Kiko

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   10,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorkaww, Módosítva: 2011. október 7.

Kiszerelés:   10,5 g
Lelőhely:   külföld, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

s05

2017. november 8.

Sok evvel ezelott vettem Olaszorszagban ezt a pudert eloszor es nagyon szerettem. Jol fed, szep a szine, tetszik a szivacsos applikator a tetejen. Par honapja ujra ratalaltam es termeszetesen lecsaptam ra-ismet nem csalodtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

katuus15

2016. május 1.

Egyszer volt szerencsém kipróbálni ez a terméket és nagyon tetszett! Gyönyörűen fed és tartós. Kár hogy nálunk nem lehet kapni, biztosan hűséges vásárlója lennék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 1.

Emolliensek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Dimethicone, Octyl Stearate, Diisostearyl Malate
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Diisostearyl Malate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77491, CI 77499, CI 77492, Titanium Dioxide / CI 77891, Bismuth Oxychloride / CI 77163
Tartósítószerek: Potassium Sorbate, Chlorphenesin

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Bőr puhító és sűrítő anyag. Komedogén indexe 5-s, így pattanásokra hajlamos bőrrel érdemes kerülni.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.