Kiko

Ár:   €8.9   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: GlamourAndStyle, az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2019. július 20.

Ár:   €8.9
Lelőhely:   külföld, online
Kategória:   Sminkek szájra

Krémes ajakrúzs 30 merész, telt színben.

Ár: 990 Ft , Eladó: Lyne
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel: Buda I.,XII., XI.(Móricz környéke), XXII (Savoya, Campona), vagy Budaörs, Törökbálint

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

dorax

2021. április 6.

Nagyon szeretem ezt a rúzst, kellemes a fedése és az érzet, amit maga után hagy az ajkakon. Azt gondolom az ára nagyon baráti, a rúzst pedig elég sokáig tudja használni az ember. Én sajnos eltörtem egy utazás során, ezért már csak ecsettel tudom használni, de még így is fantasztikus. Csak ajánlani tudom, a színskálája nagyon széles, így mindenki talál magának árnyalatot belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 6.

laregina

2020. december 29.

Tobbfele szinben van meg, tetszik a design is. Kremes allagu, szepen elterul a szamon de nem tul kremes tehat tartos is, Eves utan meg kell igazitani, de ez minden ruzsnal igy van szerintem.
Ar-ertek aranyban nagyon jo, nekem nagyon kozel all a MAC ruzsokhoz csak ennel kevesebb a szinvalasztek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 29.

ildikeb

2020. június 6.

Szeretném szeretni, de nem megy... Triesztben vásároltam ősszel 2-t fizet 2-t kap akcióban, így elég jó ára volt, de sajnos számomra nem jó rúzs. Csodálatos színei vannak tényleg, de egyáltalán nem tartós. Nagyon mászkál, nagyon kopik. Két világosabb rózsaszínem van, lehet a sötétebbek jobban tartanak, de ezeket csak a színük miatt venném újra, ami viszont úgysem látszik túl sokáig... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 6.

MaFa

2020. január 6.

Könnyű vele dolgozni, krémes az állaga,nem szárítja az ajkakat,illetve nagyon jó a fedése. Annyi, hogy fog, az evést nem bírja. A csomagolása nagyon tetszik.
Update: Már egy fél éve használom és annyira megtetszett,hogy még jó pár színt beszereztem belőle. Hidratálja az ajkakat és elég tartós. Nem kenődik ami szintén pozitív. Evésnél is kopik meg fog,de azért rajta marad az ajkakon. Simán van olyan minőségű, mint egy drágább,márkásabb rúzs.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

bleauwsy

2019. november 8.

Kicsit csalódtam, hogy egy rétegben felvéve nem sok színe van. Mindehhez társult még, hogy gyorsan kopik, elkenődik és kiemeli az esetleges ajakhibáimat, idővel pedig berakódik a redőkbe miközben máshonnan lekopik. Jóindulatú 4* mert meg vagyok veszve a márkáért és mert amúgy gyönyörű a színe, csak legalább 3 rétegben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 8.

Noha

2019. július 1.

Imádom ezt a rúzst! Egy halványabb nude árnyalat van meg belőle, hétköznapokra az egyil must have rúzsom. Nagyon kellemes krémes állaga van, és jó az illata, a csomagolása nagyon elegáns. Ha Kiko üzlet közelébe kerülök tuti bevásárolok más színekből is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

BRebi

2019. május 27.

Az evésnél, ivásnál valojában kopik, azonban ez a krémes állagának tudható be, de nekem még így is szépen fentmarad a nagy része. A formulájával nagyon elégedett voltam, hidratálta az ajkaimat. Az ilatta és a csomagolása csodás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

bgabryellla

2019. március 23.

A 118-as árnyalatban van meg, ami egy narancsos-korallos árnyalat. A megszokott csodás KIKO rúzs illat és a minőségi kivitelezés itt is levett a lábamról. Nagyon krémes állagú maga a termék, de hajlamos kiemelni, ha picit szárazabb az ajkam. Ettől függetlenül egy gyönyörű szín, amit legszívesebben nyáron viselek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

Anheszenamon

2019. január 25.

102-es rózsaszín árnyalat van meg, és nagyon szeretem. Hihetetlenül kényelmes viselet, szépen terül, nem emeli ki az ajak ráncait, nem szárít. A színe gyönyörű, az állaga krémes, nem is érzem, hogy rúzs van a számon. Velencében vettem, abszolút impulzus vásárlás volt, mert annyira megörültem, hogy találtam egy Kiko üzletet, hogy muszáj volt valamit vásárolnom. Ha legközelebb megint Kiko közelébe tévedek, biztosan vennék más színben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 25.

jadegirl

2019. január 10.

Ket rozsaszin arnyalat van meg belole. Az egyik legjobb Kiko ruzs, foleg a szinvalasztek miatt. Jo fedesu, a kremes es a matt kozott van, nem szarit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Kígyópálma gyökerének a kivonata. Rostokban gazdag por, melyet fogyókúrához is szokás szedni. Hogy mire való a kozmetikumokban arról kevés információ érhető el, a CosIng bőrradírozó (abrasive) anyagnak sorolja be.

Színezék. Piros.