Kiehl's

Ár:   11 000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NovakneViki, Módosítva: 2020. január 17.

Ár:   11 000 Ft
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Védelmezi és feltölti a bőrfelszínt. Célja, hogy csökkentse a környezetszennyezés látható hatásait a bőrön (coriander, narancs).

maniac78

2020. február 26.

Igazából számomra abszolút semmitmondó. Semmi hatást nem érzek, nem puhább, nem simább, nem tisztább a bőröm mióta használom. Nem szeretem, mert fullaszt. Akkor is fullaszt, ha vékonyan kenem. Ráadásul az ízét sem szeretem. Egyetlen pozitívuma az illata, ami nagyon erős, finom, de kicsit markáns. Azt hiszem anyukámnak adom, kísérletezzen vele ő, hátha neki jobban beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 26.

Langel

2020. január 15.

Nekem nemrég mondta a boltban az eladó, hogy megszűnik a termék, nem gyártják már, csak a maradékot lehet megvenni.
FYI aki használta vagy szeretné, hogy már nem valószínű hogy bárhol lehet majd kapni később. Bolti készlet ha elfogy akkor kaputto sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 15.

Keesia

2019. július 28.

Nagyon szeretem, estére kell felvinni vékony rétegben. Reggelre kisimult, puha bőrrel ébredek, a gyulladást is szépen megnyugtatja. Csak kevés kell belőle, sok használatra elég. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 28.

my89nicky

2019. március 16.

Nagyon szeretem az illatát, az ízét :D az ajkamat is be szoktam vele kenni :D nagyon sokáig elég, heti 3x használom felváltva más maszkkal. Igazából krémet nem is használok már hanem csak a szérumra feldobom ezt vagy a hibiscusos maszkot. Nem tudok rosszat mondani róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

nine

2019. március 13.

A Kiehl's maszkok közül az egyik nagy kedvencem. Nem is nagyon tudom szavakba önteni, hogy mennyire imádom. Vékony rétegben viszem fel és egész éjszakára fent hagyom. Reggelre a bőröm kisimul, puha és élettel teli lesz, szinte érzem ahogy megújul. Hetente 1-2 alkalommal használom, vagy ahogy épp eszembe jut, de ez valami álom... Nagyon gazdaságos, iszonyú kevés kell belőle, így a 100ml-es kiszerelése szerintem életem végéig elég lesz... :) Megérdemli az 5 csillagot, az árát is megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

SchmitzhoferFanni

2019. február 23.

Én is csak mintát próbáltam belőle. A Kiehl's-ben azt javasolták, hogy használjam vékony rétegben és hagyjam fent éjszakára. Nagyon tetszett, reggeli pihe puha lett az arcom tőle és szinte teljesen be is szívta a bőröm. Reggeli arctisztításnál csak minimális "zöld"szín jelent meg a vattakorongon. Ha akciós lesz vagy nagyon jó áron látnám valahol biztosan megveszem a teljes kiszerelést. Egyébként szerintem sokáig elég lenne az elején leírtak szerinti használati esetén, a mintát kb 1,5 hétig tudtam minden este használni - szóval aki beruházni szeretne szerintem megéri. Bőröm - érzékeny, kombinált - pattanásra hajlamos, vízhiányos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

sztundu

2019. január 8.

Nagyon finom puha lesz tőle reggelre az arcom, segít a pláne télen vízhiányos, fűtéstől kiszáradt bőrömnek, az eddigi legjobb pakolásom. Én az angol használati utasítás szerint használom, először kicsit vastagabban kenem fel, 10 percig hagyom hatni, valamennyit fel is szív közben a bőröm, aztán egy száraz törölközővel letörlöm, hogy csak egy vékony rétegben maradjon éjszakára, így nem kenem össze a párnám vele, imádom az illatát, sőt mivel reggelre valahogy mindig a számhoz is kenődik kicsi belőle, az ízét is, ami más krémekkel ellentétben nem rossz :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 8.

patriczia

2018. augusztus 20.

Imádom! Éjszakára szoktam használni heti 1x vagy 2x, és utána mindig sokkal tömörebb, feltűnően szebb lesz a bőröm reggelre. Szerencsére a heti két alkalommal lassan fogy (én január óta használom, és még a felénél sem tartok), így az ára sem annyira vészes. Nem tudom, hogy ez is a funkciójához tartozik-e, de nekem a bőröm pirosságán és a gyulladásokon is segít (amikor ezt használom, nem szoktam más kencéket alárétegezni, mert elég masszív krém). Az egyetlen bajom vele, hogy nem cruelty free, így biztos nem fogom újravenni :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

sophie986

2018. március 8.

Nagyon finom fűszeres illata van, engem kicsit karácsonyi hangulatba hoz mindig, amikor használom. Fent szoktam hagyni egész éjszakára, ami sajnos gyakoribb párnahuzat cserélgetést indikál, de nem érdekel. A hatása szuper: pihe puha kisimult bőr. Hetente egyszer-kétszer jut eszembe felrakni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

Maja722

2018. március 1.

Intenzív az illata, és maszkként kellene felrakni vastagon, majd amit nem szív be a bőr letörölni, de én úgy használom mint egy éjszakai krémet, így nem pazarlom, sokkal több ideig elég és reggelre olyan puha, selymes, rugalmas, feltöltődött lesz a bőröm tőle, mint eddig még semmitől. Kis hátrány, hogy egy nagyon kis ragacsos érzés marad a bőrön a felvitel után, még ilyen vékony rétegben is, de éjszakára engem ez nem igazán zavar, maximum gyakrabban kell párnahuzatot cserélni. Be kell hogy valljam, nekem eddig ez az egyetlen olyan Kiehl's termék amire azt tudom mondani, hogy hatásos és megéri! Kis mintát kaptam belőle bőrtípus tanácsadás után és azt mondta az eladó, hogy eddig akinek ebből mintát adott, rövid időn belül ment megvenni a terméket normál kiszerelésben. Velem is ez a helyzet, ugyan még nem fogyott el a minta de ha el fog biztosan megveszem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ferulic Acid, Phytic Acid
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Caprylyl Glycol

Squalane eo 1 0

A kozmetikumokban illatanyagként és maszkoló (a nem szükséges anyagokat semlegesítő, elnyomó) segédanyakgént használt. Az élemiszerekben is megtalálható mesterséges ételízesítőként (E959).

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.