Kérastase

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2011. szeptember 22.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolás

Ár: 6000 , Eladó: xandra932
Állapot: Új /1szer próbált, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes vagy posta
Rebeka528

2020. január 27.

Sok és dús hajam van amivel mindig ha be kellett sütni megszenvedtem és max 2 órát bírta benne a hullám mindaddig amíg ezt a hővédőt meg nem találtam! 🤩 egy csoda! Kellemes az illata, puhítja a hajam és nem utolsó sorban tovább megtartja a hullámot/göndör tincseket! Nem hagy ragacsos érzetet maga után ha rendesen meg szárítom a hajam! Már a második flakonnal használom belőle és tuti újra veszem! Ja és nem mellesleg kb 6-7 hónapig elég volt az egy flakon pedig 3-4 naponta használtam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 27.

nyuszika39

2020. január 6.

A legeslegjobb hajápoló a világon, ahogy az előttem szóló is írta! Véd a hőtől, a hajam nem töredezik a vasalástól, hihetetlenül puhává varázsolja a hajat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

kgk

2020. január 5.

A legszuperebb hajapolo, amivel valaha talalkoztam!
Szuper puha, selymes es hidratalt a hajam a hasznalataval, plusz pont, hogy vegre nem száll tőle a hajam.
Az osszetevoi nem a legjobbak, de tala ennel a termeknel elnezem. :) Abszolut 5ös!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

A legszuperebb hajapolo, amivel valaha talalkoztam!

abicicaaa

2019. december 26.

Az altalam probalt 3 Kerastase hovedobol a legjobb. Valoban leroviditi a szaritasi idot, picit puhit, kellemes az illata is. Nagyon remelem, hogy ved is a hotol.
Mas markatol meg nem probaltam ilyen termeket, igy nincs osszehasonlitasi alapom sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 26.

sixunderground

2019. augusztus 24.

Nagyon bevalt, ugyanis sokkal gyorsabb es konnyebb vele a hajszaritas es a vasalas is. Hosszu, evek ota szokitett hajam van, raadasul rengeteg, es elegge leroviditette az eddig kb 35 perces muveletet 15-20 percesre. Az illata nem a kedvencem, de teszi a dolgat. Ezt megelozoen a Kerastase extentioniste thermique zold hajkremet probaltam, aminek az illata bejott, viszont rasztaszeru csomokat csinal a hosszu hajamba, ami annyira nem kivanatos..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

judvid

2019. június 11.

Nagyon puha, selymes és könnyen kifésülhető lesz tőle a hajam. Illata nem túl erős, kellemes. Szerintem ha nem használunk túl sokat nem lesz ragacsos tőle a haj. Átszámítva kb. 6200 Ft-ért vettem, szerintem sokáig ki fog tartani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 11.

Maci86

2019. március 19.

Valóban selymessé és fényessé teszi a haját. Egy csillagot azért vonok le,mert kissé ragacsos érzést hagy maga után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

racheldawes

2019. március 5.

Miután elfogyott a Syoss Keratin hővédőm - amivel egyébként teljes mértékben elégedett voltam -, gondoltam, kipróbálok egy professzionálisabb terméket is, és az itteni vélemények alapján erre esett a választásom. Nem bántam meg, megéri az (kissé borsos) árát, mert ennyivel jobb is a drogériákban kapható hővédőkhöz képest. Könnyen eldolgozható a textúrája, sokkal selymesebb és kezelhetőbb a hajam tőle. Remélem hosszútávon is elégedett leszek vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

kittikasznar

2018. december 14.

Fodrászként és felhasználóként is ajánlom! Nem nehezíti el a hajat,könnyű vele dolgozni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

MedicineDerm

2017. június 19.

Nagyon jó termék! Fodrászom ajánlotta, mert nagyon sérült, töredezett végű a hajam a festéstől. Csak a hajvégekre szabad kenni, hajszárítás előtt. Utána könnyebben kifésülhető, formázható a hajam, és nem szárítja ki úgy a szárítás, vasalás. Jó illata van és nem zsírosít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

Hidratálók: Propylene Glycol, Xylose

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak