Keve

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   üzletláncok, drogériák, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vbegonie, Módosítva: 2021. május 26.

Lelőhely:   üzletláncok, drogériák, online
Kategória:   Arcápolók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Seborrheás, pattanásos, gyulladt arcbőr kezelésére kiválóan alkalmas készítmény. Megszünteti az arcbőr egyéb lokális gyulladásait is.

Water / Aqua Sodium Laureth Sulfate ti I eu Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Talc 1 0Alcohol al Titanium Dioxide f 0 0Sulfur gy Silica Zinc Oxide f 1 0Menthol i Methylparaben i I ta I par 0 0

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Dolo

2020. augusztus 6.

Durva cucc, de jó. Korábban, ha sűrűn hasznátam, akkor nagyon kiszárította a bőröm. A pattanásokkal általában elbír, de nem mindig (nem tudom mitől függ...). Nagyon mentolos, nekem is csípi a szemem, de 20 percet ki lehet bírni. Csak a pattanáson alkalmazva gyorsabban leszáradnak.
Ettől függetlenül nem szeretem használni, így a végtelenségig elég lesz, mert csak nagyon ritkán veszem elő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

Lilko0212

2020. július 31.

Egyik pillanatról a másikra nagyon csúnya lett a bőröm, óriási vörös fájó pattanások jelentek meg az arcomon. Egy influencer hatására vettem meg (pont láttam a storyjában, hogy ezt használja). Imádom, lassan 2 hónapja rendszeresen használom, a Mannának a kék maszkjával felváltva, és a bőröm szebb mint valaha!😍Óriási kiszerelés, sokáig elég. Ára a hatáshoz és a méretéhez képest nagyon nagyon olcsó. Ha egyszer elfogy újra veszem, mindig lesz itthon!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 31.

mahut

2020. július 30.

Update: megadom az 5*-ot. Azóta már mást nem is használok a pattikra. Merthogy nincsenek is újak kb😆 tökre boldog vagyok, mert ezt hasznalom 3 naponta, plusz minden masnap az eucerin ejszakai kremjet a már halvány foltokra, és ennyi az arcapolasom. 😅 (és nagyon sokáig elég 1 doboz!)

Én szeretem, mert nagyon gyorsan szaritja a pattikat és felgyorsítja az egész folyamatot.. Az is tetszik hogy kissé csíp az első percekben mert így legalább érezni, hogy hat. Egyetlen negatívum hogy nehéz lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

emiko

2020. július 27.

Update: 4 év után kicsit más a véleményem. Nagyon szárít. "Spot treatment" - ként használom nagyon ritkán és csak nagyon durván gyulladt patikra.

Elkezdett kipattogni az arcom, rengeteg mindent kipróbáltam, csak ez a kence segített rajta. Esténként rajta hagytam száradásig minden nap amíg el nem tűntek a piros pöttyecskék. Ezután 2-3 naponta elég volt használni. Ár-érték arányban király.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 27.

KozmaNikolett2001

2020. július 3.

Nagyon régóta használom. Ha előjön egy egy pattanás rákenem jó vastag rétegben és lemosom 20-30perc mulva. Neha estére is rajta hagyom egy vékonyabb rétegben. Kellemesen husito erzest ad. Ha az arcomra kell kenni akkor konnyezik tole a szemem. De ez nem negativum nyilvan a mentol miatt. Ar ertek aranyban szuperul megeri mivel rengeteg termek .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 3.

Dan94

2020. június 28.

Nagyon régóta használom, alapdarab nálam. Ha előjön egy-egy pattanás, bekenem, teszek rá egy pöttyöt a krémből, ami teljesen rászárad, így akár egész éjszakára fent hagyom. Természetesen szárít, így csak mértékkel szabad használni, de alkalmanként 1-1 pattanásra használva nekem még nem okozott tragédiát. Viszont már másnapra javít az állapotán, nagymértékben elősegíti a gyógyulását. Van, hogy gyorsan leszárad tőle, van, hogy "megérik", esetleg visszafejlődik a pattanás, mindenesetre gyorsítja a folyamatot. A legtöbbször így alkalmazom, pöttyözve, ritkán maszkként. Úgy kissé csíp, viszont úgy gondolom, hatásos. A mennyisége hatalmas, évekig kitart. Ha utazom valahova, akkor egy pici tégelybe teszek át a krémből. Nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 28.

kaposztamester

2020. június 24.

Én is kamaszkoromban használtam kisebb sikerrel . Azon kívül hogy jó nagy adag , nem hinném hogy csodatévő ereje lenne . Mondjuk ez a maszk szerű használata lehet megérne egy próbát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

kremmanias24

2020. június 24.

Kozmetikusom ezt használja a kezelésemnél, nagyon jó gyulladáscsökkentő és hűsítő.

Viszont leginkább azért írok ide, mert lejjebb olvastam, hogy valaki teljesen lepontozta, és azt írta hogy nem használja túl gyakran, napi 1-2 alkalommal egy órát... hogy mi???? Ezt bőven elég hetente egyszer használni, max 15 percet fent hagyni, mivel borzasztóan szárít, és minél többet szárítod a bőrödet annál zsírosabb és pattanásosabb lesz.. az hogy mindennap használd csak marketing...így tényleg ne várj csodát tőle!! Csak mértékkel!! És utána rendesen hidratálni, a szeboreás bőrt is!!

molniniki5

2020. június 20.

Szuper a gyulladt területeken. Nekem már az első használat után is láthatóan csökkent a gyulladás, viszont vigyázni kell vele, mert nagyon szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 20.

Queen16

2020. június 3.

A kozmetikus is ezt kente az arcomra anno, így hát megvettem, a pirosodást leviszi, a pattanásokat éretté teszi, ehnyén csíp mivel mentholt tartalmaz, havonta 1x mélytisztásnál megteszi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 3.

Gyulladáscsökkentők: Sulfur

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen. Az egyik legsatbilabb és legbiztonásgosabb fényvédő összetevő. Kis hátránya, hogy "kozmetikailag" nem kellően elegáns, és hajlamos fehéres réteget hagyni a bőrön, amit nanomérte használatával lehet nagyban javítani. Lásd még Titanium Dioxid (Nano). (forrás)

Mentol, melyet borsmentából állítanak elő. A CosIng besorolása szerint nyugtató (csökkenti a bőr viszkető érzését), frissítő (hűsítő) hatású anyag és illatanyag. Paula Begoun szerint viszont a mentolnak a borsmentához hasonlóan irritáló hatása van a bőrre illetve a transzepidermális vízvesztés növekedését is okozhatja, ami a bőr kiszáradásához vezethet.

Methylparaben i I ta I par 0 0