Kiehl's

Ár:   $9.50   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   75 ml és 150 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Estee, Módosítva: 2015. szeptember 21.

Ár:   $9.50
Kiszerelés:   75 ml és 150 ml
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Ez a könnyed lemosó egy cukor származék (glycoside) habosító részecske valamint természetes olajok segítségével alaposan megtisztítja a bőrt és eltávolítja a sminket, túlszárítás és húzódás nélkül. Hatékony bőrtápláló összetevői a squalane, a sárgabarackmag olaj, az E vitamin és az avokádó olaj. Ez a gyengéd összetételű lemosó eltávolítja a felesleges zsiradékot, szennyeződéseket és az elhalt hámszöveteket. Megfelelő pH-értékű a bőr természetes egyensúlyának fenntartása érdekében.

Tesztelt biztonság és gyengédség.

Honeyhair

2020. január 5.

Nálam azt csinálja, hogy a tapadós állagával szinte rácuppan az arcomra, és gyakorlatilag egyben lerántja az összes koszt, sminket, mindent. Mikor felnézek a tükörbe, egy teljesen tiszta, minden maradványtól mentes bőrt látok. Fantasztikus.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 5.

patakiboglarka92

2019. november 15.

Pixiboxban kaptam, ez az első ilyen márkájú termékem. Nagyon jól tisztítja az arcom, nem szoktam csak keveset sminkelni de azt lehozza jól. Biztosan fogok venni teljes kiszerelést bár tartok tőle, hogy az nem lesz olyan hatásos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

pannamilla

2019. október 24.

Imádom a termálvizes illatát, nagyszerűen tisztít, amióta rátaláltam az olajos bőrre való változatára azóta az a szerelmem, de ez is magasan veri az összes többi lemosót, szerelem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

Sophia00

2019. június 27.

Kíméletesen, mégis nagyon alaposan tisztítja az arcbőrt. Elég belőle nagyon kevés is, nem kell telenyomni a tenyerünket. Szépen mattítja a zsírosodásra hajlamos bőrömet és mégsem szárítja azt. Nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

bibogi23

2019. június 19.

Nagyon reménykedve rendeltem meg a kiehls pixiboxot! Eddig még nem próbáltam tőlük egy terméket sem! Hát... Nem vagyok elájulva egy terméktől sem ami benne volt! Ez a lemosó nem tud többet mint egy bármilyen másik, én nem vettem észre semmi különbséget az amúgy használt lemosóm és ez között! Nem mondom hogy rossz, nem okozott semmi irritációt! De azt gondolom maradok az eddig beváltnál!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

Black Fairy

2019. május 19.

Az illata nem tetszik...éés nem is csinál semmit...nem szárít, nem zsírosít, nem lesz kevesebb/több pattanásom, nem csinál a pórusokkal se semmit...Ajándékba kaptam...de...nem gondolnám, hogy érdemes rá költeni....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 19.

kepszakadas

2019. január 10.

Mint a legtöbb Kiehl's terméknél, ennél is csak akkor van tuti hatás, ha a hozzá ajánlott tonikot és krémet is használjuk. Különben szárít, de nagyon. Nekem a tonik és a többi is megvan, összeraktunk az üzletben egy 4 lépésből álló esti arctisztítást és úgy tényleg nagyon hatásos. Amint mással keverem, egyből valami gond van vele, általában szárazság.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

Csengiful

2018. október 30.

Ajándékba kaptam egy kisebb tubussal. A gyerekkori kenőcs illat már alapból azt suggalta, hogy hiper-szuper gyengéd lesz a tisztítás.. igazából a semmihez tudom hasonlítani a végeredményt :D nagyon ritkán használom, még egy közönséges tusfürdő is jobban végzi a dolgát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

Zsutrk

2018. szeptember 9.

Nekem nem hozta a várt eredményt. Nagyon szárította a bőröm, ráadásul minden használat után másnapra tuti, hogy lett 1-2 pattanásszerűségem tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

VargaViktoria

2018. június 22.

Talán az első termékem volt tőlük. Szerettem, mert természetes, natúr illatú, könnyen habzó lemosó, amely mindent eltávolít. De nem vettem újra, mert egy sokkal olcsóbb kategóriájú lemosó is megfelel nekem erre a célra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Glucoside
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Glucoside

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Squalane eo 1 0