Kevin Murphy

Ár:   7499 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: e.m.e.s.e, az összetevőket feltöltötte: macskajaj, Módosítva: 2020. május 15.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok

Megújult összetétel!

A hajdúsító és hajvastagító sampon, mely gyömbért tartalmaz a finom szálú haj erősítése és dúsítása érdekében. A csalánkivonat számos olyan aminosavat tartalmaz, amelyekre a hajhagymáknak szükségük van a megfelelő működéshez. Az ázsiai Hemsleya tökből kinyert oleanolsav lassítja a hajhagymák öregedését, erősíti a hajgyökereket, ezáltal ellenállóbbá teszi őket a hajhullással szemben.
Alkalmazása: A legjobb eredmény elérése érdekében javasoljuk, hogy használja először a haj tisztításához a WASH és kondicionálásához a RINSE terméket, hajformázáshoz pedig a BODY.MASS permetet. A PLUMPING termékcsalád csodákra képes a finom, ritkás haj azonnali dúsításával, hosszú távon pedig ápolja és új erővel tölti fel a hajat.

betty23

2021. december 6.

Összességében szulfátmentes samponhoz képest határozottan jól tisztít és nagyon jól habzik, nem kell gyakrabban hajat mosnom vele (3 nap), mint amúgy. Nem lesz csikorgósan tiszta a hajam, nem érzem, hogy nagyon szárítana, ami plusz pont. Én szoktam mellette szulfátos mélytisztító sampont is használni néhány hetente, hogy az esetleges termékmaradványoktól megszabadítsam a frizurámat. Amúgy nagyon sokáig kitart, már 3 hónapja használom, szerintem kb. 4 hónapig fogja bírni. Én nem vettem észre, hogy sűrűbb lenne a hajam mióta használom, viszont nem tudom van-e köze hozzá, de majdnem 4 centit nőtt 2 hónap alatt. Bár nekem alapból gyorsan nő aránylag, szóval nem merem kijelenteni, hogy neki köszönhetem.
Nem vagyok biztos benne, hogy újraveszem, mert elég drágának érzem, és amúgy is szeretek új dolgokat kipróbálni. :) A Hydrate-me samponhoz képest ezt határozottan jobban szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 6.

Lena07

2021. november 5.

Nagyon régóta keresem már a tökéletes sampont,rengeteget kipróbáltam már és még nem sikerült megtalálnom, viszont már ráköltöttem egy vagyont. Hosszas böngészés után, félve esett a választásom erre a samponra elsősorban az ára miatt, de mivel vékonyszálú és kevéske hajam van, gondoltam a leírtak alapján, hátha tényleg használ valamit, hát sajnos ezen semmit nem segített és nem lett jobb állagú a hajam, viszont cserébe sprőd lett és durva tapintású, amin a balzsam sem segített. A márka Angel rinse balzsamját használom, amit egyébként imádok, ezért is mertem bevállalni a sampont. Tény, ez volt az első használat, de többet vártam, főleg az árához viszonyítva :/ Ráadásul nekem elég sokat kellett egyszerre használnom, hogy valóban olyan habos legyen, amennyire szerintem kell, úgyhogy egyenlőre csalódott vagyok :/ Egyenlőre csak 3 csillag, később meglátjuk…

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 5.

farmaensco

2021. június 1.

Hosszas mérlegelés után vettem meg ezt a sampont, a balzsamot és hozzá a body mass hajdúsító permetet. Nagyon vékonyszálú és gyenge hajamra már utolsó utáni reményként vettem meg a termékeket egy vagyonért.. A sampon és permet flakonokban már alig van, de semmilyen pozitív változást nem vettem észre a hajamon. Nagy csalódás. A két csillagot a jó illata miatt kapja és hogy könnyen habosodik, plusz a flakonok óceáni műanyaghulladék feldolgozásából készülnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 1.

lilowada

2021. május 24.

A fodrászom ajánlotta nagyon ezt a mákát, az itteni vélemények miatt pedig erre a KM erre samponjára esett a választásom végül. Hát számomra messze elmarad az itt leírt csoda hatásoktól, kb. 2 hete használom, de jobban zsírosodik a hajam, mint eddig, a második nap végén már látom, hogy összeáll tincsekben és jobban kócosodik is. Olyasmit egyáltalán nem tapasztalok, hogy jobban kifésülhető vagy texturáltabb lenne tőle a hajam, viszont kicsi korpásodás is megfigyelhető emellett.

Egyedül az illata miatt adok rá 2 pontot, mert az nagyon kellemes és tényleg sokáig megmarad. Sajnálom, hogy nekem valahogy nem jött be, pedig nagyon szerettem volna szeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 24.

Stenico

2021. május 18.

Update: Sajnos nagyon oldja a hennát, de ez a probléma igen keveseket érint. Amúgy fenntartom, hogy szuper.

Az árától lementem hídba, de aztán kitapasztaltam, hogy kevés is elég belőle, konkréten a szokásos mennyiség fele se. Az illata teljesen Armani, még 2 nap után is érezni, de egész kellemes. A hajnak tényleg ad némi textúrát és könnyebb kifésülni is. Pár hét után még nem látok számottevő változást új haj fronton, de bizakodó vagyok. Megelőlegezett 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 18.

lildiko

2021. április 16.

Akkor vettem meg (az Angel Rinse-zel együtt) amikor kb másfél éve katasztrofális állapotba került a hajam, brutálisan kihullott, és a szerkezete is romlott. Kétségbeesetten próbáltam keresni valamit, ami segít. Hát igazából ezen semmit sem segített, mondjuk nem is gondoltam komolyan szerintem... Az illatát ennek is imádom, brutálisan jó és tartós, illetve egyébként a hatása is tök jó, de nekem ezen a szinten marad, hogy tök jó és kész. Talán annyi pluszt sem érzek rajta, hogy jobban hidratálná a hajam, vagy bármi. A hajhullásomra van más termék, ami nagyon bejött. Nekem ez az ár brutális érte, de őt a balzsammal ellentétben lehetséges, hogy valamikor talán újraveszem, mert szerettem néha ezzel megmosni, kicsit mintha kapna egy kis luxust a hajam, és valóban nagyon minimális mennyiség elegendő az egész hajamra. Viszont nekem semmiképpen sem csodaszer, ezért 4 csillagot adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 16.

QueenVana

2021. január 20.

Hát, engem eddig megvett. A fodrászom is KM-et használt ha hajamra szóval nem vagyok ismeretlen a márkával. Vékonyszálú szőke hajam van, ami ha nem volt legalább 2 hónapja festve akkor elfelejti hogy tud jó minőségű is lenni, ráadásul valamiért (lehet a tél miatt) most elkezdett hullani is. Alapvetően arra vettem hogy kicsit feltornázza a hajam és csökkentse a hullását. Kis mintát vettem, most mostam vele hajat. Életemben először van olyan hogy ki tudom a hajam fésülni egyből hajmosás után, minden gond nélkül. Általában vagy tele van csomókkal, vagy egy van hátul a tarkómnál, amit mindig fájdalmas küldetés kiszedni. Eddig Lee Stafford CoCo LoCo spray-jét használtam, az csodásan működik. Most, nem is volt erre szükségem! A hajam minden további nélkül engedte a hajkefét, alig alig akadt be. Az illata mesés. A hatásáról még később updatelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 20.

Majordora

2020. december 30.

Imádom , ez egy csodaszer!
Dúsabb, vastagabb tőle az amúgy vekonyszalú hajam. Emellett pedig sokkal tovább kihúzom vele , eddig 2-3 naponta kellett hajatmosnom, most a 4. Napon is még mindig szép, es nagyon keves kell belőle. Tuti hogy újra veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 30.

Imádom , ez egy csodaszer!

miko02

2020. augusztus 7.

Már az első használat közben is érezhető volt a különbség, hónapok alatt pedig rengeteget változott a hajam minősége. Kevés kell 1-1 mosáshoz, szóval sokáig elé. Az ára ellenére szeretem használni, évente kb. 2 alkalommal kell vennem, annyi belefér.
Nekem az illata annyira nem jön be, de a kondicionáló, és a hajolaj után nem érezni. Szeretem, minőségi termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

feve

2019. május 24.

Eddig egyszer használtam, de érezhetően jobb minősége van tőle a hajamnak, mint bármilyen drogériás sampontól. Remélem a hosszú távú használata a növekedést is beindítja, de eddig elég jónak tűnik :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

Antioxidánsok: Apigenin
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Silk Amino Acids, Glycerin, Butyloctanol, Butylene Glycol, Propylene Glycol
Peptidek: Biotinoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Panthenol

Az Apigenin egy bioflavonoid, mely leveles növények és zöldségekben található, mint a petrezselyem, az articsóka vagy a zeller. Jelenlegi kutatási kísérletek azt mutatják, hogy képes csökkenteni a DNS okozta oxidatív károsodásokat. A Sederma nevű hatóanyaggyártó cég szabadalma szerint a többek közt Oleanolic Acidból, Apigeninből és Biotinyl-GHK-ból álló Procapil nevű hatóanyag segít megelőzni a hajhullást és erőssé teszi a hajat.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.