Kiehl's

Ár:   $9.50   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   75 ml és 150 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Estee, Módosítva: 2015. szeptember 21.

Ár:   $9.50
Kiszerelés:   75 ml és 150 ml
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Ez a könnyed lemosó egy cukor származék (glycoside) habosító részecske valamint természetes olajok segítségével alaposan megtisztítja a bőrt és eltávolítja a sminket, túlszárítás és húzódás nélkül. Hatékony bőrtápláló összetevői a squalane, a sárgabarackmag olaj, az E vitamin és az avokádó olaj. Ez a gyengéd összetételű lemosó eltávolítja a felesleges zsiradékot, szennyeződéseket és az elhalt hámszöveteket. Megfelelő pH-értékű a bőr természetes egyensúlyának fenntartása érdekében.

Tesztelt biztonság és gyengédség.

Black Fairy

2019. május 19.

Az illata nem tetszik...éés nem is csinál semmit...nem szárít, nem zsírosít, nem lesz kevesebb/több pattanásom, nem csinál a pórusokkal se semmit...Ajándékba kaptam...de...nem gondolnám, hogy érdemes rá költeni....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 19.

kepszakadas

2019. január 10.

Mint a legtöbb Kiehl's terméknél, ennél is csak akkor van tuti hatás, ha a hozzá ajánlott tonikot és krémet is használjuk. Különben szárít, de nagyon. Nekem a tonik és a többi is megvan, összeraktunk az üzletben egy 4 lépésből álló esti arctisztítást és úgy tényleg nagyon hatásos. Amint mással keverem, egyből valami gond van vele, általában szárazság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

Csengiful

2018. október 30.

Ajándékba kaptam egy kisebb tubussal. A gyerekkori kenőcs illat már alapból azt suggalta, hogy hiper-szuper gyengéd lesz a tisztítás.. igazából a semmihez tudom hasonlítani a végeredményt :D nagyon ritkán használom, még egy közönséges tusfürdő is jobban végzi a dolgát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 30.

Zsutrk

2018. szeptember 9.

Nekem nem hozta a várt eredményt. Nagyon szárította a bőröm, ráadásul minden használat után másnapra tuti, hogy lett 1-2 pattanásszerűségem tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

VargaViktoria

2018. június 22.

Talán az első termékem volt tőlük. Szerettem, mert természetes, natúr illatú, könnyen habzó lemosó, amely mindent eltávolít. De nem vettem újra, mert egy sokkal olcsóbb kategóriájú lemosó is megfelel nekem erre a célra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

lollypoppy

2018. május 3.

Kicsit gyanakvó vagyok a Kiehl's termékeivel, mert volt rossz tapasztalatom, kicsit túlárazottnak tartom őket, és bizonyos termékeik összetétele meg totálisan érthetetlen számomra. Érzékeny bőrre való lemosót kerestem az egyik üzletükben, és amit az eladólány ajánlott, tele volt citrusfélék illóolajával és csomó más irritáló növényi összetevővel, ami nekem erős wtf-kategória. Viszont ezt a lemosót pár hónap használat után nagyon megszerettem. Kellemesen habzik, nagyon kevés elég belőle, és úgy érzem, hogy alaposan tisztít. Egyelőre én nem tapasztaltam azt sem, hogy szárítaná a bőröm, remélem, így is marad, mert szívesen megtartanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 3.

Dhewilgirl

2018. április 4.

30 ml-es kis mintát kaptam az új bolt nyitásakor. Nekem az illata a gyógyszertári kenőcsre emlékeztet gyerekkoromból, szeretem :) És szerintem fantasztikus. Először nem hittem el, hogy elég egy borsónyi, és de, szóval ez a pici tubus is nagyon sokáig elég lesz. Semmi radírozó szemcse nincs benne, és mégis olyan sima és puha az arcom arcmosás után, mint máskor arcpakolás+radír után. Az árát pont ennek nem néztem meg, viszont amikor körbenéztem a boltban, az alapján nem hinném, hogy csak 10 dollárnak megfelelő összeg lenne. Ha elfogy, utánanézek, annyit bőven megér, mert nagyon sokáig jó, viszont maga a márka eszméletlenül drága :/ Szóval ha azokhoz az árakhoz van közelebb, akkor lehet másik csodát kell találnom, mert nem épp magyar pénztárcára szabták azt a boltot...

Update: Megvettem teljes kiszerelésben, mert már semmi jót nem találtam. A 75 ml-es kiszerelés volt 3200 Ft, tekintve, amennyi mennyiség kell belőle, nem éreztem soknak érte. Viszont két csillagot levonok tőle, mert sokkal, sokkal kevésbé jó, mint a minta. Nem csak ennél a márkánál, de észrevettem már, hogy a minták mindig jobb minőségűek, mint a teljes kiszerelések - és szerintem ez nagyon csúnya dolog, mert megvezetik az embert, hogy költsön. Nem rossz, de fele/negyedennyi pénzért is találtam már jobbat, szóval...:( Így nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

szmelinda01

2017. július 19.

Szépen tisztít és kevés is elég belőle, puha lesz az arc tőle.
Nekem eléggé szárította a bőrömet, így nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

Szépen tisztít és kevés is elég belőle, puha lesz az arc tőle.
Nekem eléggé szárította a bőrömet, így nem hiszem, hogy újraveszem.

szilfid

2017. június 12.

Ajándékba kaptam egy 30ml-es mintát. Nagyon kis mennyiség is elég belőle, nekem tetszik a kicsit patikás illata is.
A magas ára miatt valószínűleg nem fogom megvásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 12.

A magas ára miatt valószínűleg nem fogom megvásárolni.

vanett

2017. június 10.

Szerettem, jól tisztított. De a SLeS miatt szárított. Nem venném újra - most már csak SLeS mentes lemosókat veszek, azok nem szárítanak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 10.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Glucoside
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Glucoside

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Squalane eo 1 0