Kiehl's

Ár:   $9.50   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   75 ml és 150 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Estee, Módosítva: 2015. szeptember 21.

Ár:   $9.50
Kiszerelés:   75 ml és 150 ml
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Ez a könnyed lemosó egy cukor származék (glycoside) habosító részecske valamint természetes olajok segítségével alaposan megtisztítja a bőrt és eltávolítja a sminket, túlszárítás és húzódás nélkül. Hatékony bőrtápláló összetevői a squalane, a sárgabarackmag olaj, az E vitamin és az avokádó olaj. Ez a gyengéd összetételű lemosó eltávolítja a felesleges zsiradékot, szennyeződéseket és az elhalt hámszöveteket. Megfelelő pH-értékű a bőr természetes egyensúlyának fenntartása érdekében.

Tesztelt biztonság és gyengédség.

2600 - Kiehl's Ultra Facial Cleanser
Ár: 2600 , Eladó: Nomchy
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest XVI., fizetés: Személyes átvétel az Örsön vagy posta

Honeyhair

2020. október 4.

Nálam azt csinálja, hogy a tapadós állagával szinte rácuppan az arcomra, és gyakorlatilag egyben lerántja az összes koszt, sminket, mindent. Mikor felnézek a tükörbe, egy teljesen tiszta, minden maradványtól mentes arcbőrt látok. Fantasztikus.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 4.

BlackRose101

2020. szeptember 14.

Én is kis méretben jutottam hozzá, egy kedves gardróbcserés lánnyal néhány ruhámról cseréltem a márka két termékeire is, mert kíváncsi voltam erre a márkára - meg jól is jöttek a kis kiszerelésű termékek, pont egy utazás előtt a neszesszerbe. Előtte persze, olvastam a termékről, és a squalene, a sárgabarack és az avokádó olaj meggyőzött - szeretem, ha egy termék minőségi és természetes olajokat, alapanyagokat tartalmaz. Épp ezért a lemosó engem nem szárít, sőt, nagyon is jól hidratál. Igaz, a szemfestékkel kicsit nehezebben birkózik meg, de kitartó masszírozás hatására végül is teljesen leszed mindent. Meglepő egyébként, hogy milyen kevés is felhabzik, és elegendő belőle, így egy teljes hetes Balatoni nyaralás (reggeli-esti) , azaz napi 2X-i használattal sem fogyott el a mini kiszerelés, tehát legalább egy háromheti adag van benne, így azért eléggé megérte, azt hiszem. Jó lemosó, természetes is, nem szárít, jól is tisztít. Ettől függetlenül ne szerzem még be nagy kiszerelésben, szeretnék még másokat is kipróbálni, és épp a svéd márkák termékeivel ismerkedem szóval egyenlőre nem leszek hűtlen, de később meglátjuk. Tényleg nem tudok rá semmi rosszat mondani, egyedül az ára borsos egy kissé...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

Zdorci

2020. június 5.

Szárít, bűdös és drága. Tisztítani jól tisztít, de szerintem vannak ennél sokkal kíméletesebb lemosók, amik szintén ugyanilyen jól végzik a dolgukat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 5.

lunadora22

2020. május 25.

Többször újravettem már, fontos, hogy együtt kell használni a termékcsalád tonikjával. Wao hatás garantálva :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Zember

2020. április 28.

Kis méretben jutottam hozzá, de annyira nem szerettem bele. Foreo arctisztítómmal használtam majdnem napi szinten. Kevés is elég volt belőle, jól felhabzott, sokáig elég volt így. Nincs különösebben semmilyen 'erőszakos' illata, nagyon egyszerű. Jól tisztít, de sajnos a száraz bőrömet tovább szárította, így nem nyerte el a tetszésemet és nem hiszem, hogy veszek belőle nagy kiszerelést ezután.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 28.

domanybeatrix

2020. február 13.

Pixiboxból jutottam hozzá.
Az én bőrömet nem szárította, alaposan tisztított, ez tény, de nem hiszem, hogy megvásárolnám, annyira nem nyűgözött le.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 13.

Pixiboxból jutottam hozzá.

patakiboglarka92

2019. november 15.

Pixiboxban kaptam, ez az első ilyen márkájú termékem. Nagyon jól tisztítja az arcom, nem szoktam csak keveset sminkelni de azt lehozza jól. Biztosan fogok venni teljes kiszerelést bár tartok tőle, hogy az nem lesz olyan hatásos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

pannamilla

2019. október 24.

Imádom a termálvizes illatát, nagyszerűen tisztít, amióta rátaláltam az olajos bőrre való változatára azóta az a szerelmem, de ez is magasan veri az összes többi lemosót, szerelem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

Sophia00

2019. június 27.

Kíméletesen, mégis nagyon alaposan tisztítja az arcbőrt. Elég belőle nagyon kevés is, nem kell telenyomni a tenyerünket. Szépen mattítja a zsírosodásra hajlamos bőrömet és mégsem szárítja azt. Nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

bibogi23

2019. június 19.

Nagyon reménykedve rendeltem meg a kiehls pixiboxot! Eddig még nem próbáltam tőlük egy terméket sem! Hát... Nem vagyok elájulva egy terméktől sem ami benne volt! Ez a lemosó nem tud többet mint egy bármilyen másik, én nem vettem észre semmi különbséget az amúgy használt lemosóm és ez között! Nem mondom hogy rossz, nem okozott semmi irritációt! De azt gondolom maradok az eddig beváltnál!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Glucoside
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Glucoside

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Squalane eo 1 0