Kiko

Ár:   €7.20   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: doraspill, Módosítva: 2018. november 30.

Ár:   €7.20
Lelőhely:   külföld, online

Fehér volumennövelő alapréteg, mellyel +169%-os eredmény érhető el a szempillaspirál rendeltetésszerű használatához képest, a szempillaspirál alá applikálva.

Alsace

2020. március 10.

Ez egy igazi csodaszer! Igazából a kék spirálomhoz vettem, de kipróbáltam a feketével is, tényleg drámai szinte már már műszempilla hatást lehet vele elérni. Minden pénzt megért, főleg, hogy akciósan vettem, de teljes áron is újravenném, annyira imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 10.

SMH

2019. július 1.

Még a leggagyibb szempillaspirált is meg tudja menteni 😀 igazán drámai pillákat lehet vele varázsolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

doraspill

2018. december 14.

Sokàig keresgèltem mire ràtalàltam erre a nagyszeru termèkre! Nagyon hasznos hiszen szempillaspiràl alà applikàlva nekem muszempilla hatàst kolcsonoz, bevàltja amit igèr. Az àra nem vèszes ès nagyon-nagyon sokàig elèg. Amiota ràtalàltam csak ot hasznàlom napi rendszeresseggel! Ajànlom minenkinek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate