Kérastase

Ár:   8050 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tditti1991, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. december 11.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

Megvédi a hajszálak egészséges állapotát és emellett elősegíti a haj egészséges növekedését.

Yvaine

2021. augusztus 31.

Számomra nem nagy szám, és a benne lévő sok parfümtől (vagy ki tudja melyik összetevőtől) kipöttyösödik mindig egy kicsit a karom, szóval irritál bármennyire óvatosan is próbálom mosni a hajam. A samponjával együtt használva kb egy napig szép a hajam, utána úgy érzem hogy újra meg kell mosnom, megmosom egy "sima" samponnal úgy,hogy semmi pluszt nem teszek rá, és a hajam nagyjából fellélegzik... Tehát nekem sok valami miatt, és ami a leginkább zavar az az irritáció. Hónapok tapasztalata ez, nagyon nehezen, de szinte már elhasználtam ezt is és a hozzá tartozó sampont is.
Nem fogom újra venni, erősen túlárazottnak érzem.
Az illata jó, meg mondjuk hogy simítja a hajat, amennyire általában szokta egy balzsam annyira puhítja is, de részemről ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 31.

Nem fogom újra venni, erősen túlárazottnak érzem.

stylo

2021. július 13.

Mar egy ideje hasznalom ezt a markat. Kezdetben meg voltam gyozodve arrol, hogy sima rongyrazas ezekre kolteni, es semmivel nem tudnak tobbet, mint barmi, amit egy atlag kozertben is beszerezhetek. Honapok tavlatabol viszont be kell latnom, hogy soha nem nezett meg ki ennyire egeszsegesnek a vekonyszalu, suru, szallos, szoszosodo hajam. Rugalmas, eros, sima most. Vagni is ritkabban kell, mert a szokites ellenere sem roncsolodik vagy szarad ki a vege. Egy flakon barmelyikbol honapokig eleg. Szerintem megeri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 13.

Riky1018

2021. július 12.

A samponjával együtt használtam. Az illata kellemes,könnyen oszlik a hajon. Bár a hajam nem igazán nőtt a használata alatt,de nagyon szépen regenerálta a hajszálakat és láthatóan egészségesebb lett a hajam! Nem olcsó termékek de számomra megérte az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 12.

cickibty

2021. május 11.

Majdnem derékig érő hajamra nem sajnálom, de igy is nagyon kevés elég belőle. Kellemes, de nem túl erős illata van, ami meg napokig érződik a hajamon. Szép fényes lesz, de meg csak néhány hete használom, egyelőre tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 11.

szilvike94

2021. január 18.

Szerintem az egyik legtökéletesebb termékcsaládja a Kérastasenak. Már használtam a pakolást, a sampont és most ő van éppen befogva. Nem használom minden hajmosáskor, de olyankor látszik is ha valami mást kenek rá. Nem tudom jobban elmondani, de a fogása és az esése se olyan olyankor a hajamnak ha nem ezt teszem fel. Érdemes az egész termékcsaládott egyszerre használni. Nekem kimondottan vékony szálú, töredezésre és lelapulásra hajlamos a hajam, szerintem hasonló problémákkal küzdő nőtársaimnak ő a tökéletes választás. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 18.

gumibogyo11

2020. szeptember 11.

A Heiszler szalonban voltam legutóbb és ott ajánlották ezt a csomagot. Vékony szálú, korábban szőkített hajam van amit már 2 éve nem festetek, de a vége még szőke. Hajnövesztésben vagyok és miután a vállamat eléri a hajam, rendszerint mindig elvékonyodik, sose volt igazi szép egyenletes hosszú hajam úgyhogy adok neki egy esélyt. Samponnal és szérummal együtt vettem és használom, de igazi megvilágosodás volt számomra mikor a fodrász elmagyarázta hogy kell a balzsamot használni. Mosás után töröld meg a hajad és törölközö száraz hajra vidd fel a balzsamot, pár percig hagyd. Ha nedves hajra viszed, nem tudja a hajad mind beszívni 😲logikus is... Szóval most kipróbáltam így, és tényleg éreztem a balzsamozás után, hogy valami történt, sokkal sokkal puhább volt a hajam. Nekem egyedül az illata kicsit túl "fhanciás" és drogériás de talán majd megszokom évek óta nem használtam csak Lush-os szappanokat azoknak egyedibb az illata. Emiatt levonok 1 csillagot, a hatásáról majd updatelek 1-2 hónap múlva.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 11.

Lencseee

2020. július 29.

A samponjaval egyutt hasznalom egy honapja. Itt is leirnam, hogy a hajam novrkedesenek normalis utemet nem vettem eszre, hogy megsokszorozta volna. Azonban, amiert nagy kedvenc, az az, hogy hiaba kenem a hajtovekre is, ez bizony nem "zsirosit", sot hozza is ad egy napot (a samponnal egyutt ertemdo hasz alat mellett) a ket hajmosos kozotti idoszakhoz. A kifesulest megkonnyiti. Egyelore 4 csillag, mert meg megvarom a vegleges velemenyemmel a flakon elhasznalasa utani erzeseket;-) azert ez a Kerastase tud valamit, na!🤩

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 29.

abicicaaa

2020. február 28.

Ez az egyetlen balzsam amit próbáltam a márkától, a pakolásokból viszont többhöz is volt szerencsém. És hát azoknak a nyomába sem ér. Nagyon fura érzetű utána a hajam, nehez megmagyarázni. Mintha szivacsos (?) lenne, nem az a puha selyem tapintás, amit a pakolások produkálnak. Emiatt nem tudom értékelni rendesen :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 28.

Zauditu

2019. november 19.

Szeretem, vissza állítja a haj struktúrát, puha lesz a haj tőle, nem nehezíti el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

marilyn22

2019. november 13.

Hááát.... nem rossz, de sajnos semmivel sem tud többet bármelyik mezei balzsamnál. Elhasználtam, de nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.