Kevin Murphy

Ár:   7499 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: e.m.e.s.e, az összetevőket feltöltötte: macskajaj, Módosítva: 2020. május 15.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok

Megújult összetétel!

A hajdúsító és hajvastagító sampon, mely gyömbért tartalmaz a finom szálú haj erősítése és dúsítása érdekében. A csalánkivonat számos olyan aminosavat tartalmaz, amelyekre a hajhagymáknak szükségük van a megfelelő működéshez. Az ázsiai Hemsleya tökből kinyert oleanolsav lassítja a hajhagymák öregedését, erősíti a hajgyökereket, ezáltal ellenállóbbá teszi őket a hajhullással szemben.
Alkalmazása: A legjobb eredmény elérése érdekében javasoljuk, hogy használja először a haj tisztításához a WASH és kondicionálásához a RINSE terméket, hajformázáshoz pedig a BODY.MASS permetet. A PLUMPING termékcsalád csodákra képes a finom, ritkás haj azonnali dúsításával, hosszú távon pedig ápolja és új erővel tölti fel a hajat.

miko02

2020. augusztus 7.

Már az első használat közben is érezhető volt a különbség, hónapok alatt pedig rengeteget változott a hajam minősége. Kevés kell 1-1 mosáshoz, szóval sokáig elé. Az ára ellenére szeretem használni, évente kb. 2 alkalommal kell vennem, annyi belefér.
Nekem az illata annyira nem jön be, de a kondicionáló, és a hajolaj után nem érezni. Szeretem, minőségi termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

feve

2019. május 24.

Eddig egyszer használtam, de érezhetően jobb minősége van tőle a hajamnak, mint bármilyen drogériás sampontól. Remélem a hosszú távú használata a növekedést is beindítja, de eddig elég jónak tűnik :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

Szaszi92

2018. szeptember 30.

Sok babahajamat köszönhetem ennek a samponnak , viszont 1 év használat után sajnos megszokta a hajam és elkezdte elnehezíteni ! Ezen kívül az illata számomra egy borzalom ! De ennek ellenére a hatása remek , zseniális Kevin Murphy minősèg 👏🏼🌱🙌🏼

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

kisvirci

2016. november 15.

Régóta keresgéltem egy sampont ami nem lapítja le a hajat....hát megtaláltam! Legalább 5 fajta sampont próbáltam az elmúlt egy évben és egyik sem vált be, de ez nekem nagyon. Nagyon jól tisztít, jól habzik. Az illata eléggé erős, de ezzel simán megbirkóztam. Festett hajra is jó választás, nem szívja le a színét. Nekem a lényeg, hogy nem lapul tőle a hajam másnapra! 250ml-es, pedig ránézésre kisebbnek tűnik. Sajnos elég borsos az ára, de megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 15.

Scara

2016. szeptember 25.

Fantasztikus illata van és látványosan dúsítja a hajat. Viszont az én fejbőrömet jobban szárította, mint azt még tolerálni tudnám :( 2 esélyt adtam neki, de inkább maradok az Angel változatánál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

cske

2016. szeptember 20.

Imádom! :) kevés elég belőle, jól tisztít, a hajam sem korpásodik már mint más samponoktól, puha, illatos, megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

eperkeszederke

2016. szeptember 4.

Évek óta használom es veszem ujra ezt a sampont. Az iszonyatosan vékony szálú es törékeny hajam nagyon jol reagált ra, nem gubancolodott ossze es nem is lapult le. Szeretem az illatát, jol habzik, könnyen kioblitheto.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

Antioxidánsok: Apigenin
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Silk Amino Acids, Glycerin, Butyloctanol, Butylene Glycol, Propylene Glycol
Peptidek: Biotinoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Panthenol

Az Apigenin egy bioflavonoid, mely leveles növények és zöldségekben található, mint a petrezselyem, az articsóka vagy a zeller. Jelenlegi kutatási kísérletek azt mutatják, hogy képes csökkenteni a DNS okozta oxidatív károsodásokat. A Sederma nevű hatóanyaggyártó cég szabadalma szerint a többek közt Oleanolic Acidból, Apigeninből és Biotinyl-GHK-ból álló Procapil nevű hatóanyag segít megelőzni a hajhullást és erőssé teszi a hajat.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.