Kiko

Ár:   €2.9   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Guerlain Fangirl, az összetevőket feltöltötte: linkee, Módosítva: 2015. január 21.

Ár:   €2.9
Lelőhely:   külföld, online

Ár: 1500+posta , Eladó: varnaim
Állapot: Uj, Helyszín: Budapest, 3.ker., fizetés: --
Ár: 2500ft egyutt mind(postan marado ara benne van) , Eladó: hedera97
Állapot: 1x probaltak, Helyszín: --, fizetés: banki utalas,postaval küldöm
arizona07

2019. április 16.

Az árához képest nem rossz, a 10-es és 25-ös árnyalatot vettem meg. Mindkettő porzik, viszont a különbség, hogy a fehéres matt árnyalat nem eléggé pigmentált és hamarabb is beül a ráncokba, míg a csillogós sárga egészen tartós és a színe is teltebb. Szemeztem egy narancsos korall színnel a Wet and Dry kollekcióból, bár dupla annyiba kerül legközelebb inkább onnan választok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 16.

madri

2018. december 3.

Imádom. Két árnyalat van, mindkettő nagyon szép, jól pigmentált, tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Imádom. Két árnyalat van, mindkettő nagyon szép, jól pigmentált, tartós.

petra095

2017. augusztus 15.

Ket arnyalatban van meg: egy barna es egy zoldes csillamos. Mindketto erosen pigmentalt emiatt nagyon keves kell belole, es biztosan soha sem fog elfogyni. Imadom oket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

tonic

2017. március 22.

Egy barnás árnyalatot vettem még nyáron külföldön,meg vagyok vele elégedve, szép a színe, alappal meg sokáig is tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 22.

kolibry

2017. január 20.

Nagyon jó kis szemhéjpúder. Szemhéjalap nélkül is szép intenzív színe van és szinte egész nap tart, nem ül be a ráncokba. Az eldolgozása kicsit nehézkes szimpla applikátorral, de ecsettel egész jó. Ha járok legközelebb arrafelé biztos veszek más színekben is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

fuufanni

2016. november 15.

Az egyik kedvenc olcsóbb szemhéjpúderem! Egy kis szemhéjalapozóval majdnem mindegyik nagyon szépen látszik és kitart is egész nap, és nekem ugyis mindig kell alapozó minden alá szóval tényleg szuperek, csak ajánlani tudom, a kb 1000 ft ért hatalmas mennyiséget kapsz, van amit évek óta használok rendszeresen és nem fogy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

zsuzsu92

2016. augusztus 27.

Nem rossz, de a világos színek alig látszanak :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

Nem rossz, de a világos színek alig látszanak :(

Anna0604

2016. június 17.

Olaszországban jól feltankoltam KIKO termékekből,mert őrült leárazások voltak. A 137-es árnyalatot vettem meg, szaténfényű,gyönyörű narancsos,téglás színe van. A pigmentáltsága nem rossz, 2 rétegben szoktam felvinni. Viszont az eldolgozással gondjaim akadtak, pedig többféle ecsettel is próbálkoztam. Az értékelések alapján valószínűleg rossz árnylatot fogtam ki. 1 euróért nagyon is megérte! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 17.

eszti87

2016. január 7.

Hacsak tehetem, beszerzek belőle 1-1 darabot :) Sajnálom, hogy Mo-n nem kapható, de a Kiko kollekciómat így még nagyobb becsben tartom :D
Bár a pigmentáltságuk változó, ár-érték arányban a legjobbak, amikkel eddig találkoztam. Van, amelyik poroz is, de ez nem vészes egyiknél sem.
Sokáig kitartanak, eddig még egynek sem sikerült az aljára érnem, pedig évek óta használom őket, napi szinten.
Az Infinety szemhéjpúder termékcsaládjukat is használom, azok talán egy kicsivel jobb minőségűek, viszont csak palettában használhatóak, így kisebb neszesszerbe nem annyira praktikusak (nem annyira laposak, ezért utazáshoz én pl akkor használom, ha nagyobb sminktáskát viszek magammal). Ez a csomagolás viszont nagyon rendben van, utazáshoz is tökéletes :)

Rengetegféle szín és finish áll rendelkezésre, és ahogy az oldalukat nézegettem, online lényegesen nagyobb a választék, mint az üzletekben. Ha valaki ismeri a termékeket, akkor érdemes online rendelni, a swatchok viszont digitálisak (vagy hogy mondják ezt:D ), szóval először inkább Google-ban érdemes csekkolni a színeket :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 7.

PanicStationwithEszter

2015. november 23.

Olaszországban akciósan vettem egy arany árnyalatot, imádom. Nagyon szép színe van, tartós, jól lehet vele dolgozni, kár hogy Magyarországon nem kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 23.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.