Kiko

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: e.luca, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. április 22.

Lelőhely:   külföld, online

Természetes csillogást adva emeli ki az arc vonásait, hangsúlyosabbá teszi a kontúrt. Formájának, kiszerelésének köszönhetően egyből felvihetjük az arcra, majd ujjainkkal elsatírozhatjuk. Könnyen satírozható, krémes. Használhatjuk az arccsonton, a szemöldökcsonton a dekoltázson.

Alicece

2020. november 5.

Nekem a kèpen làthato szìnben van meg ès nagyon szeretem. Nem harsàny szèp termèszetes az arccsontot emelem ki vele meg pici a szàm folè es este mehet a szemzugba is. Megèri mert sokàig elèg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 5.

szofka77

2020. május 26.

Szep tartos es vastag fedesu, kar h rozsaszines a szine es nem atlatszo, akkor jobban bejonne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 26.

Hanna27

2020. január 27.

Nem vagyok túl tapasztalt highlighter-ek terén, de nekem tökéletesen bevált, a rózsaszín verzióm van.

Szolid csillogású, pont annyira, ami nekem megfelelő és nem érzem magam benne egy diszkógömbnek, hétköznap is viselhető, könnyen felvihető, ujjal eldolgozható.
(Többen is megdicsérték, hogy milyen szép lágy fénye van az arcomon.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

(Többen is megdicsérték, hogy milyen szép lágy fénye van az arcomon.)

Legadema

2020. január 16.

Szerettem volna beszerezni egy krémes highlightert rózsaszin színben. Listán volt a jóval magasabb árkategóriájú Hourglass Vanish highlighter stick-je és gondoltam is hogy drágább akkor jobb is.
Bementem a sephorába egyik orcámra az Hourglass-t próbáltam ki, aztán mentem a Kikoba kipróbálni ezt.
Ennek a texturája könnyedebb, finomabb, fényesebb. Az Hourglass-é csillogóbb, feltünőbb és sokkal sűrűbb. És mivel én olyan sticket szerettem volna ami hétköznapokon szép fényt ad de nem feltűnő a jelenléte az arcomon, ezért nekem a Kiko-s verziós jobb választás lett. Szép, tartós. Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 16.

bleauwsy

2019. november 8.

Az arany verzióját használom és egyszerűen gyönyörű. Diszkrét csillogás, mintha csak természetes lenne. Napfényben látszódnak ugyan az apró csillámok, de annyira finomak, hogy nem feltűnő. Krémes textúra, tartós állag. Nem emel ki hibákat és nem rakódik be pórusokba. Legjobb highlighterem valaha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 8.

jozzika1

2017. november 22.

Nagyon szuper, szeretem. Szépen csillog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 22.

Nagyon szuper, szeretem. Szépen csillog.

lolesandro

2017. május 19.

Ez az első highlighterem és nem csalódtam benne. Nekem a rózsás van meg és nagyon szép , könnyű használni és ami a legfontosabb,hogy nem kell újabb ecset mivel ujjal eldolgozható. Remélem hamarosan Magyarországon is lesz Kiko mert nagyon jó termékeik vannak elérhető áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 19.

BXW

2016. február 10.

Nagyon jó kis highlighter, 2 színben kapható, aranyban és egy rózsásabban. Nekem az arany van aminek gyönyörű a színe, nincsenek benne nagy csillámok és nagyon szépen kiemeli az arccsontot. Ujjal könnyedén eldolgozható és viszonylag tartós is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 10.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.