Kiko

Ár:   €6.90   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,7 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eo, az összetevőket feltöltötte: CosmoYuu, Módosítva: 2015. augusztus 31.

Ár:   €6.90
Kiszerelés:   1,7 ml
Lelőhely:   külföld, online

Vízálló szemhéjtus többféle árnyalatban.

bleauwsy

2021. február 26.

Bronze árnyalat van meg és nagyon hozzám nőtt pár használat után, mert teljesen belehabarodtam ebbe a meleg barna színbe. Egész nap tartós és gyönyörű a színe! Már be is táraztam a 2.-at, hogy mindig legyen belőle. Bátran ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. február 26.

eo

2013. október 30.

Szerencsés vagyok, ugyanis ajándékba kaptam 4 árnyalatot, amelyeket bőszen és örömmel tesztelgetek azóta is. (Igazi tus rajongó vagyok, amit azzal lehet fokozni, ha még színes is.) A Pearly Purple Cranesbill fantázianevű lilával kezdtem. Ez egy igazán szép lila, nem túl sötét, nem túl világos. Kicsit lehetne pigmentáltabb, így talán érdemes még átfutni rajta, de összességében igen szép. Tartósság, száradás szempontjából is elégedett vagyok. Pont annyira lila, hogy hétköznapokra is simán jó, nem mászik az ember fejébe, hogy 'néézd, lila vagyok' de azért a környezetemben élők is konstatálják, hogy jujdeszép, ez lila tus. A Crocodile Green is ily módon viselkedik, ez egy khaki beütésű zöld, pigmentáltságban is a lilához hasonlítható, szintén nagyon elégedett vagyok vele. A Bronze számomra lehetne kicsit aranyosabb beütésű, talán jobban barnába hajlik, mint szeretném (de csak mert él bennem egy fantáziakép egy aranyos-bronzos tusról, amit már nem lehet kapni és azóta is próbálok hasonlót vadászni), de igazából valami csodás szín, nagyon természetes, mégis különleges. Igazán telt, meleg árnyalat. A Shimmering Gold talán kissé kakukktojás a többihez képest, ugyanis ez valójában egy EXTRA csillogó, NAGYON feltűnő, sárgába hajló arany. Elképesztően irizál, garantáltan vonzza a tekintetet. Tényleg valami lenyűgöző ez is. Összességében nagyon elégedett vagyok mindegyikkel, örömmel használom őket, és aki Kiko bolt közelében jár (vagy ismerőse) annak csak ajánlani tudom, nem fog csalódni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 30.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Sorbitol, Caprylyl Glycol

Dimethicone származék, mely a bőrön alkalmazva bársonyos, selymes érzetet ad. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint lágyító, emulgeáló és bőrkondícionáló hatású összetevő és felületaktív anyag. Caprylic / Capric Triglyceride-el együtt ABIL® Care 85 néven ismert, ami a gyártó leírása szerint O/W emulziójú kozmetikumokban olyan szilikon alapú emulgeálószert alkot, mely hosszan tartó semlyes érzetet biztosít a bőrnek, valamint átmeneti, de tartós bőrsimító hatással is bír.

Sorbitol h 1 1

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.