Kérastase

Ár:   7730 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2021. február 2.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolás

A Kérastase Nutritive kisimító és tápláló hővédő hajtej fényt és utolérhetetlen selymességet ad a hajnak. Aktív anyagokkal gazdagított összetétele kisimítja a hajszálak felszínét, melyek így könnyebben formázhatóvá válnak, és jobban megőrzik a formájukat. Felejtse el a rakoncátlan hajat.

betty23

2021. május 7.

Göndör/hullámos, kb. közepesszálú, dús, száraz hajam van, amit általában egyenesre szoktam szárítani. Használtam korábban a "Discipline Thermique"-t, amit 1 év alatt sikeresen el is használtam, de mivel elég száraz a hajam, úgy gondoltam kipróbálom ezt is. Ez is ugyanúgy szépen simítja a hajam, de hidratáltabb érzést nyújt. Nagyon fényes, puha (a hajvégeim is!) és kellemes illatú lesz a hajam hajszárítás után, ha ezt használom. Ami még fontos, hogy nem nehezíti el a hajam! Az ára kicsit húzós, de a derékig érő hajamra 2 mogyorónyi bőven elég, szóval sokáig kitart.

update: Még mindig szerelem. :) Imádom az illatát és a hatását is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 7.

update: Még mindig szerelem. :) Imádom az illatát és a hatását is.

Ftunde900111

2021. január 23.

Szettben kaptam, kisebb tubusban és ..imádtam. Nagyon finom az illata és szép selymes lesz tőle a hajam, Aki nem sajnál egy hővédőre ennyi pénzt az vegye meg bátran:) nem fog csalódni :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

Elena1230

2020. augusztus 5.

Nekem csalódás ez a krém, pedig a vélemények alapján tényleg csodát vártam tőle... Már jó ideje használom, különböző mennyiségben (hátha azt nem találtam el), de nem változik semmi. Amíg megszárítom a hajam, addig olyan, mintha a fodrásztól jönnék, aztán másnap reggel már, hagyjuk... Ugyanolyan szálkás a vége, nem fogja össze a hajszálakat. Csak remélem, hogy a hőtől valamennyire azért védi a hajam és az illata tényleg isteni, de nem sokáig érződik... Nem biztos, hogy újraveszem, ennyit a Syoss Keratin Heat spray-je is tud.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

nesztee

2020. július 14.

Régi kedvenc balzsamomat kivonták a forgalomból, így fodrászom tanácsára ezt kezdtem el használni, már vagy két éve, azóta folyamatosan újra veszem. Most használom a 3. tubust szóval elég lassan fogy. Nagyon jó illata van, finom puha lesz tőle a hajam. Ha nem szárítom meg nem olyan szép a végeredmény, de ha "hőkezelem" és megszárítom, akkor gyönyörű fényes a végeredmény. Nagyon jól ápol, abszolút leredukálja a töredezett hajvégeket. Nagyon szeretem ezt a krémet, ajánlom mindenkinek. Az ára sajnos tényleg elég borsos, de mivel sokáig elég, ezért nem vonok le pontot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

erasm98

2020. március 4.

Nagyon jó állaga van, nem ragacsos és nem nehezíti el, zsírosítja a hajam, de mégis puha marad utána. Az ára miatt eldugok egy csillagot, de ha hosszútávon is védi hajam, akkor lehet hogy visszaadom neki:))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 4.

Rebeka528

2020. január 27.

Sok és dús hajam van amivel mindig ha be kellett sütni megszenvedtem és max 2 órát bírta benne a hullám mindaddig amíg ezt a hővédőt meg nem találtam! 🤩 egy csoda! Kellemes az illata, puhítja a hajam és nem utolsó sorban tovább megtartja a hullámot/göndör tincseket! Nem hagy ragacsos érzetet maga után ha rendesen meg szárítom a hajam! Már a második flakonnal használom belőle és tuti újra veszem! Ja és nem mellesleg kb 6-7 hónapig elég volt az egy flakon pedig 3-4 naponta használtam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 27.

nyuszika39

2020. január 6.

A legeslegjobb hajápoló a világon, ahogy az előttem szóló is írta! Véd a hőtől, a hajam nem töredezik a vasalástól, hihetetlenül puhává varázsolja a hajat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

kgk

2020. január 5.

A legszuperebb hajapolo, amivel valaha talalkoztam!
Szuper puha, selymes es hidratalt a hajam a hasznalataval, plusz pont, hogy vegre nem száll tőle a hajam.
Az osszetevoi nem a legjobbak, de tala ennel a termeknel elnezem. :) Abszolut 5ös!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

A legszuperebb hajapolo, amivel valaha talalkoztam!

abicicaaa

2019. december 26.

Az altalam probalt 3 Kerastase hovedobol a legjobb. Valoban leroviditi a szaritasi idot, picit puhit, kellemes az illata is. Nagyon remelem, hogy ved is a hotol.
Mas markatol meg nem probaltam ilyen termeket, igy nincs osszehasonlitasi alapom sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 26.

sixunderground

2019. augusztus 24.

Nagyon bevalt, ugyanis sokkal gyorsabb es konnyebb vele a hajszaritas es a vasalas is. Hosszu, evek ota szokitett hajam van, raadasul rengeteg, es elegge leroviditette az eddig kb 35 perces muveletet 15-20 percesre. Az illata nem a kedvencem, de teszi a dolgat. Ezt megelozoen a Kerastase extentioniste thermique zold hajkremet probaltam, aminek az illata bejott, viszont rasztaszeru csomokat csinal a hosszu hajamba, ami annyira nem kivanatos..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Hidratálók: Propylene Glycol, Xylose

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak