Kiehl's

Ár:   13 000 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2020. május 19.

Ár:   13 000 Ft
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Ultrakönnyű ásványi fényédő napi használatra SPF 50 fényvédő faktorral.

pancsolos84

2020. július 28.

Elképesztő! Kb az egyetlen 50-es fizikai fényvédő, ami majdnem tökéletes. Az első és legfontosabb, nem irritál. Mikor felkenem, kicsit zsizseg az arcom, amíg valamennyire beszívódik, de utána semmi. Nekem nem mattul be, hanem egy szép enyhe bőrfényt hagy maga után, amit nagyon szeretek. Kicsit ül az arcon, könnyen törölhető, ezért érdemes nem tapogatni a bőrt. Vízhiányos a bőröm, de ez nem szárítja. Icipicit sem. Nem is csillog a fejem, mint a Salamon töke. Illata kellemes,kb nincs is. A színe ilyen fura szürkés, de legalább nem fehér, nem gésa, az én NC25-ös bőrömmel viszonylag szépen passzol. Fedése van, közepesnek mondanám, sminkelni lehet rá. Folyós, híg, ezért elsőre nehéz belőni az elvi mennyiséget, könnyű lenne jóval kevesebbet tenni.
Kánikulában kíváncsi leszek rá, mennyire folyik le az arcomról.
Az ára? Nagyon húzós. De, ha az veszem, hogy százezres a nagyságrend, amit az elmúlt években fényvédőkre költöttem és egyetlen egy flaskát se fogyasztottam el teljesen, mert hamarabb adtam el/ dobtam ki, ez viszont sanszos, hogy újravevős... Nos, akkor már nem is olyan drága.
Ha szeretném a fényvédőket, akkor ez lenne a kedvencem. Sajnos utálom őket, nekem a fényvédelem nyűg, pedig tudom, mennyire fontos.
Azért jár az 5 csillag, mert a legtökéletesebb a piacon.

Update: Levonok két csillagot. Ahogy melegszik az idő, nem szívódik be, csak ül a felszínen és az egy dolog, hogy mindenhez is tapad, de viselni sem olyan kellemes. Sőt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 28.

Kánikulában kíváncsi leszek rá, mennyire folyik le az arcomról.
Azért jár az 5 csillag, mert a legtökéletesebb a piacon.

ercsike76

2020. május 20.

Mintát kértem az üzletben mielőtt megveszem, le akartam tesztelni, hogy bírja-e a bőröm. Híg, folyós állagú, szépen siklik a bőrön. Nem okozott kiütéseket, bírja az arcom. Elég jó a fedése, ahogy az előttem szólók is írták simán elmegy egy közepes alapozónak (de inkább bb krém, mert hidratál is), viszont van egy szürkés beütése. Ha a nappali hidratálómmal keverem akkor érdekes, ez elmúlik. Magában észrevehető.
Nekem nem mattul sehova, szép bőrfénye van, ami egész nap megmarad. Ennek ellenére egyáltalán nem zsírosít.
Azt hiszem megveszem a nagy kiszerelést belőle mert megéri. Nem egy egyszerű színtelen krém, ez kicsit macerásabb de teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 20.

madri

2020. április 28.

Nekem sajnos általánosságban nem jöttek be a Kiehl's termékek, ettől is csúnya, zárt pattanásaim lettek már az első pár használat után. :(Sajnálom mert nagyon drága volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 28.

nekyra

2018. december 15.

Nagyon meg vagyok elégedve vele, mert nagyon tartós, június óta használom kb minden nap és még legalább 1/3 része megvan, nagyon lassan fogy. Kiegyenlíti a bőröm színét és határozottan javít a pórusaim kinézetén is. Nem mattít (nem is ígéri), de érdekes módon kevésbé zsírosodik át alatta a T vonalam mint az olyan krémek amik kimondottan mattításra valók. Egészségesen néz ki a bőröm tőle, nem a megfelelő árnyalat a bőrömnek, de nem mondanám rossznak, ahhoz képest, hogy ez egy fényvédő csupán. BB krémnek vagy egy közepes alapozónak is simán elmegy, nem szárít, újra fogom venni ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 15.

reny

2018. november 11.

Kb féléve használom már,de nagyon vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban. Nekem a színe sem tetszik, az illata sem,nem valószínű,hogy újra veszem. Egyszer kétszer pattikat is okozott.Szerintem ha elfogy mást fogok kipróbálni.Egyedüli pozitívüm a fényvédelem,és hogy viszonylag gyorsan felszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 11.

vasilissa

2017. október 12.

BB krém hatású, matt és érzékeny bőrre is tökéletes. Soha nem volt még ennél jobb fényvédőm!!! minden pénzt megér

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

vanett

2017. június 10.

Mivel az arcom a kémiai fényvédőket nem bírja, nem sok választást hagy a piac - még úgy sem, hogy egyre több a fizikai fényvédő. Mivel mind fehérre meszel, Paula fizikai fényvédője meg pár óra után kicsapott, így nagyjából egyetlen versenyzőként áll a porondon, ha nem az arcfehérítős védelemre vágyom.
Továbbá folyékony alapozót vagy színezett krémet se tudok a fejemre kenni anélkül, hogy este ne pattanások köszönnének rám jó hangosan... A Clinique 25-ös City Block-ja még ezen kívül az egyetlen színezett arcravaló, ami nem csap ki.
Nekem ez csodaszer. S drágának drága, de az egyetlen 50-es, amit hosszútávon, egész napra magamon tudok hagyni pattanások nélkül.
Nekem az elején elég fényes felületet hagy (ami amúgy nem zavarna akkor sem, ha egész napra megmaradna), de egy idő után bemattul. A korrektort, pirosítót, highlightert szépen tartja. Az sok emollient összetevő alkalomadtán a vízálló spirált picit leoldja (nem vészes), olykor csekkolni kell a szem alatti területet.
Engem nem szárít (alá kenek hidratálót). A fedésén meg is lepődtem: nyilván nem alapozó, de egy bb krémmel simán felér. Inkább egységesít és elmos.
Összességében én több, mint elégedett vagyok vele, nem fogom lecserélni - már csak azért se, mert nincs más választásom. 🤣 (Ettől függetlenül sem tenném!☝🏼)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 10.

NovakneViki

2017. június 8.

Ebből a fényvédőből kaptam egy mintát a május közepén megrendezett Kiehl's pixibox szépségnapon. Nagyon megtetszett, hogy halványan színezett, felkenéskor ad egy gyönyörű lemattított alapot és ez a matt alap fennmarad egész nap. A kis minta alapján beruháztam a normál kiszerelésre, első alkalommal felrázás után nagyon folyt belőle a kence, de másodjára egy törléssel és némi odafigyeléssel ez kiküszöbölhető. Viselése pehelykönnyű, és mivel használatával egységesíti a bőrt, ezért felesleges a sok rétegű smink viselése.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 8.

erika81

2017. május 18.

Ebből a terméből nem gyártanak termékmintát. Én úgy tudtam kipróbálni, hogy vittem egy üres, tiszta tégelyt és abból kaptam pár napra elegendő mintát.
A színe tökéletesen passzolt a bőrömhöz. Semmilyen irritációt nem okozott. Picit tovább volt matt tőle az arcom, mint nélküle.
Kifejezetten tetszett, de végül egy negyedannyiba kerülő fényvédőt vettem meg, de ha módomban állna, akkor őt venném meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 18.

thelastunicorn

2017. május 13.

Nagyon nagyon elégedett vagyok vele, szép bőrképet ad, nem zsíros, nem hagy kellemetlen, nehezen beszívódó érzetet. Az egyetlen problémám vele az ára...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol, PEG-9

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Nano (vagyis nagyon kicsit részecskéjű) szilicium dioxid. Lásd silica.

A sztearinsav alumínium sója, melyet emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodást megakadályozó segédanyagként használnak a kozmetikumokban.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív hatású összetevő, illetve a truthinageing szerint gyakran illatanyagként is használják. A truthinageing információi szerint alacsony molekulatömegű összetevő, ami azt jelenti, hogy minimális mértékben szívódik fel a bőrön, viszont a többi PEG-származékhoz képest jobban hajlamos arra, hogy irritáljon.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.