Kérastase

Ár:   9900 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fruzsika941210, Módosítva: 2018. április 9.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Hajerősítő pakolás, mely a súlyosan roncsolt haj szerkezetének javítására nyújt megoldást. Használata során hatóanyagai azonnal a meggyengült hajszálakat célozzák meg és mélyrehatóan erősítik meg azokat. A haj visszanyeri rugalmasságát és erejét. Továbbá segít megakadályozni a haj újbóli töredezését. Az eredmény: maximálisan rugalmas, puha és élettel teli frizura.

katalara

2021. július 13.

Sajnos az én szőkített, vékonyszálú, lelapuló hajamat csak még jobban elnehezítette, de unokahúgomnak bevállt, ezért nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 13.

Vicus7

2021. július 4.

Szuper termék! Selymes, puha lesz a haj tőle, a száraz hajvégeket hidratája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 4.

Szuper termék! Selymes, puha lesz a haj tőle, a száraz hajvégeket hidratája.

anette0118

2021. május 8.

Próbáltam nem hirtelen felindulásból véleményt írni, hanem várni pár hetet, hogy lássam, hosszabb távon milyen hatással van a hajamra.
Imádom!❤ nem olcsó termék, viszont kevés is elég belőle, az illata nagyon finom!
Vannak, akik írják, hogy hamar zsírosodik a hajuk tőle, de én ezt nem tapasztaltam.
Szerintem sokan rosszul "diagnosztizálják" a saját hajukat, és enyhén száraz hajra megrendelik a legbrutálabb hajápolót, aztán csodálkoznak, hogy utána olyan a fejük, mintha lenyalta volna a boci.
Viszont az én nagyon száraz, szőkített hajammal csodát tett! ❤ Arra viszont odafigyelek, hogy ne vigyem a hajtövemre, mert akkor tényleg sok lehet, csak a hajhosszra és a végekre!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 8.

emeseee6

2021. április 18.

Nem is tudom hogy viszonyuljak hozzá. Azt mondanám,hogy semmi extra. Persze,aki a drogériásokról ugrik ide,annak nyilván ég és föld,de szerintem professzionális szinten egy tök átlagos cucc. Ennyit tudnak más termékek is,pl én Tigit használok rengeteget-amit webshopokból szószerint fillekért be lehet szerezni-és ugyanezt tudják. Az én hajamnak egy Lush is jobb,ami nem is kiemelten hajápolókra szakosodott márka,nekem mégis jackpot a hajamra.

Persze nem azt mondom,hogy rossz lenne,nem az,csak semmi kiemelkedő. Reméltem ,hogy ezzel pár terméket elhagyhatok a hajrutinomból-ami mellesleg több termékből áll ,mint az arcrutinom :D - de nem. Beleilleszthető,de mint mondom semmi többet nem nyújt,mint más termékek.

A cucc maga nagyon tömény,nem kell sokat használni belőle,így sokáig elég- ár/mennyiség aránya jó. Az ár/érték viszont nem . Vegyetek inkább Tigit ,harmadennyibe kerül,és ugyanezt vagy kicsit többet is nyújt. El fogom használni,de ha nem kezd el varázsolni hosszabb távon,akkor nem veszem újra.

PS:ami tényleg egy csoda,az az Olaplex,amit a fodrász használ

UP:végül kemény 2 használat után eladtam,de akár a kukába is szívesen kidobtam volna,csak használni ne kelljen többet :D Egy tömény zsíros cucc,ami kb semmit nem csinál,csak ráül a haj felszínére,de bele nem hatol,nem javít semmit. Ezzel az erőel disznózsírt is kenhettem volna rá. OLAPLEX összes terméke..na azok tudnak vmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 18.

PS:ami tényleg egy csoda,az az Olaplex,amit a fodrász használ

Patrysa

2021. március 20.

Sajnos horror áron dolgozó ‘legjobbnak’, mondott fodrászok tették tönkre a megaszőke hajamat.
Amint megtaláltam a fodrászom, ő ajánlotta a sampont és a maszkot is. Ekkor már kétségbeesetten, hajhosszabbításban is gondolkoztam. Örülök, hogy nem vágtam bele és végül ezekkel a termékekkel próbáltam megkísérelni a lehetetlent.
Hajmosásról hajmosásra éreztem a különbséget. Majdnem 2 hónap alatt elkezdtem látni a babahajaimat, 3-4 hónap alatt pedig a szerkezete is egy csoda lett. Csak ajánlom, az illata pedig...mintha a hajam illatán is érezném a prémium minőséget. Csak ezt használom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 20.

luci_i

2021. január 3.

2 éve már biztosan megvan! Drága, de cserébe nem kell sokat használni így ha az ember visszaosztja akkor jól kijön belőle!
Mindig szép lesz tőle a hajam, noha nem mintha egy jó kezelés után lepnék ki a fodrásztól, de ez a termékcsalád rakta rendbe a botrányosan száraz, cirokseprű kinézetű hajamat, amiért hálás vagyok, így hát én nagyon szeretem! 5✨

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 3.

szabocinti93

2020. december 19.

A hatása hihetetlen 😍😍😍 Nagyon szeretem. Nem kell sok belőle. Kár, hogy nagyon drága :( viszont sokáig kitart 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 19.

laregina

2020. november 25.

Tomenyebb allagu mint a vilagosabb verzio, ez erosen toredezett hajra ajanlott. Megeri beruhazni ra, tenyleg az eddigi legjobb pakolas amit hasznaltam, a hajam selymesebb, tovabb marad egyenes es rugalmasabb, remelem hogy a toredezesen is segiteni fog hosszutavon!

Update: mar regota hasznalom, nemreg megvettem a 400 ml-es kiszerelest is akciosan, ami tuti hogy tobb mint egy evig eleg lesz, tehat igy arban is viszonlylag kedvezo. Annyira keves kell belole es apolja a szoke, toredezett hajamat, meg mindig azt gondolom hogy ez a legjobb hajpakolas amit valaha hasznaltam (rengeteg markat kiprobaltam mar). Rugalamassagot ad a hajnak, nem szall tole a hajam es ugy vettem eszre, hogy mostanaban kevesbe torik a hajam, amit eddig egy pakolasnak sem sikerult elernie! Nekem ez az igazi csodaszer, csillagos otos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 25.

jucika

2020. június 5.

Még soha nem volt ilyen sűrű állagú pakolásom, nagyon keveset kell belőle használni, így sokáig elég lesz. A hajam több napig finom illatú tőle. A hajvégeimet újraélesztette. Erős, táplált hajat eredményezett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

abicicaaa

2020. május 15.

Az en hajam csak festett, nincs megtepazva. Nagyon sok neki ez a pakolas (ilyet meg nem is ereztem soha), rendesen kioblitettem, megis nehez erzetu volt a hajam, kicsit zsiros is. Sokszor szokitett, roncsolt hajra csoda lehet, igy nem pontozom le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 15.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glutamic Acid, Glycerin, Trehalose

A triozin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr-és hajkondicionáló, valamint szagokat semlegesítő hatású összetevő. Az összetevő serkentő hatással van a melanociták melanin termelésére, ezért a leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

Növényi eredetű összetevő, melyet a sáftánymagsav glükózzal való kondenzálásával nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel hajápoló termékekben találkozhatunk.