Kérastase

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szilvike94, Módosítva: 2017. október 4.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz, Zsíros

Korpásodás elleni sampon, száraz és zsíros hajra

Mélyen tisztítja a fejbőrt, segít hosszan csökkenteni a korpaképződést száraz és zsíros fejbőrön is. Szilikonmentes. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

andreax

2019. szeptember 29.

Zsíros korpásodásra vásároltam. Az első flakon után tényleg szebb lett a hajam, eltűnt a korpa. A másodiknál visszatért a korpa, összesen 3 flakonnal próbáltam, hátha velem van a baj. Rá kellett jönnöm, hogy vagy nem válik be a zsíros korpa eltüntetésére, vagy csak nekem nem hatott. Ahhoz képest, hogy milyen drága, többet vártam tőle. Viszont a negyed áron kapható yves rocher korpásodás elleni sampon (régi verzió) tökéletesen bevált. T

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

sixunderground

2019. szeptember 21.

UPDATE: Pontosan 2 honapja hasznalom es kb a fele fogyott el heti 3, neha 4 mosas mellett, pedig mosasonkent 2-3x samponozok. Egyetlen alkalommal megmostam a hajam egy masik samponnal es azonnal vissza is jott a fejborhamlas ugyhogy kitartok mellette.

A jelenlegi lakasunkban iszonyatos a vizminoseg, mindenem kiszarad tole, igy a fejborom is sebes, szaraz korpaval lett gazdagabb. Probaltam head and shouldersszel segiteni a probleman, de csak latszolagos megoldas volt, ugyanis a fejboromre tapasztotta a korpat, es atlab 2-3 nap utan elkezdett viszketni es a kormom alatt osszegyult egy csomo ragacsos valami egy keves verrel. Ezt azert irom le, mert a kindulasi allapot remseges volt, kb 2 naponta moshattam a hajam, ha ezt el akartam kerulni. Evek ota szokitett a hajam, vasalom is, tehat alapbol is kiszarad. Namost, kb 4-5 hete vettem meg ezt a sampont netes velemenyek alapjan, es el kell mondjam, hogy csodaszer. Nem tudom elegge hangsulyozni, hogy nekem nincsen hormonalis vagy egyeb oka a problemamnak, ezt pusztan egy koltozes idezte elo, a parom bore is megszenvedi a kemeny vizet. Viszont mostmar nem viszket a fejem, nagyon tiszta lesz a hajam, nem szaritja gubancosra sem, ellentetben mas korpasodas elleni samponokkal, es ha megvakarom a fejem, mar nincs a kormom alatt semmi es nem is sebesedik ki hatul sem. Az, hogy gyakrabban mosom, mint regebben inkabb annak a szamlajara irhato, hogy rengeteget van osszefogva a hajam. Igazabol az a legjobb, hogy nincs tobb seb a fejemen, amit veresre vakarhatnek, es igy most durvan 20 hasznalat utan is legalabb felig van a flakon, nem kell belole sok egy alkalommal :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Nikkii0326

2018. május 30.

Nagyon zsirosodo borom van ahogyan a hajam is. Tobben is ezt ajanlottak nekem. Nalam egyaltalan nem valt be :( nem tud semmi tobbet mint egy joval olcsobb sampon. Olyan 6-7 ezer ft korul mozog azt hiszem es csak rendelni lehet vagy fodraszolnal lehet beszerezni. A mennyisege egyebkent sokaig eleg. Egy honapig minimum ugy, hogy ketnaponta mosom a hajam vele. Balzsamozni mindenkepp erdemes utana mert szaritja a hajvegeket

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 30.

juditkaa70

2018. január 11.

Volt egy időszak amikor eléggé korpásodott a hajam. Először nem tudtam mitől,aztán rájöttem,hogy a sampon amit akkor használtam az volt a kiváltó oka a korpásodásomnak. Ez a magas minőségű sampon viszont megszüntette a problémát. Kellemes illatú, Ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 11.

szilvike94

2017. szeptember 22.

Tervezek írni kommentet azokhoz a termékekhez amik a "nagy zsíros korpa elleni küzdelemben" részt vettek. Kijelenthetem megtaláltam az igazit. Kálváriám körülbelül egy évvel ezelőtt kezdődött amikor eszméletlen mód elkezdett zsíros korpa képződni a fejbőrömön. Alapból is zsírosodó típúsú az arcom és a fejbőröm is de akkoriban szinte napi szinten megmostam volna a hajamat és nagyon viszketett a fejbőröm. Próbáltam abban az időben nizoralt, lrp-t, head and schoulderst, vichy-t. Voltak jobb és rosszabb időszakok de véglegesen egy se szüntette meg a korpát.
Nagy elkeseredésemben a fodrászomnak elpanaszkodtam a bánatom aki szintén észrevette a fejbőröm állapotát. Ő ajánlotta ezt a terméket, azóta aranyba foglalom a nevét. Ez a sampon igaz egy elég magas árkategóriás termék DE! teljesen megszüntette a korpát, nem viszketek és kicsit mérsékelte a hajam zsírosságát. Már nem kell napi szinten hajat mosnom, és nem is érzek rá késztetést. Az utolsó cseppjéig megérte a 6700 Ft-ot de, azóta rájöttem, hogy notino-ról olcsóbban is be lehet szerezni. Nagyon nagyon kevés kell előle egyszerre, így két-három hónapig szokott kitartani heti 2-3 hajmosásnál. Eleinte féltem tőle, mivel a szilikonmentes samponok sose jöttek be, de egy jó hajpakolással orvosolható (abból én L'Oréal Professionnel-t használok).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak