Keve

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   üzletláncok, drogériák, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vbegonie, Módosítva: 2021. május 26.

Lelőhely:   üzletláncok, drogériák, online
Kategória:   Arcápolók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Seborrheás, pattanásos, gyulladt arcbőr kezelésére kiválóan alkalmas készítmény. Megszünteti az arcbőr egyéb lokális gyulladásait is.

Water / Aqua Sodium Laureth Sulfate ti I eu Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Talc 1 0Alcohol al Titanium Dioxide f 0 0Sulfur gy Silica Zinc Oxide f 1 0Menthol i Methylparaben i I ta I par 0 0

Alexandra024

2018. augusztus 10.

Gondoltam kipróbálom ezt is.
Volt, hogy csak a pattikra vittem fel, volt, hogy egész estére vékony rétegben az arcomon hagytam, és napokig így csináltam. Ezt jól megszívtam, mert olyan szinten kiszárította a bőröm, hogy volt egy hetem, hogy valamit csináljak vele, a lányom keresztelőjére, nem győztem zsíros krémmel hidratálni az amúgy is zsíros arcom, szóval jól kicsesztem magammal.
Azóta tudom, hogy csak a pöttyre szabad és max fél órát. (pont az alkalomra akartam pattanás mentes arcot, de annyira nem jött össze)
De még az éjszakai viselet alatt sem hozta azt, amit vártam volna tőle...
A szaga nekem nem kellemetlen, elviselhető...
Nem tudom mikor fog elfogyni ez a tégely, valószínű előbb lejár a szavija. Újra venni nem fogom, de ha már van, elhasználgatom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Gondoltam kipróbálom ezt is.
De még az éjszakai viselet alatt sem hozta azt, amit vártam volna tőle...
A szaga nekem nem kellemetlen, elviselhető...

sailorluna

2018. augusztus 9.

tini koromban használtam, nagyon bíztam a hatásában, de hosszú távon semmit sem javított. akkoriban azért hagytam abba a használatát, mert utáltam ezt a könnyfakasztóan maró, hűsítő érzést, ráadásul utána legalább egy napig kén szagú maradtam, pedig lemostam alaposan. mai fejjel már az alkohol és a mentol irritáló hatása miatt nem kenném magamra, sőt, még habzóanyag is van benne, mégis minek? pedig a kén elvileg valóban jó gyulladáscsökkentő, de így ebben a formában elég offos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Bianka0107

2018. augusztus 6.

En a tobbiektol elteroen nem a pattanasaimra kezdtem el hasznalni hanem nekem ugynevezett seborrheas az arcom, ami kegyetlen egy erzes, viszket,eget, piros az egesz arcom. Nagyon halas vagyok eddig ennek a kis csodaszernek, 3 hete hasznalom azota nem jott elo, pattanasokar is jol leszaritja, en nagyon elegedett vagyok vele csak ajanlani tudom :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 6.

jvivi

2018. augusztus 1.

A legjobb megoldás, amit eddig alkalmazni tudtam a hormonális eredetű aknémra. A szemkörnyéket viszont nagy ívben kerülni kell vele mert tuti könnyezni fogsz tőle annyira mentolos. (Én csak az érintett területeket szoktam kezelni vele, így nekem ez nem jelent problémát.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

2018. július 30.

Az egyik legjobb arcpakolás, főleg a frissen nyomkodott pattanásokra. Hűsít és 1-2 percig a szemet is csípi, de megéri, mert szépen összehúzza a nyomkodásokat és nyugtatja az arcbőrt. Lokálisan is lehet alkalmazni pattanásokra vagy az egész arcra is. A kozmetikusom is ezt keni fel egyébként nyomkodás után. Ár-érték arányban verhetetlen, 250 ml-s tégelyben van és akciósan 1000 Ft körül szokott lenni a Rossmannban, akció nélkül talán 1700.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 30.

Hecate

2018. július 26.

Kedves lányok! Azért csak nem hagyott nyugton az itt leírt sok jó vélemény, amit megosztottatok erről a termékről. Gondoltam teszek egy új próbát vele. Az első meglepetés a kinyitás után ért. A krém állaga teljesen sima, egységes volt, és nem tartalmazott légbuborékokat, mint az elődje. Közel sem csípett annyira, az illata is sokkal mérsékeltebbnek bizonyult. Lehet régen kifogtam egy romlott tégelyt, vagy kicsit módosítottak az összetevőin (őszintén nem tudom), ám most könnyebb alkalmaznom és valóban leszárítja a nem kívánt bőrelváltozásokat. Ezentúl fogom venni meg használni a többi pattanás elleni szereimmel együtt. Köszönöm szépen Nektek! :o) Felértékelem az egy csillagról ötre. (Remélem hosszabb távon is megtartja mostani hatását.)

Régebbi vélemény:

Nekem sajnos nem bánt el a pattanásokkal. Az illata túl erős volt, a bőröm is csípte.

Igaz elég érzékeny a bőröm és hormonális gondok okozzák a pattanásaim, lehet azért nem vált be. (Ma már inkább egyéb, kíméletesebb fegyvereim vannak a pattanások ellen)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 26.

Régebbi vélemény:

Nitus90

2018. július 22.

Igazából teljesen rendben van ez a krém. Elsőre a régi rázókeverék jutott az eszembe róla, csak ez sűrűbb :) nem szabad túl gyakran használni, mert akkor szárít, de teszi a dolgát. Ár-érték arányban is szuper. Én kifejezettrn élvezem azt a 20 percet amíg az arcomon van, kellemesen hűsít. Lemosni picit már macerás, de ez nem von el az értékéből :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

Nindzsuuu

2018. július 19.

pattanásos időszakban használtam. Egy idő után sajnos megszokta a bőröm, illetve túlzásba vitt használat extra száraz bőrt eredményezett nálam. A gyulladást hamar levitte. Viszont számolni kell azzal, hogy akinek érzékeny a szeme az könnyezni fog a használata alatt. Nagyon hűsíti a bőrt. Illata közömbös számomra, de valaki kellemetlennek, erősnek tarthatja. Érdemes vékony rétegben felkenni. Használat után egy jó hidratálóval csodás arcot kaphatunk. A pattanásos emberek egy jó barátja ez a termék. Viszonylag sok ideig elég, baráti ára miatt érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

RCC

2018. július 8.

Eddig kétszer használtam csak, de már látszik hogy szebb a bőröm. :) Elsőre nagyon vastagon kentem, az arcomat nem csípte viszont percekig folyt a könnyem tőle. Második alkalomra tanultam a dologból és vékony réteget vittem fel és amennyire tudtam kerültem a szemem környékét. Így is irritálta a szemem, de sokkal elviselhetőbb volt. Eléggé szárít, viszont mint írtam hamar látszik a változás. Elég nagy mennyiség úgyhogy sokáig kitart, kiváncsi vagyok idővel hogyan fog teljesíteni. Egyelőre megkapja az 5 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

Viku89

2018. június 15.

Nagyon intenzív illata van, mentolos, és ahogy felkenem érzem is, hogy picit csípi. Arra mindig figyelek ,hogy a kontaktlencsét előtte kivegyem, mert nagyon könnyezik a szemem a mentol miatt. Frissítő arclemosóként szoktam reggelente használni, de utána kell mindenképp krém, mert szárítja nagyon.
Pattanásokra kenve éjszakára, reggel szemmel láthatóan sokat javít rajta, visszahúzódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 15.

Gyulladáscsökkentők: Sulfur

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen. Az egyik legsatbilabb és legbiztonásgosabb fényvédő összetevő. Kis hátránya, hogy "kozmetikailag" nem kellően elegáns, és hajlamos fehéres réteget hagyni a bőrön, amit nanomérte használatával lehet nagyban javítani. Lásd még Titanium Dioxid (Nano). (forrás)

Mentol, melyet borsmentából állítanak elő. A CosIng besorolása szerint nyugtató (csökkenti a bőr viszkető érzését), frissítő (hűsítő) hatású anyag és illatanyag. Paula Begoun szerint viszont a mentolnak a borsmentához hasonlóan irritáló hatása van a bőrre illetve a transzepidermális vízvesztés növekedését is okozhatja, ami a bőr kiszáradásához vezethet.

Methylparaben i I ta I par 0 0