Kérastase

Ár:   5850 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Evie, Módosítva: 2013. május 22.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok

• Egy fejlett tisztító az érzékeny és igénybevett fejbőrre
  • Hydra-Destress komplex-et tartalmaz
  • B3-vitaminnal dúsított AHA technológiával rendelkezik
  • Hihetetlenül megnyugtatja, hidratálja és tisztítja a hajat
  • A haj puha, rugalmas és revitalizált lesz Az érzékeny fejbőrre és a normál vagy kombinált hajra alkalmas

sajtosszenya

2021. november 26.

Update: Sajnos korai volt az örömöm, hamarabb vissza kellett jönnöm frissíteni, mint gondoltam. Az történt ugyanis, hogy a harmadik használat után sajnos ez a sampon is nagyon erősen kiszárította a fejbőröm. Mostanában jártam fodrásznál, aki meg is jegyezte, hogy súlyos a helyzet, kezdeni kellene vele valamit (olajos masszírozást javasolt). Számomra sajnos használhatatlan így a sampon, nagyon csalódott vagyok, mert egyáltalán nem ezt a hatást ígérte. Számomra 1 csillag, sajnálom tényleg

Sok szempontból hendikeppes a hajam és a fejbőröm állapota: tartás nélküli, hullásra hajlamos rövid hajam van, érzékeny, rendszerint hámló, kiszáradó fejbőrrel. Nagyon meglepett, hogy már az első használat után nyugtató hatást érzékeltem és a hajmosás utáni fejbőr kiszáradás is csak minimálisan volt tapasztalható. Átlátszó, géles állagú, fodrász szalonok illatát idéző illatú termék. Jól habzik, kíméletesen tisztít, én zsírosító hatást egyelőre nem vettem észre. Nagyon kiadós, úgy tűnik, hogy sokáig fogom használni. Majd jövök később frissítéssel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 26.

Stellarfox

2020. május 11.

Sziasztok! Nem rég kaptam kézhez ezt a terméket. Már BORZASZTÓAN el voltam keseredve, mert:

- a sima drogériás samponoktól (amivel eddig dolgom volt) elképesztően viszketett a fejbőröm.
-a fodrászomtól rendeltem a késöbbiekben azt a sampont amit ajánlott, nem is volt probléma egy darabig.
-egyszer nem rendeltem időben, kb egy hétig visszaálltam arra a samponra ami itthon volt, és mire megérkezett a fodrászomtól a sampon, amitől eddig ugye nem viszketett a fejem, addigra már annyira meggyötörtem a fejem hogy attól is le tudtam volna nyúzni a fejbőrömet :(

Kaptam ugyan még 2 termékmintát a fodrászomtól, de egy sem vált be. Ugyanúgy viszkettem, vakaróztam, és borzalmasan korpás volt a fejem.

Végaő elkeseredésemben rendeltem egy sampont, meg egy másik fodrász ismerős ezt ajánlotta, gondoltam kiprobalom, megrebdeltem őt is. Mivel nem kevés pénzbe került ezzel a termékkel kezdtem a tesztelést, hátha tényleg valami csodaszer.

-nagyon jól habzik. Először kicsit meg voltam szeppenve a kiszerelés láttán (főleg hogy relatíve sűrűn mosok hajat) a 3. Hajmosáson vagyok túl, de szinte semmi nem látszik hogy fogyasztottam volna belőle.

-első hajmosásra kicsit furcsa volt, de szerintem csak a szétgyötört fejbőröm miatt. Minden esetre viszketést nem éreztem.

-3. Hajmosásra eljutottam arra a szintre, hogy elkezdek bizakodni, mert azóta sem viszketett tőle a fejem, továbbá szerintem már sokkal kevésbé is vagyok korpás.

Ha így folytatja akkor igazi csodaszerként fogom elkönyvelni éa aranyba foglaltatom a fodrász nevét aki ajánlotta. :)

Nagyon meg vagyok elégedve eddig. Ha bármi változás lesz majd fríssítem az irományom, de tőlem megkapja az 5 csillagot ez után a sok kínlódás után.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

Babooca

2020. február 25.

Egyenlőre nagyon tetszik, jelenleg a kedvenc samponomnak tartom, amit valaha használtam. Nincs száraz, gubancolódó haj, zsírban tocsogó fejbőr, sem száraz korpa.

Nekem a bajom vele csupán annyi, hogy az első mosásnál nehezen habzik fel, és kicsit furcsa az illata. Öblítés után viszont már minden rendben van vele, tökéletesen tiszta fejbőrt kapok utána, ha még hajpakolást is használok, akkor csak úgy siklik az ujjam a hajszálak között. Egyértelműen 5*. Később update.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 25.

Sanni05

2019. január 10.

Nagyon jó kis sampon, teljesen helyretette a kiszáradt fejbörömet. Szuper tulajdonsága, hogy nem zsírosít és így pár nappal ki tudod húzni a hajmosást!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

Kedi81

2019. január 8.

Sajnos nekem nem vált be,pedig annyira bíztam benne a jó véleményeket olvasva,az eddig 3 naponta mosott hajamat úgy zsírosította,hogy minden nap moshattam,mert vállalhatatlanul nézett ki,az alja szállt,a teteje meg tiszta lapos és zsíros lett már mosást követő nap,amúgy tényleg jól habzik,meg kellemes illata van,de nem szeretnék minden nap hajat mosni,sajnálom,de tőlem csak 2 csillagot kap,pedig én tényleg nagyon szerettem volna ha beválik....:-(((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 8.

juditkaa70

2018. január 12.

Nagyon sokszor szoktam vásárolni a Kérastase samponjait és balzsamját. Előfordult,hogy a hajfesték amit használtam irritálta a fejbőrömet. Ez a kiváló minőségű sampon azzonal,már az első használatnál megnyugtattta a fejbőrömnél az irritációt,miközben hidratálta fejbőrömet és a hajamat is. Nagyon jó samponnak tartom, bár az ára elég húzós ( kb 7600 Ft),de,nem sajnálok kiadni rá ennyi pénz,mert,valóban segít a problémán. Tökéletesen elégedett vagyok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 12.

creammaniac

2017. május 8.

Életem egyik legjobb samponja! Épp ma használtam el, nagyon-nagyon szerettem. Átlátszó, géles állagú, szalonos illatú, jól habzó, hosszú hajból könnyen kiöblíthető, jól tisztító, nem zsírosító csoda! Úgy érzem a fejbőröm is szereti. Általában balzsamot vagy hajvégápolót sem használtam utána, anélkül is tökéletesen puha és kifésülhető lett a hajam. Tuti újra fogom még venni, a magas ára ellenére is. Egyelőre hajt a kíváncsiság és úton van egy másik sampon hozzám, de egyszer még visszatérek ehhez. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 8.

Moringa

2017. április 5.

Nagyon szimpatikus ez a márka..de otthoni használatnál valahogy mégsem jön be. A hajszalonban megvan az AHA elmény, majd otthon jön a mélyrepülés. Nem értem miért :(

edinab62

2014. március 1.

Már vagy 1 hónapja használom és még alig a felénél járok a flakonnal.Szuperül tisztít, nekem még a zsírosodást is csökkentette, eddig 2-3 naponta kellett hajat mosnom, de mióta ezt használom elég 4-5 naponta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 1.

Evie

2013. február 7.

A Hajas szalonban ajánlotta a fodrászom,ugyanis megfázott a fejbőröm és emiatt apró korpás lett. Piros volt,és viszketett néha, még sosem történt velem ilyen.
Szóval azt mondta,ezen segíteni kell, én pedig megkérdeztem, ő mit használna rá, hát ezt kaptam :) Egy pöttyet drágának találtam elsőre (5550 ft volt), és csak szalonokban lehet kapni, de! A derékig érő hajamra egy mogyorónyi mennyiség elég, és tényleg totál felhabzik a fejemen ez a kis mennyiség is.
2-3 mosás után (kb másfél hét) megszűnt a korpa is és a fejbőröm is rendbe jött ránézésre, úgyhogy bőven megérte.
De leginkább a hajamon látom a változást, ugyanis kifésülhető, puha, lány esésű, szép egészséges fényű hajam lett, ami nem száll! Sosem fordult még elő ilyen, pedig abszolút mindent kipróbáltam már :) Kíváncsian várom, a továbbiakban is ilyen jól fog-e viselkedni (most használom picit több,mint 1 hónapja). Szerintem ez a mennyiség azén nagyon hosszú hajamra is 3-4-5 hónapig ki fog tartani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 7.

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Niacinamide
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.