Keve

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   üzletláncok, drogériák, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vbegonie, Módosítva: 2021. május 26.

Lelőhely:   üzletláncok, drogériák, online
Kategória:   Arcápolók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Seborrheás, pattanásos, gyulladt arcbőr kezelésére kiválóan alkalmas készítmény. Megszünteti az arcbőr egyéb lokális gyulladásait is.

Water / Aqua Sodium Laureth Sulfate ti I eu Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Talc 1 0Alcohol al Titanium Dioxide f 0 0Sulfur gy Silica Zinc Oxide f 1 0Menthol i Methylparaben i I ta I par 0 0

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

IrisHolczmann

2019. november 13.

Kissé nehezen leltem rá, a megújult külseje miatt...de lelövöm a poént megérte!!! Ma kozmetikusnál jártam aki kisebb agyvérzés után javasolta nekem :D
mivel előző este sikerült 2 pici zárt mitesszert szétgyilkolnom,ezzel megsértve a lobgátat...
Azt hiszem magyaráznom sem kell,mi lett belőle. Szerencsére kezelés után jobb volt a helyzet... Nagyon erős,mentolos pakolás!! Szem környékét kerüljétek mindenképp!! Arcon is nagyon erősen érezni a a bizsergető/hűsítő érzést.Picit le is fagytam tőle :DD Nagyjából egy óra múlva mostam le akkor már száraz volt.Csak ajánlani tudom azonnal lejjebb vitte gyulladt belohadt puklikat! Sokkal szebb lett a bőrképem :) Utána viszont hidratálni egyszerűen elengedhetetlen,szárit picit. Remélem hosszú távon is jóban leszünk :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 13.

bogyomagic

2019. november 12.

Pattanásokra szoktam használni, így csak pár pöttyöt rakok, de azokra jó nagy adagokban és hagyom rászáradni. Szeretem, de a kiszereléssel vannak problémáim, ugyanis ehhez túl nagy és nem használom el a lejárati idő előtt. Emiatt 4 csillagot érdemel nálam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Qwerty

2019. november 1.

Amennyire bejött az a márka arcszesze, ez akkora nagy csalódás. Nehezen is szántam rá magam, hogy megvegyem, hallgatni kellett volna a megérzéseimre. A mi bőrünknek semmit nem segít. Eleve macera, hogy keneget-vár-lemos, közben hamar megszárad és elkezd leperegni, de a legnagyobb baj, hogy semmilyen hatását nem vettem észre. Még egész éjszakára fennhagyva sem, igaz sok nem is marad rajta a bőrön reggelre. Így még a hatalmas kiszerelés is hátrány, évekig kerülgethetem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 1.

Sandrine

2019. október 23.

Egyik napról a másikra képes leszárítani, vagy legalábbis visszahúzni a gyulladt pattanást. Jó kis krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 23.

Bonbon2711

2019. október 20.

Hasznaltam mar mindenfele kategoriaju termeket (Zo Bagi, Babor, Isabell Lancray, Sisheido, etc) Semelyik termekkel vagy luxus kozmetikai kezelesek hosszadalmas folyamata reven sem ertem el ilyen latvanyos eredmenyt, mint ezzel a kis csoda pasztaval. Nyilvan nagyon szarit, de zsenialisan levitte a gyulladasokat a boromrol es rengeteg miteszerem tuntette el es huzta ossze.
Gel lemosojat, nappali/ ejszakai arckremet + serum es termal vizes tonicjat hasznalom Babornak es napi szinten a dermofil pastat. 5.napja.
Mar majdnem teljesen eltunt minden ragyam. Hihetetlen, nem akarom agyon ajnarozni, de engem nagyon meggyozott 😍 15 eve kuzdok a kelesekkel az arcomon es meg soha nem ertem el ilyen latvanyos eredmenyt semilyen hiper szuper kezelessel v termekcsaladdal sem. Mindenkepp ujra fogom vasarolni ❤️❤️ Hormonalis akneimat gyonyoruen kezdi megszuntetni. Csoda termek!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

SugarB

2019. október 20.

Már kb 1 éve megvan a tégely és még mindig a negyedéig van, pedig használom egész arcra és célzottan is. Nagyon szeretem, gyors segítség a gyulladás és a pirosság ellen. Az elején nagyon csodát tett, a Vermix hasonló összetevős keverékét váltottam ki vele, bár én ezt nem hagyom rajta egész éjjel, max egy órát. Önmagában nem tesz csodát a sebesre szadizott pattanásokkal (szörnyű vagyok), de a frisseket nagyon jól kezeli és szerintem mindig fogok tartani belőle itthon, az egyik legjobb célzott pattanáskezelő. Erősen szárít, azért, ha egész arcra alkalmazom pórustisztításra utána én felrakok egy plusz hidratáló pakolást is. Nagyon jól összehúzza a pórusokat, főleg a tonikjával együtt. Nekem ők ilyen heti egyszeri-kétszeri plusz kezelés a viszonylag új mindennapos arcápolási rutin mellett, de volt már olyan, hogy rajuk alapoztam, de így sokkal hatásosabbnak érzem. Most, hogy már kevesebb van benne raktam bele plusz teafa olajat két cseppet, és szerintem így még jobb. Ötcsillagos, mert tényleg teszi a dolgát, egyénfüggően ki kell tapasztalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

julianna98

2019. augusztus 13.

Soha sem voltam pattanásos, igazából apróbb miteszerekkel szenvedtem azokkal is csak ritkán, VISZONT az elmúlt 1-2 hónapban jöttek elő az állam, illetve az arcom két szélén a nagyobb zavaró, begyulladt pattik ( meleg, izzadás / nyomkodás 🤷🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ hatására szerintem). Ma reggel még nagy,vörös, sebes, gyulladt állagúak voltak, és miután elmentem kozmetikushoz, aki miután lekezelte stb, rakott rájuk ebből a krémből. Miután végeztem a kozmetikusnál, és hazaértem, tényleg láttam a valtozást, úgyhogy be is szereztem egyet itthonra is, és megtisztítás után raktam is a begyulladt pattanásokra, vagyis hát már csak sima pirosas patiknak mondanám, mert a gyulladást már a kozmetikus után levitte, és a pattanások is összehúzódtak, csak a pirosas helyük van meg. Ha azt vesszük, hogy pár órája használtam előszőr és már sokat segített, akkor tényleg csodaszernek mondanám, főleg az én arcbőrőmnek ami nagyon érzékeny, és emiatt más korábbi kenceficéknek eltartott másfél hétig is mire eltűntette a pattanásokat. Este lefekvéskor még használom 1x , és majd jövök a végleges eredménnyel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Nesh

2019. augusztus 5.

A pattanásaimra már mindent kipróbáltam, végül ez vált be. A gyulladt pattikra, pirosodásokra egyet-egyet pöttyintek belőle estére, éjjel rajtahagyom, reggelre leviszi a gyulladást. Számomra csodaszer.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Intouchable

2019. július 30.

Nagyon jó termék. Ár-érték arányban pedig csodás,ráadásul sokáig is elég.
Picit tényleg szárítja a bőrt,de nem vészes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 30.

Nagyon jó termék. Ár-érték arányban pedig csodás,ráadásul sokáig is elég.
Picit tényleg szárítja a bőrt,de nem vészes.

vivitrius

2019. július 23.

Anno, kamaszként használtam 1-2 pattira és nagyon hatásosnak bizonyult. Most újra rákényszerültem, így erős harmincasként. Borzalmas állapotban van a hátam. DE! Valami változott benne. Nem csak a csomagolás, hanem belül is. Nincs meg az "az orrodat is tisztítsa" erős illat és az állaga is más. Marni ugyanúgy mar és a gyulladást is leviszi, de nem ugyanolyan mint volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 23.

Gyulladáscsökkentők: Sulfur

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen. Az egyik legsatbilabb és legbiztonásgosabb fényvédő összetevő. Kis hátránya, hogy "kozmetikailag" nem kellően elegáns, és hajlamos fehéres réteget hagyni a bőrön, amit nanomérte használatával lehet nagyban javítani. Lásd még Titanium Dioxid (Nano). (forrás)

Mentol, melyet borsmentából állítanak elő. A CosIng besorolása szerint nyugtató (csökkenti a bőr viszkető érzését), frissítő (hűsítő) hatású anyag és illatanyag. Paula Begoun szerint viszont a mentolnak a borsmentához hasonlóan irritáló hatása van a bőrre illetve a transzepidermális vízvesztés növekedését is okozhatja, ami a bőr kiszáradásához vezethet.

Methylparaben i I ta I par 0 0