Keve

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   üzletláncok, drogériák, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vbegonie, Módosítva: 2021. május 26.

Lelőhely:   üzletláncok, drogériák, online
Kategória:   Arcápolók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Seborrheás, pattanásos, gyulladt arcbőr kezelésére kiválóan alkalmas készítmény. Megszünteti az arcbőr egyéb lokális gyulladásait is.

Water / Aqua Sodium Laureth Sulfate ti I eu Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Talc 1 0Alcohol al Titanium Dioxide f 0 0Sulfur gy Silica Zinc Oxide f 1 0Menthol i Methylparaben i I ta I par 0 0

stanna

2018. június 13.

Itteni vélemények alapján vettem meg, mert sürgősen szükségem volt egy pattanás elleni krémre. Már az első használat után látszik az eredmény, leszárítja a kellemetlen dolgokat. Remélem továbbra is ilyen jó lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

Polett

2018. május 13.

Nagyon ismerős az illata, de még mindig nem tudom honnét. Én éjszakára rakok egy kis pöttyöt a pattanásra, reggelre tényleg sokkal szebb lesz. Egész arcomra azért nem kenném, pakolásként se, azért az már durván szárítaná a bőröm. A kiszerelés valami óriási, nem tudom el fog-e valaha fogyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 13.

Alexa89

2018. május 11.

Nagyon jó pakolás. Este felteszem 20-60 percre és másnap szép a bőröm. Persze nem azt mondom, hogy leszedi egyből a pattanásokat, de az összképen sokat javít és az olajat is felszívja. Egy dologgal kell vigyázni: nem szabad túl sűrűn használni, mert azzal át lehet esni a túloldalra és szárító hatásának köszönhetően túlszárad a bőr, ami pattanásokhoz vezet. (nálam)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 11.

dunaimano

2018. május 1.

Pattanások ellen az egyik legjobb csodaszer! Már szerencsére nincs rá szükségem, de tiniként rengeteg éjszakára került ez a fejemre. Gyönyörűen leszárította mindig a pattanásokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

szilvasitimea

2018. április 25.

Már nem tudtam mit kezdeni a hirtelen előtörő pattanásokkal, így utánanéztem mit lehetne rá használni. Vélemények alapján vettem még, és hát nem csalódtam.

Időközben rájöttem, hogy miért és mikor vannak pattanásaim - több évig szedtem fogamzásgátlót, és most jó ideje abbahagytam. Amikor menstruálok, előtte jönnek ki, jellemzően az orromon és az orrom mellett.

Így most már fel vagyok készülve amikor jönnek, és előtte szoktam pakolást csinálni a pasztából. Fennhagyom kb 20 percre vagy félórára.
Meglévő pattanást brutál szépen leszárítja! El se hittem elsőre. Megelőzésképp is használom maszkként, és most utoljára például csak egy pici jött ki az orromon,de gyorsan el is múlt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

B3tt1

2018. április 22.

Egyszerűen imádom. A nagyon pattanásos bőrömön körülbelül 2 hét alatt segített, mostmar egyáltalán nem dudoros, mint volt. Halványítani is halványít kicsit. Este szoktam felrakni, reggel mosom le. Így kicsit szárít, de krémmel rendbe lehet hozni. Kezdetleges pattanásokat egy nap alatt eltűnteti nekem. Igazi csodaszer, nekem bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 22.

Tincu01

2018. április 20.

Kivételesen úgy mentem el megvenni egy terméket, hogy előtte itt utána olvastam. Hát, félve próbáltam ki, de mivel nagyon csúnya a bőröm, és már szinte tényleg bármit megtennék, gondoltam legyen... Két gondolat járt a fejemben, amíg fizettem, és hazaértem vele. 1: Vajon tényleg annyira "csíp, mar", hogy lehetetlen elviselni 20 percig? 2: Tuti ez se használ, ba*****hatom ki a kukába ezt is, mint annyi minden mást... :)
Tapasztalatok:
- Én nagyon vékony rétegben kentem fel, lehet túl vékonyan is, és meg kell hagyni, tényleg jó mentolos a cucc. De szerintem egyáltalán nem elviselhetetlen. Sokkal, de sokkal rosszabbra számítottam az itteni kommentek alapján. Amíg meg nem száradt, addig igen, éreztem, mentolos volt, kellemetlen volt, nem esett jól a hűsítés, talán még fájt is, de nem az a konkrét fájdalom volt. :)
- Viszont, egyszer használtam teljes arcra, egyszer pedig konkrétan a gyulladásra, kétszer fél órát, egyik volt tegnap délelőtt, a másik este. Reggelre kettő pattanás leszáradt. Kettő olyan pattanás, ami tegnap reggel még gyulladt volt, és nagyon fájt...
Ez valami csoda, esküszöm. Vettem mellé természetesen hidratáló krémet is, bár nem tudom, ilyen zsíros bőrt ki tud-e szárítani.... :D
Én tényleg ajánlom!!! Remélem "csodaszer" funkcióját megtartja hosszútávon is, és nem csak 1 hétig....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

Tapasztalatok:

Eperhercegno

2018. március 7.

Tud hatásos lenni, de annyira csíp és könnyeztet, hogy elveszi a kedvem a használatától. Ha valaki kibír benne 20 percet, másnap már látható az eredménye.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

dez

2018. február 24.

Nagyon vékonyan szabad csak használni, mint egy arckrémet, különben kifolyik az ember szeme. Megfázáskor viszont jól jön ez az extra mentolosság!
Bársonyos lesz tőle a bőröm, jót tesz a szeboreával is, bár nem szünteti meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 24.

Bársonyos lesz tőle a bőröm, jót tesz a szeboreával is, bár nem szünteti meg.

Tincs

2018. február 16.

Pokol kénköves tüze és egyszerre az égiek ajándéka. Nem tudom elég nagy körívben kihagyni a szemem, folyik belőle a könny, nagyon csipi. DE! Ez legalább alakít valamit. Laktózérzékenység miatt nagyon durva acnek jöttek ki az arcomon, és amíg nem derült ki mi okozza ezeket, végső elkeseredésemben hozzá nyúltam. Nem tüntette el az egész világháborús övezetet az államról, de segített. Enyhítette a nagy gyulladt göbök fájdalmát, húzta le a pirosságot és a méretüket. Azt vettem észre, hogy ha tényleg annyiszor alkalmazzuk, ahogy tanácsolják, akkor nagyon jó eredményeket lehet vele elérni, de ehhez nem hetente egyszer kell hozzányúlni. Ha néha megfelejtkezek magamról, és tejterméket eszek, rögtön teszem fel, jelentősen megrövidíti a főellenség élettartamát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Gyulladáscsökkentők: Sulfur

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen. Az egyik legsatbilabb és legbiztonásgosabb fényvédő összetevő. Kis hátránya, hogy "kozmetikailag" nem kellően elegáns, és hajlamos fehéres réteget hagyni a bőrön, amit nanomérte használatával lehet nagyban javítani. Lásd még Titanium Dioxid (Nano). (forrás)

Mentol, melyet borsmentából állítanak elő. A CosIng besorolása szerint nyugtató (csökkenti a bőr viszkető érzését), frissítő (hűsítő) hatású anyag és illatanyag. Paula Begoun szerint viszont a mentolnak a borsmentához hasonlóan irritáló hatása van a bőrre illetve a transzepidermális vízvesztés növekedését is okozhatja, ami a bőr kiszáradásához vezethet.

Methylparaben i I ta I par 0 0