Kérastase

Ár:   8900 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tunderviragos, Módosítva: 2015. július 15.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Hajerösítö kettös szérum a roncsolt haj és töredezett hajvégek állapotának javításáért.Károsodás mértéke 3-4.

A Fibra-Kap és Séve de Resurrection technológia segít javítani a haj szerkezetét, ezáltal a hajszál erösebbnek látszik.

Iminbeauty

2019. június 28.

Nálam annyira nem vált be. Vékony szálú hajam van, így biztos egy erősebb hajon sokkal jobban működik. Nálam nem tett csodákat. Elég hamar elfogyott, így az árát is sokalltam. Mivel KÉRASTASE, nagyon mellélőni nem lehet, tehát biztos, hogy rengeteg tápláló anyag van benne, jót fog tenni a hajadnak és bajod nem lesz tőle, de ennél a márkánál szerintem érdemes nagyon alaposan felmérni, hogy a te hajadra melyik termék illik leginkább. Az én hosszú és vékony, szöszösödő hajvégeimre nem működött, a nutritive termékcsalád viszont igen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 28.

berenyiagness

2019. április 14.

Az igen száraz és igénybevett hajam ápolása érdekében kipróbáltam ezt a 3-4 erősségű terméket. Hetente kétszer hajmosás után használom a majdnem derékig érő hajamra és lassan két hónap elteltével is kb félig van a doboza, igaz ez mellett még más termékeket is használok. Az illata jó, nem neheziti el a hajam és kellemes, lágy tapintású lesz. Egyszer megéri megvenni, ajánlom de legközelebb más szérumot fogok kipróbálni mert még nem találtam meg az igazán nekem valót.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

Maci86

2019. március 19.

Nem szeretem, nekem inkább szárítja a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Nem szeretem, nekem inkább szárítja a hajam.

Alicece

2019. január 7.

Szép puha es sima lesz a hajam tőle de a szálkásodást nem szünteti meg.
Jo termák bár nem veszem ujra tul draga sok kellett belőle es gyorsan elfogyott nem is csodaszer.
A hajam gyorsabban szárad tőle a hővédő hatása jo de én inkább a kerastase L’incroyable Blowdry Helyreállító Gélt választom az sokkal jobb

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

Szép puha es sima lesz a hajam tőle de a szálkásodást nem szünteti meg.

Boriskajuliska

2018. szeptember 14.

Szerettem volna kipróbálni valami újat, és a fodrászom tanácsára ezt választottam (ő a Paul Mitchellt és a Davinest forgalmazza), hát kár volt. Pici, drága (ha jó akkor ez sem érdekel) és kb drogáriás szinten van. Sajnálom kidobni ezért elhasználgatom, de nem ajánlom senkinek. Nem mondom hogy szárít, de hogy nem puhít az biztos pedig egyáltalán nincs lestrapálva a hajam! Makradok a jól bevált Paul Michellnél az megér minden forintot és még egyetlen termékükbe sem csalódtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

Zsolt8912

2018. szeptember 14.

Teljesen igazat adok az előttem kommentelőnek, hogy horror ára van, pláne, hogy a sampon és balzsam is elkél, viszont ha ez kell, hogy tényleg mindenféle cécó nélkül nézzen ki úgy a hajam, mintha most jöttem volna a fodrásztól, akkor nagyon is megéri! Nem ragad és könnyen lehet vele bánni, bár az is igaz, hogy nálam sem tartott ki 1 hónapnál tovább ez a szérum, de imádom. Kellemes illatú és tényleg sokat segít a regenerálásban! Csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

kokkendorfen

2018. szeptember 10.

A vékony szálú és festéstől, tengertől kiszárított hajamnak nagyon jót tett!Idén a napozás és sós víz ellenére sokkal szebb hajjal tértem haza , mint szoktam.A samponjával együtt használtam.Nem kellett ráfestéssel kezdeni a szeptembert.A felvitele praktikus, nem időigényes.Az ára horror és hamar elfogyott, 1 hónapig tartott a nyaralás alatti folyamatos használat és a hajhosszam miatt.Alig vártam,hogy újra meg tudjam venni a hétköznapokra is,mert mégsem mindegy,hogy pakolással fejeden kell járkálni órákig, majd lemosni és formázni vagy csak felteszed és mész tovább,folytathatod az életed.Akinek az ár nem visszatartó erő, azoknak ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Cseniko

2018. június 21.

Egyetértek az előttem szólóval! Kérastase termékek közül talán ez ami úgy ahogy működött, de nem együtt használva a saját samponjával és pakolásával. Elhasználom, de újra nem veszem sem ezt, sem bármely egyéb Kérastase terméket.

Update-elnem kell és elvenni egy csillagot.
Az az igazság hogy egyetlen egyszer sem nyúltam ehhez a szérumhoz mióta váltottam egy másik és szuper termékcsaládra! Két harmada benne, ugy néz ki benne is marad!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

Update-elnem kell és elvenni egy csillagot.

Claudia08

2018. június 17.

Nagyon sérült hajamra ajánlotta a fodrászom, hogy átmenetileg használjam amíg helyre nem áll a hajam. 4 hónapja használom és érezhetően puhább és egészségesebb a hajam. Az illatát is imádom, könnyebb kifésülni is a vizesen nagyon gubancolódó hajamat. Elég húzós az ára, de 5csillagot adok neki a hatása miatt és mert szépen nő a használata óta a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 17.

Fruzsika941210

2018. május 25.

Örökké újra fogom venni :) legszívesebben folyton kennem annyira jó az illata állandóan szaglaszta a barátom a hajam :) és csoda puha lesz tőle :) meg Csak egy hónapja használom jövök majd updatere :)

UPDATE: elfogyott ! Mindenképp újra veszem (csak ne lenne ilyen drága ) a hajam nagyon szerette minden beszaritas előtt nyomtam egy-egy adagot és eloszlattam a hajamon :) most meg háromnegyede teli van az elixir ultimate olajomnak addig nem veszek mert hát nem két fillér de utánna vissza terek:) !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

Hidratálók: Dimethiconol, Propylene Glycol, Trehalose, Glutamic Acid

Steareth-20 ti I eu 2 1

Növényi eredetű összetevő, melyet a sáftánymagsav glükózzal való kondenzálásával nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel hajápoló termékekben találkozhatunk.

Tartósítószer.