Best of Beauty 2019

Kérastase

Ár:   6200 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gyalogkakukk, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 20.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok

Glicin és B6 vitamin tartalmú, szilikonmentes sampon zsíros hajtövekre és érzékeny, száraz hajvégekre.

BloodEve

2018. november 2.

Ezzel a készítménnyel mosta a hajam egy fodrász, és nagyon ajánlotta, hozzászólókhoz hasonlóan nekem is zsíros hajtövem, és száraz hajvégem van.
Első 2 napban puha-selymes volt a hajam, mint hajvasalás után, de a dús hajam 2 nap után olyan durván lelapult, zsíros lett, mintha két hétig nem mostam volna.A másik kellemetlen mellékhatás pedig az, hogy a fejbőröm jött fel, és olyan mintha krémes réteg lett volna rajta,2 fázisú samponoknál tapasztaltam hasonlót, professzionális termék ide vagy oda, köszi, nem kérek belőle. A zsíros hajra való garnier és a milk shake beváltak, és nem ennyiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 2.

Mandi28

2018. november 2.

A hajam imádja pihe-puha nem szöszölődik! Nekem nagyon bejött már csak heti 2x kell mosnom vele a hajam. Számomra újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

dorabeata

2018. március 21.

Végre egy sampon, ami beváltja az ígéretét!!!! Nem zsírosodik olyan gyorsan a hajam, és nem töredezik a hajvégem! +++++++

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

BonnyBunny

2018. január 23.

Fodrászom javaslatára vásároltam meg a Densifique termékcsalád fondantjával együtt, derékig érő, vékonyszálú, festett, száraz végű, de zsíros tövű hajamra. Egy flakon valóban nagyon sokáig, 3 hónapig kitartott rendszeres használat mellett (2 naponta mosok hajat). Így az ára már nem annyira tűnik soknak, azonban hatását tekintve nem kiemelkedő, hozza, amit egy jobb minőségű sampon tud. Viszont feleennyiért is lehet ilyen hatású terméket kapni, nem vásárolnám újra. Használata után könnyed lett a hajam, nem lett rosszabb zsírosodás tekintetében, de nem is segített a problémán, ugyanúgy 2 naponta kellett mosnom. Elvileg egy flakon után már valamilyen változást kellett volna érzékelnem, de ez elmaradt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

Gyalogkakukk

2017. december 1.

Vékony szálú, váll alatt érő, könnyen zsírosodó, szálkás, száraz végű hajam van.
A márka egy másik termékét akartam választani, amit szintén egy fodrász ajánlott ugyanabban a franchise üzletben, ahol végül (hosszas mérlegelés után) megvásároltam ezt a meglehetősen drága sampont.
A szakember meglepődve konstatálta, hogy kollégája vajon miért ajánlhatta nekem a Botanic-ot, amikor az én hajamra csakis ez a Spesifique lehet megfelelő...
Az üzlet megköttetett, én pedig boldogan vittem haza a kis csoda samponomat, amivel aznap hajat is mostam.
Pozitívumok: tényleg sokáig tart, mert elég belőle kevés is. Könnyen fésülhető és szárítás után szép fényű a hajam.
Egészen másnapig. Aztán jön a feketeleves!
Negatívumok: Funkcióját tekintve ez a sampon sajnos nagyon nem működik! Legalábbis nálam :(
Mosás utáni nap eltűnik a fény, lelapul, összeesik. Következő nap pedig már olyan zsírossá válik a hajtövem, mintha bekentem volna valami olajos pakolással. A várt hatás tehát nemcsak hogy elmaradt, de egyenesen megrövidítette a hajmosások közötti napok számát. Továbbá - ha mindez nem lenne elég - még a korpa is megjelent.
Hangsúlyoznám, hogy tényleg odafigyeltem minden instrukcióra, amit az üzletben tanácsoltak: kis mennyiséget használjak, hogyan oszlassam el, zárjam a hajmosást éppen csak langyos vízzel, stb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 1.

Egészen másnapig. Aztán jön a feketeleves!

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Pyridoxine HCL

Felület aktív anyag, tisztítószer, mellyel leggyakrabban samponokban, tusfürdőkben és arctisztítókban találkozhatunk. Paula Begoun szerint ez az anyag nagyon hasonló a Sodium Lauryl Sulfatehoz (SLS), így bár magáról a TEA-Lauryl Sufateról nincsen sok kutatás, mivel az SLS egy agresszív, irritáló tisztító anyag, így Paula a TEA-Lauryl Sulfate-ot sem ajánlja.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.