Kiko

Ár:   €7.90   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kisviol, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. április 22.

Ár:   €7.90
Lelőhely:   külföld, online

Segíti a szempillák növekedését. Akár 168%-al hosszabb pillák, 1 hónap után.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

angelavaradi

2020. június 6.

Féláron vettem egy utazásom alkalmával, de semmi extrát nem tapasztaltam, átlagosan teszi a dolgát és a pilláimon nem vettem észre növekedést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 6.

Benedetta88

2020. május 1.

Az éjszakai ápoló változatát már jó ideje használom és szeretem is, így kipróbáltam végre ezt is. Nagyon kellemes meglepetés volt számomra. A keféje elsőre csalóka, olyan volt mintha nem is lenne rajta festék. Annyi festékanyagot vesz fel amire ténylegesen szükség van, hogy szép természetes pillákat érjünk el. Könnyű vele dolgozni és a legjobb benne, hogy szétválasztja a szempilláimat, a normál festék mennyiség miatt pedig nem ül felesleges festék csomókban a végein. Növekedést még nem tapasztaltam, viszont alapból is elég hosszú szempilláim vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 1.

jakabsara

2019. október 10.

azegyik legjobb szempillaspirál!!! Londonba vettem akciósan kb 1000Ft-ért. nagyon szép íves pillákat csinál, nem tapad. A nagyon nagy izzadást meg a meleget nem bírja annyira.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 10.

nagynomy

2018. szeptember 21.

Egész jó, annyira nem ájultam el tőle, de szépen lehet vele dolgozni, nem csomósodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Lelle

2015. október 9.

alapból nagyon hosszú a szempillám, ezért különösebb változást nem láttam. Ami viszont fontos számomra, hogy ez a spirál egy picit sem gubancolja össze szempilláimat, nem lesz csomós, szépen szétválasztja. Ha elfogy, biztos újra ilyet veszek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 9.

p1nkp4nth3r

2015. augusztus 26.

Enélkül egy tapodtat sem teszek már meg. Bár önmagában használva tényleg kell egy hónap, hogy hasson, de tényleg lehet látni a növekedést, emellett a szempillák is lassabban hullanak ki. Egy szempillanövesztő szerrel együtt használva már 3 (!) nap után látható volt a változás (megjegyzem a növesztő is önmagában csak 3-4 hétnél kezdett el hatni). Mint spirál a mindennapokra jó, mert nem ér el túl extra hatást, de szépen szétválasztja a pillákat és jól eloszlatja rajtuk a festéket csomó nélkül. Ha mindenképp látványos pillákat szeretnénk, használjuk alapként egy dúsító spirálhoz. ;)
Összességében betartja, amit ígér, ráadásul a legtöbb szempillanövesztő árának töredékéért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

luzdenura

2015. július 5.

Nekem nagyon bevált, két hét használat után tűnt fel, hogy a szempillám tényleg hosszabb lett és ezt mások is észrevették. Természetes szempillákat csinál, hétköznapra tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 5.

claudia.nyilas

2014. július 3.

Hát, hát..... elhasználtam, de semmi extra.... A hosszabbításról nem tudok nyilatkozni, az nekem nem tünt fel, de sajnos mint szempillaspirál sem alakított nagyot. Félnapnál kenődött, morzsolódott is, meg persze semmi emelés meg hosszítás a pillákon... Nem vált be, soha nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 3.

kisviol

2012. április 25.

Ajándékba kaptam és nagyon szeretem! Szép természetes pillákat csinál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 25.

Ajándékba kaptam és nagyon szeretem! Szép természetes pillákat csinál!

Antioxidánsok: Apigenin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin
Peptidek: Biotinoyl Tripeptide-1

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Az Apigenin egy bioflavonoid, mely leveles növények és zöldségekben található, mint a petrezselyem, az articsóka vagy a zeller. Jelenlegi kutatási kísérletek azt mutatják, hogy képes csökkenteni a DNS okozta oxidatív károsodásokat. A Sederma nevű hatóanyaggyártó cég szabadalma szerint a többek közt Oleanolic Acidból, Apigeninből és Biotinyl-GHK-ból álló Procapil nevű hatóanyag segít megelőzni a hajhullást és erőssé teszi a hajat.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.