Kiko

Ár:   €8   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: claudia.nyilas, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. december 30.

Ár:   €8
Lelőhely:   külföld, online

Optikailag bőrvilágosító hatású szemhéjprimer

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Lencseee

2018. május 29.

nekem tökéletesen működik. A primer vagy működik és akkor 5 csillag, vagy nem és akkor egy sem- az én véleményem szerint. Ez tartja magát egész nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 29.

balvenie

2018. március 23.

Már lassan két éve használom, de valahogy nem nagy a szerelem... Valószínűleg az a problémám vele, hogy nagyon ragad felvitel után. Olyan nem-szeretem érzés. Nehezen tudnám megmondani, mennyire tartós, mivel a rosszabb minőségű sminkeim egyáltalán nem tartottak rajta, a jobbak viszont igen, így ezt magának a szemhéjpúdereknek is be lehet tudni. Egy ideje úgy használom, hogy felvitel után egy testszínű púderrel befedem az egészet, és utána kezdem el építeni a sminkemet, így sokkal jobban szerethető. Mindenesetre mást is ki fogok próbálni, számomra valahogy nem az igazi...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 23.

BarabasEdina

2018. február 14.

Az adagolásra vigyázni kell, mert könnyen megszalad, de az állaga nagyon jó. Én még akkor is szeretem ha nem teszek rá semmit, mert ad egy kis "ragyogást" a szemhéjamnak. Nagyon szeretem használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 14.

casa17

2017. október 24.

Nagyon jó kis primer. Higiénikus, csak a pontos adagolást kell kitapasztalni. Imádom, újravevős mindenképp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

zakuszka

2017. október 12.

A NAGY Ő. Vettem egy tartalék tubust két éve, mert imádom, csak most jött el az ideje, eddig kitartott az előző.
És tényleg higiénikus, nagyon jól lehet adagolni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

És tényleg higiénikus, nagyon jól lehet adagolni!

malnaszorp95

2017. január 4.

Ez a kedvenc szemhéj primerem. Higiénikus, jobban szeretem, mint a tégelyeseket. Könnyű felkenni és egész nap el sem mozdul a helyéről a szemfestékem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

jadegirl

2016. július 4.

Egy csoda! Egy problémája van,hogy nagyon pici kiszerelésű,mindennapi használatra be kell tárazni rendesen. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

estagnus

2016. március 17.

Nem az igazi az olajos, részben rejtett szemhéjamra, de jó minőségű szemhéjpúderrel szépen működött a hidegebb hónapokban. Érezhetően szilikonos krémről van szó, könnyen eldolgozható. Színezett, a fedése enyhe - azért valamelyest egységesíti a bőrszínt. A csomagolás rendben van, könnyen, higiénikusan juthatunk a primerhez, amiből nem is kell sok, így elég sokáig kitart.
Elhasználom a hétköznapokra, újravenni nem fogom, inkább keresgélek tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 17.

Elhasználom a hétköznapokra, újravenni nem fogom, inkább keresgélek tovább.

eszti87

2016. január 7.

Az első szemhéj primerem. Illetve, korábban is alapoztam a szemhéjam, de csak korrektorral (meg volt egy halva született próbálkozásom az Avon szemhéjalapozójával), ami maximálisan jól működött. Ezt a terméket leárazás miatt vettem meg, olyan szuper áron volt, hogy nem láttam benne kockázatot :)
Nálam nagyon sokáig kitart, ha jól számolom, kb. másfél éve használom ugyanazt a tubust, és most kezd kifogyni, szerintem tavasszal érek a végére - pedig nem spóroltam vele, minden nap használom. Ebből következik, hogy nagyon kevés is elég belőle :D Az állaga krémes, de olyan vizesen krémes, így száradás előtt szépen el lehet oszlatni a szemhéjon, nem kell erősen masszírozni. A fedése számomra megfelelő, a teljes felső szemhéjamra szoktam kenni. Nem tudom, hogy a színe ennyire univerzális, vagy ilyen szerencsém volt, hogy hozzám passzol a színe, de teljesen egybeolvad a bőrömmel.
A csomagolása higiénikus, jó, hogy nem kell belenyúlkálni, ill. a tubusos kiszerelés további előnye, hogy nem szárad ki.

Nálam a tartóssága is ok. Ha nem túl zsíros szemkrémet használok, ill. a primer felvitele előtt hagyom normálisan beszívódni, akkor a reggel 7kor elkészített szemsminkem este 10-kor is tartós, a mélyítővonalban sem ül bele a ráncokba a festék rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 7.

linkee

2014. december 21.

A legjobb sminkbázis amit valaha próbáltam. Beton biztosan tartja a sminket egész napon át. Az itthon favorizált Artdeco-t is leveri, amivel nekem az a problémám hogy satírozásnál, ecset hatására elkezd morzsolódni...Ezért nekem a KIKO bázisa viszi a prímet!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 21.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Bőrpuhító (emollient).

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.