Kiko

Ár:   7090 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: macooka, Módosítva: 2021. március 3.

Lelőhely:   külföld, online

Jojoba olajat tartalmazó, kókuszillatú bronzer, selymes textúrával. Könnyen építhető az arcon, alacsony fedéstől az intenzívig.

3 árnyalatban kapható

Ár: 12 000Ft , Eladó: csutkababaa
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Mosonmagyaróvár, fizetés: fizetés banki utalással és foxposttal küldöm
Ár: 5000ft , Eladó: bleauwsy
Állapot: Új, kipróbált, Helyszín: Szeged, fizetés: Utalás után postával vagy személyesen

bleauwsy

2021. július 26.

2020-as nyári kollekció részeként debütáló óriás bronzer. 02-es universal sienna árnyalatban használom, ami egy hidegebb/neutrális tónusú a többihez képest, selymes csillogással. Nagyon szeretem magát a terméket, szuperül eltalálták az árnyalatot, az illata kókuszos (ami mindennapos használat mellett néha már zavaró is), csomagolása igényes és végtelenül hatalmas mennyiségű minőségi termék. Jól építhető, nem porzik és természetes hatást kölcsönöz fehér bőrön is.
Végül a 01-et is beszereztem nagy felbátorodásomban, erősen meleg árnyalatú bronzer hasonló jó tulajdonságokkal. Nekem ez pigmentáltabbnak tűnik, mint a testvére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. július 26.

macooka

2021. április 25.

Hű, ez egy HATALMAS bronzer, de tényleg. Igényes, masszív csomagolás, tükörrel, gyönyörű mintával. A hidegebb tónusú van meg nekem és imádom használni. Megfelelő mértékben pigmentált, de nagyon jól építhető, könnyen eldolgozható. Enyhén csillog, de nem túl észrevehetően, ezért egész évben szuperül használható. Amikor az ember kinyitja a terméket, megcsapja egy enyhe kókuszillat, szerencsére pont egy kellemes mennyiségben, abszolút elviselhető. Egyáltalán nem bántam meg, hogy megvettem, sőt, nagy hiba lett volna kihagyni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 25.

candices

2021. március 1.

Mesés illatú az egész kollekció, finom kókusz és még az arcomon is érzem. :) a bronzosítás tökéletes vele, szépen építhető, én még a szemhéjamra is szoktam használni. 2 árnyalatot is megvettem, hogy nyári színemhez is passzoljon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate