Kérastase

Ár:   6740 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LVL, Módosítva: 2013. április 25.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Hő hatására aktiválódó regeneráló hajápoló tej meggyengült, roncsolt haj formázására.

Belülről megerősíti a hajszálakat, kívülről pedig újjáépíti a hajat körülölelő természetes védőréteget. Megóvja a hajat a hő káros hatásaitól és a töredezettségtől. A hatás 5 hajmosás után is megmarad. Könnyebbé teszi a haj szárítását, valamint vasalását.

SchmitzhoferFanni

2020. szeptember 29.

Mintát kaptam belőle és elájultam. Az én hajamnak ez egy csodaszer, ultra puha lesz a hajam, mint egy hajkezelés után. A kis minta is nagyon sokáig elég, nem kell belőle sokat használni és csak a hajam alsó felére szoktam tenni belőle. Így kevésbé fáj az ára, és ezért 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

krisztinakasza91

2020. április 11.

Semmi különös hatását nem érzem az erősítő sampon mellett. Ajándékba kaptam rendelés mellé, de ez alapján nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 11.

laregina

2020. február 4.

Az egesz termekcsaladot megvettem. Nem rossz termek, de onmagaban nem eleg a szoke hajamra, a szerummal egyutt jol mukodik viszont. Nem tetszik az illata, de honapokig eleg, egyenlore nem tervezem ujravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 4.

Divalesquefitgirl

2019. március 11.

IMÁDOM! <3
Szőkített, fehér-szőke, hosszú, dús, erős, vastag szálú hajamra vettem a samponnal és a balzsammal együtt, hogy a szőkítés-festés miatti károsodást minimalizáljam, és milyen jól tettem!
Remington PROtect gőzölős hajvasaló és Remington hideg-meleg hőfokos hajszárító használata előtt mogyorónyi mennyiséget eloszlatok a hajamon a fejtetőt kivéve. A végeredmény pedig: puha, ápolt, selymes haj! <3
Igaz, nem olcsó, de teljesen megéri! <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 11.

IMÁDOM! <3
Igaz, nem olcsó, de teljesen megéri! <3

jnicole

2018. december 18.

Régóta szemeztem a Kérastase-es termékekkel, de kételkedtem benne ,hogy valóban megéri az árát. Három kisebb kiszerelésű RESISTANCE termékekből álló csomagtot rendeltem. A hajsamponja és a maszkja nem volt maradandó élmény , de ez a termék igen. 50ml kb 2 hónapig volt elég (szőke, festett, középhosszú hajam van) . Hogy mennyire szuper arra csak akkor jöttem rá mikor elfogyott :D Könnyen formázhatóvá tette a hajamat. Szárítást követően azt vettem észre ,hogy már vasalnom sem kell , olyan sima lett . A másik dolog, amit észrevettem , hogy sosem volt statikusan tölött a hajam amíg használtam. Összességében szerintem szuper, sokoldalú termék ,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

Boriskajuliska

2018. augusztus 28.

Ez a termék volt a leghasználhatóbb a márkától, de ez sem az igazi. Finom mandarinos illat de itt szinte véget is érnek a pozitívumai. Hatása elég gyenge. Szerintem az igénybe vett hajnak (szőkítés, sűrű szárítás, sütés) ennél többre van szüksége. Az illat miatt 3 * de ajánlani nem tudom senkinek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Cseniko

2018. március 31.

Hosszú, vékonyszálú, sötétszőke, de enyhén szőkített, kiszáradásra, töredezésre hajlamos a hajam.
Gyengén teljesített. Csak jobb hővédőim voltak eddig.
Nagy reményekkel vágtam bele a Kérastase termékek használatába, 4 körben összesen 8 terméket vettem, 1-3 csillagig végeztek nálam. Csalódtam a márkában.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 31.

Gyengén teljesített. Csak jobb hővédőim voltak eddig.

gabrilla

2018. március 19.

Hjajjjj....nagy reményeket fűztem hozzá az itteni vélemények alapján. Sajnos nekem nem vált be ez a termék! Mosás után alkalmaztam törölköző száraz hajon. Olyan volt elsőre is mintha cukros vízzel kenegetném, Hajszárítás után pedig borzasztó száraz lett a hajam tőle. A sima pantene prov-s balzsammal jobb eredményt értem el :( a lejobban persze a kidobott pénz bánt. Tök jó lenne ha ilyen termékekből lehetne mini teszteket venni kipróbálni. Szerintetek van ilyen oldal ahol ilyeneket kapni?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 19.

liababa

2018. március 6.

Sötétbarna hajat hamvas szőkére festetni önmagában is elég nagy bűn, de ezt még heti 2-3 vasalással, hajsütéssel is tetézem.
Ez a kence viszont olyan puhává teszi szalmagyenge fürtjeimet mint egy álom. Ráaásul a hullámok is sokkal tartósabbak mellette. Lee Stafford hamvasító samponnal és Wella Sp luxeoil maszkkal használom együtt, így 3-4 naponta kell mosnom, nem zsírosít.
Az ára viszont nagyon húzós, úgy emlékszem több mint 7000 (!) forintért vettem a notino-ról. Ettől még csodás, úgyhogy nem vonok le, de a szülinapi ajándékomon mostantól nem nagyon kell gondolkodnom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 6.

Cilifreedom

2017. november 29.

A csomagolása már nem olyan, mint a képen. Nagyon jó termék! Csak ajánlani tudom. Alapjáraton barna göndör hajam van kiszőkítve és minden nap vasalva. Borzalmas állapotban volt, amikor elkezdtm Kerastase termékeket használni. Most egészséges és nincs töredezett hajvég sem! Ez a termék végre nem zsírosítja a hajam, de mégis kezelhetővé teszi!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 29.

Hidratálók: Propylene Glycol, Dimethiconol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2