Kiehl's

Ár:   7500 Ft és 11 000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   75 ml és 125 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: galivali, Módosítva: 2019. november 29.

Ár:   7500 Ft és 11 000 Ft
Kiszerelés:   75 ml és 125 ml
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

A kaktuszvirág és a tibeti ginzeng segít megőrizni a bőr alapvető nedvességtartalmát. A levendula, muskátli és rozmaring illóolajok hatékony keveréke segíti a méregtelenítést és a bőr védelmét a környezeti hatásokkal szemben.

galivali

2020. május 20.

A márka miatt szereztem be, sok jó terméküket használom. Sajnos ezt nagyon nem tudtam megszeretni. Az én bőrömet kifejezetten szárította. Az illata borzalmas. Kombinált bőrre nagyon nem ajánlom, mert csúnya, száraz foltokat eredményezett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 20.

Nessy

2020. március 29.

Én két éve kaptam ezt a terméket Karácsonyra, de annyira semmilyen volt, hogy lusta voltam feltölteni ide.
Sajnos nagyon gyenge... pláne az árát és a mennyiséget tekintve. Ennyi pénzért majdnem két 125 ml-es Ilcsi kövirózsa tonikot kapunk, ami alkoholmentes és valóban tartalmazza a növényt, nem csak fél ml kivonatot. (De nagyon sok, akár mentes, akár alkoholos tonikot említhenék ebben az árkategóriában...)
Elfújkáltam gyorsan, az illata kellemes volt, de ezen kívül semmilyen pozitív hatást nem éreztem, a bőröm nem szerette.

Nagyon kíváncsi voltam a márkára, örültem az ajándéknak, de sajnos csalódás lett az arclemosóval együtt, amit szintén akkor kaptam. Ennyit a Kiehl's-ről!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 29.

Lolychan

2019. december 29.

Azt hiszem én leszek a másik véglet. Nekem nagyon be vállt, kellemesen hűsít és egyáltalán nem irritálja a bőröm. Nem okozott pattanásokat sem. Sminkfixálóként is megállja a helyét szerintem. Az illata is nagyon kellemes. Tapasztalataim alapján én is inkább más bőrtípusra ajánlanám (zsírosra inkább). 75 ml-es kiszerelést használok, de sokáig elég. Annyira megszerettem, hogy már be is szereztem a következőt. :D (köszi Nashuaaa :) )

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

Nashuaaa

2019. december 18.

Sajnálom, hogy én vagyok az első véleményező, de azért leírom, hogy mennyire felháborít ez a termék.
Sajnos felültem a márka körüli hírverésnek, meg a marketingnek, hogy ilyen jó alapanyagok, olyan természetesség, stb. Szóval ebből kiindulva kivételesen úgy vettem meg itt a zsibin, hogy nem néztem meg az összetevőket. Egyszerűen eszembe sem jutott, hogy ilyen rossz lehet. Aztán kifújtam egyet belőle és megcsapott az alkohol szag. Megnéztem, és lám, a második helyen van. Rögtön a víz után. Ez több szempontból is rohadt gáz szerintem. Az első összetevő sima víz, semmit sem csinál, a második meg konkrétan árt, szárít. Szóval a két fő összetevő, ami a termék legalább 1/3-át, de inkább a felét is kiteheti, pocsék! És ha az ember ránéz a többire, ott is akadnak gondok: az utolsó két olaj allergiát tud okozni, ami valaminél, amit még ha csukva is, de szemre is fújunk szerintem nem oké. Másrészt a két hatóanyag, amivel el van adva ez a termék: a kaktuszvirág és a tibeti ginzeng a 7-8 helyen szerepel, amiről tudjuk, hogy már elég hátul van ahhoz, hogy érdemi mennyiség ne kerüljön a termékbe.
Arról már ne is beszéljünk, hogy ezt a terméket, száraz, vízhiányos bőrre javasolják...
Tehát potom 7500 jó magyar forintért alkoholos vizet spriccelhetünk magunkra, aminek a beletett citrusos illatanyagoktól legalább az illata jó, de érdemi hatása aligha lehet.
Persze nem kétlem, hogy valakinek mindemellett is használ, vannak benne olajok éppen (levendula, rozmaring,ricinus), de ezek messze nem indokolják ezt a magas árat, valamint a márka körüli lelkesedést sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 18.

Hidratálók: Glycerin, PEG-40, Glycerin

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emolliens és bőrvédő összetevő. Az összetevő gyártója szerint kiváló antioxidáns, anti-stressz, anti-aging és gyógygyító tulajdonságai is vannak.