra való, szörnyű amit a hajammal művelt:( A fejbőröm is olyan száraz lett hogy szinte csip.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

Rebeka528

2019. április 10.

Valami csoda!
Hajmosas közben nem igazán tetszett az illata, viszont mire megszárítottam nagyon kellemes és tényleg puhább fényesebb a hajam!!

5 hónapja használom és észre vehető a pozitív változás!!
Nagyon hosszú és sok hajam van! Egy 200 ml kiszerelés november óta bírja ;) tényleg nem kell sok! Csak ajánlani tudom szuper termek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 10.

Valami csoda!

5 hónapja használom és észre vehető a pozitív változás!!

Jonci

2019. február 18.

Semmi hatása nem volt a hajamra kivéve, hogy elnehezítette. Plusz, rettenetesen drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 18.

mandulamanson

2018. november 30.

Nagyon-nagyon szeretem! Meglehetősen puhább tőle a hajam, azonnal érezhető a különbség. Én használat előtt meg szoktam törölni a hajam, hogy minél kevesebb nedvesség legyen rajta, majd bebalzsamozom és kifésülöm; de nagyon óvatosan, hogy ne csöpögjön le belőle lehetőleg semmi. Majd az egészet berakom egy műanyag fürdősapkába és kb 40 percig rajta is hagyom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 30.

dorabeata

2018. március 21.

Nagyon szépen hidratálja a hajat, nem szálasodik, töredezik tőle, és ahogy észrevettem, gyorsabban is nő a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

regi1995

2018. február 26.

Nagyon luxustermék, ezt már az ára is mutatja, de már régóta ki szerettem volna próbálni, és most be is szereztem. Az illatáért oda vagyok, és szerencsére a hajamban is sokáig érződik. Amit tud: regenerál, puhít, lágyít, selymesít stb... Nekem még tényleg nem volt ilyen hajpakolásom, pedig már évek óta próbálgatok mindenfélét. Gyanús, hogy ha mást nem is, de a pakolást most már a márkától fogom beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

hvera

2017. november 30.

Csak a legjobbakat tudom írni erről a pakolásról. Nekem is kevés elég volt, szépen rendbe rakja a hajamat. Könnyen fésülhető és csodás illatú lesz a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

deliaberes

2015. június 20.

Elég száraz a hajam, nekem eddig ez a termék vált be a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 20.

Elég száraz a hajam, nekem eddig ez a termék vált be a legjobban.

Alvero

2014. július 29.

Semmi pozitív változást nem tapasztaltam, viszont elnehezítette a hajam és jobban zsírosodott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 29.

Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA