Kérastase

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Evie, Módosítva: 2013. május 22.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok

• Egy fejlett tisztító az érzékeny és igénybevett fejbőrre
  • Hydra-Destress komplex-et tartalmaz
  • B3-vitaminnal dúsított AHA technológiával rendelkezik
  • Hihetetlenül megnyugtatja, hidratálja és tisztítja a hajat
  • A haj puha, rugalmas és revitalizált lesz Az érzékeny fejbőrre és a normál vagy kombinált hajra alkalmas

Sanni05

2019. január 10.

Nagyon jó kis sampon, teljesen helyretette a kiszáradt fejbörömet. Szuper tulajdonsága, hogy nem zsírosít és így pár nappal ki tudod húzni a hajmosást!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

Kedi81

2019. január 8.

Sajnos nekem nem vált be,pedig annyira bíztam benne a jó véleményeket olvasva,az eddig 3 naponta mosott hajamat úgy zsírosította,hogy minden nap moshattam,mert vállalhatatlanul nézett ki,az alja szállt,a teteje meg tiszta lapos és zsíros lett már mosást követő nap,amúgy tényleg jól habzik,meg kellemes illata van,de nem szeretnék minden nap hajat mosni,sajnálom,de tőlem csak 2 csillagot kap,pedig én tényleg nagyon szerettem volna ha beválik....:-(((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 8.

juditkaa70

2018. január 12.

Nagyon sokszor szoktam vásárolni a Kérastase samponjait és balzsamját. Előfordult,hogy a hajfesték amit használtam irritálta a fejbőrömet. Ez a kiváló minőségű sampon azzonal,már az első használatnál megnyugtattta a fejbőrömnél az irritációt,miközben hidratálta fejbőrömet és a hajamat is. Nagyon jó samponnak tartom, bár az ára elég húzós ( kb 7600 Ft),de,nem sajnálok kiadni rá ennyi pénz,mert,valóban segít a problémán. Tökéletesen elégedett vagyok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 12.

creammaniac

2017. május 8.

Életem egyik legjobb samponja! Épp ma használtam el, nagyon-nagyon szerettem. Átlátszó, géles állagú, szalonos illatú, jól habzó, hosszú hajból könnyen kiöblíthető, jól tisztító, nem zsírosító csoda! Úgy érzem a fejbőröm is szereti. Általában balzsamot vagy hajvégápolót sem használtam utána, anélkül is tökéletesen puha és kifésülhető lett a hajam. Tuti újra fogom még venni, a magas ára ellenére is. Egyelőre hajt a kíváncsiság és úton van egy másik sampon hozzám, de egyszer még visszatérek ehhez. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 8.

Moringa

2017. április 5.

Nagyon szimpatikus ez a márka..de otthoni használatnál valahogy mégsem jön be. A hajszalonban megvan az AHA elmény, majd otthon jön a mélyrepülés. Nem értem miért :(

edinab62

2014. március 1.

Már vagy 1 hónapja használom és még alig a felénél járok a flakonnal.Szuperül tisztít, nekem még a zsírosodást is csökkentette, eddig 2-3 naponta kellett hajat mosnom, de mióta ezt használom elég 4-5 naponta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 1.

Evie

2013. február 7.

A Hajas szalonban ajánlotta a fodrászom,ugyanis megfázott a fejbőröm és emiatt apró korpás lett. Piros volt,és viszketett néha, még sosem történt velem ilyen.
Szóval azt mondta,ezen segíteni kell, én pedig megkérdeztem, ő mit használna rá, hát ezt kaptam :) Egy pöttyet drágának találtam elsőre (5550 ft volt), és csak szalonokban lehet kapni, de! A derékig érő hajamra egy mogyorónyi mennyiség elég, és tényleg totál felhabzik a fejemen ez a kis mennyiség is.
2-3 mosás után (kb másfél hét) megszűnt a korpa is és a fejbőröm is rendbe jött ránézésre, úgyhogy bőven megérte.
De leginkább a hajamon látom a változást, ugyanis kifésülhető, puha, lány esésű, szép egészséges fényű hajam lett, ami nem száll! Sosem fordult még elő ilyen, pedig abszolút mindent kipróbáltam már :) Kíváncsian várom, a továbbiakban is ilyen jól fog-e viselkedni (most használom picit több,mint 1 hónapja). Szerintem ez a mennyiség azén nagyon hosszú hajamra is 3-4-5 hónapig ki fog tartani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 7.

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum (Tamanu) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!