Kiko

Ár:   €5   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: klaris171, az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2016. október 13.

Ár:   €5
Lelőhely:   külföld, online

Magasan pigmentált, hosszantartó (12 óra) szemhéjpúder.

Egyedülálló és bársonyos textúra,építhető színek, kellemes használat.

96 árnyalatban elérhető: matt, szatén, metál és ultra fényes finis

Hipoallergén és parabénmentes

Ár: 600-1000Ft plusz posta , Eladó: pirolusz
Állapot: keveset használt, Helyszín: Szeged, fizetés: személyesen Újszeged v. posta

Pupi1984

2017. szeptember 23.

Nekem a 254-es árnyalata van meg és nagyon szeretem. Fehér-arany kombó és highliternek használom. Tartós és szuperpigmentált! Az ára nevetséges volt, kerek 1,50 Eurót fizettem érte! Mondanom sem kell a hülyének is megérte! Tavaly vettem és kb. a fele megvan, tehát amilyen kis méretű, annyira kiadós heti 4 használat mellett! Jár az 5 csillag!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

demuskriszti

2017. augusztus 7.

Gyönyörűen pigmentáltak, tartósak, nem csomósodnak, nem ülnek meg a redőkben. Ilyen áron belefér még a speciális ehhez levő tartóbox is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Cannes

2017. február 3.

Szeretem volna szeretni de két színt vettem s egyelőre egyiket sem nagyon szeretem valahogy nem az a színhatás mint a dobozában ....igaz pigmentált és tartósnak is tűnik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 3.

redakkrisztinaa

2016. augusztus 11.

1.40€-ért szereztem be a 233-as ányalatot , ami egy sötétlila szín . Mondanom sem kell imádom. Gyönyörűen fed , jól ellehet dolgozni , iszonyatosan pigmentált , nem ül meg a redőkbe .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

Detti

2016. július 9.

Nekem az Infinity, világoslila árnyalat van meg belőle. Sajnos feltéve nem olyan intenzív a színe, mint a dobozban, amit nagyon sajnálok, mert a szín nagyon szép. A pozitívuma az, hogy nap végéig rendesen a helyén marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 9.

Anna0604

2016. június 17.

Egy árnyalat van meg belőle, hideg tónusú világosbarna szín. Eredetileg kontúrozáshoz vettem, de úgy néz ki, mintha kosz lenne az arcomon :D Viszont a mélyítővonalba tökéletes! Jól pigmentált, könnyen, szépen eldolgozható. (Szintén 1 euróért sikerült beszereznem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 17.

Flo2785

2016. június 2.

Nagyon pigmentált szép színek vannak, ajanlom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 2.

Nagyon pigmentált szép színek vannak, ajanlom

reginababa10

2016. május 21.

Nem gondoltam volna hogy ilyen áron ilyen minőséget fogok kapni. Imádom. Rengeteg szín közül lehet választani és minden szín amiket én eddig megvásároltam erősen pigmentált volt. Nem porzott. Semmi jellegzetes illata/szaga nincsen. Ha mindenképpen bele szeretnék kötni akkor a csomagolásban tenném. Igazáből csak a 50ft-os nagyságú szemhéjpúderből és kupakból áll de erre is van magyatázat. Ugye ezekhez a szemhéjpúderekhez érdemes megvenni az üres palettát amiben saját színeket lehet gyűjteni. Szerintem erősen vetekszik a MAC szemhéjpúderek minőségével!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 21.

lysza1985

2016. március 1.

Mostanság nagy KIKO fan lettem az első rendelésem után, ezért rendeltem másodjára is 3-4 alap színt ebből, barnásat, nudos-barackost, arany és fekete színeket. Alappal nekem egész nap tökéletesen fenn maradtak, vizes ecsettel nagyon pigmentáltak, szárazon nem olyan intenzívek. kb.3 Euró volt darabja, ami szerintem teljesen rendben van, de ez féláras volt most.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 1.

rekamye

2016. február 24.

Elég sok árnyalat van meg belőle főként nude, barnásabb, vagy arany színekben. 9-10 darabom van talán összesen, úgyhogy kaptam hozzá egy nagy szemhéjpúder palettát. (Ezért IS imádom a Kiko-t :D Mindig adnak valamit ajándékba!)

Olyan, de olyan gyönyörűek a színeik! Istenem, élvezet velük dolgozni! Az árukhoz képest jól pigmentáltak, és nagyon jól lehet őket kontrollálni. Az sajnos viszont igaz, hogy nem elég egyszer felvinni egy árnyalatot, ha intenzíven ki szeretnénk hozni a gyönyörűséges színét. A színek és a visszafogott, tökéletesen csillámos darabok kicsit az Urban D. Naked paletta világára emlékeztetnek.

Önmagukban nem próbáltam még, de ha alá van alapozva valamivel, -alapozó, korrektor, szemhéjalap- akkor nagyon sokáig fennmarad eredeti állapotában. Ha reggel 6-7 óra környékén felteszem, késő délután kell csak rajta valamit igazítanom, ha nagyon bele akarok kötni.

Fantasztikus színek és minőség azért az árért, amit a Kiko kínál!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

Fantasztikus színek és minőség azért az árért, amit a Kiko kínál!

Hidratálók: Dimethiconol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Színezék. Piros.