Kérastase

Ár:   6740 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LVL, Módosítva: 2013. április 25.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Hő hatására aktiválódó regeneráló hajápoló tej meggyengült, roncsolt haj formázására.

Belülről megerősíti a hajszálakat, kívülről pedig újjáépíti a hajat körülölelő természetes védőréteget. Megóvja a hajat a hő káros hatásaitól és a töredezettségtől. A hatás 5 hajmosás után is megmarad. Könnyebbé teszi a haj szárítását, valamint vasalását.

molnardorci

2024. május 20.

Nagyon jó az illata, a derékig érő hajamat szépen védi a hőhatástól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 20.

Nagyon jó az illata, a derékig érő hajamat szépen védi a hőhatástól.

lululemon12

2023. június 29.

Isteni az illata, és az állaga is bejön, de az én hajammal nem csinált semmit, nem lett tőle könnyebben kezelhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. június 29.

emeseee6

2021. június 26.

IMÁDOM! Csodát tesz a száraz hajjal,csökkenti a töredezettséget,remekül táplál,valóban csökkenti a szárítási időt,mi kéne még? Ja és egy tubus sztem olyan 8-9 hónapra biztos elég,pedig nekem nagyon hosszú a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 26.

SchmitzhoferFanni

2020. szeptember 29.

Mintát kaptam belőle és elájultam. Az én hajamnak ez egy csodaszer, ultra puha lesz a hajam, mint egy hajkezelés után. A kis minta is nagyon sokáig elég, nem kell belőle sokat használni és csak a hajam alsó felére szoktam tenni belőle. Így kevésbé fáj az ára, és ezért 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

krisztinakasza91

2020. április 11.

Semmi különös hatását nem érzem az erősítő sampon mellett. Ajándékba kaptam rendelés mellé, de ez alapján nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 11.

laregina

2020. február 4.

Az egesz termekcsaladot megvettem. Nem rossz termek, de onmagaban nem eleg a szoke hajamra, a szerummal egyutt jol mukodik viszont. Nem tetszik az illata, de honapokig eleg, egyenlore nem tervezem ujravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 4.

Divalesquefitgirl

2019. március 11.

IMÁDOM! <3
Szőkített, fehér-szőke, hosszú, dús, erős, vastag szálú hajamra vettem a samponnal és a balzsammal együtt, hogy a szőkítés-festés miatti károsodást minimalizáljam, és milyen jól tettem!
Remington PROtect gőzölős hajvasaló és Remington hideg-meleg hőfokos hajszárító használata előtt mogyorónyi mennyiséget eloszlatok a hajamon a fejtetőt kivéve. A végeredmény pedig: puha, ápolt, selymes haj! <3
Igaz, nem olcsó, de teljesen megéri! <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

IMÁDOM! <3
Igaz, nem olcsó, de teljesen megéri! <3

jnicole

2018. december 18.

Régóta szemeztem a Kérastase-es termékekkel, de kételkedtem benne ,hogy valóban megéri az árát. Három kisebb kiszerelésű RESISTANCE termékekből álló csomagtot rendeltem. A hajsamponja és a maszkja nem volt maradandó élmény , de ez a termék igen. 50ml kb 2 hónapig volt elég (szőke, festett, középhosszú hajam van) . Hogy mennyire szuper arra csak akkor jöttem rá mikor elfogyott :D Könnyen formázhatóvá tette a hajamat. Szárítást követően azt vettem észre ,hogy már vasalnom sem kell , olyan sima lett . A másik dolog, amit észrevettem , hogy sosem volt statikusan tölött a hajam amíg használtam. Összességében szerintem szuper, sokoldalú termék ,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

Boriskajuliska

Korcsoport: >54
2018. augusztus 28.

Ez a termék volt a leghasználhatóbb a márkától, de ez sem az igazi. Finom mandarinos illat de itt szinte véget is érnek a pozitívumai. Hatása elég gyenge. Szerintem az igénybe vett hajnak (szőkítés, sűrű szárítás, sütés) ennél többre van szüksége. Az illat miatt 3 * de ajánlani nem tudom senkinek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Cseniko

2018. március 31.

Hosszú, vékonyszálú, sötétszőke, de enyhén szőkített, kiszáradásra, töredezésre hajlamos a hajam.
Gyengén teljesített. Csak jobb hővédőim voltak eddig.
Nagy reményekkel vágtam bele a Kérastase termékek használatába, 4 körben összesen 8 terméket vettem, 1-3 csillagig végeztek nálam. Csalódtam a márkában.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 31.

Gyengén teljesített. Csak jobb hővédőim voltak eddig.

Hidratálók: Propylene Glycol, Dimethiconol

Sárgás, viaszszerű anyag, mely docosyltrimethylammonium chloride vagy BTAC-228 néven is ismert. Elsősorban hajápoló termékekben találkozhatunk vele, ahol elektromos töltődést megakadályozó anyagként, hajkondícionálóként és tartósítószerként funkcionál. 0.1%-nál kisebb mennyiségben használt. Nagyobb koncentrációban erősen irritáló lehet és allergiás bőrreakciót válthat ki.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Hajápolókban és samponokban gyakran használt összetevő, melyet elsősorban az elektromos töltődés megakadályozására használnak (antistatic). Ezenkívül emulgeáló, tisztító és tartósítószerként is használt. Legfeljebb 0,25%-os arányban biztonságosnak tekinthető a lemosandó kozmetikumokban való használata. (forrás)