Kiko

Ár:   €8.95   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2 x 3 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kataveronika, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 18.

Ár:   €8.95
Kiszerelés:   2 x 3 ml
Lelőhely:   külföld, online
Kategória:   Sminkek szájra

Hosszan tartó, kétlépéses folyékony rúzs az intenzív, fényes finish-ért. A szín jól tapad, és akár 8 órán keresztül tart. A speciális kenődésmentes textúra nagyon gyorsan szárad. A szájfény nyugtató formulája ragyogóvá teszi az ajkakat.

24 árrnyalatban kapható

Dottir

2019. november 5.

A nyáron találkoztam vele külföldön. Tudom, hogy egykor volt itthon is Kiko, de valahogy sosem kanyarodtam be. Igazából csak a színe tetszett meg, és hogy akció lévén kb. egy ezresért hajigálták utánam. Igen gusztusos a csomagolása, és mindkét anyag szuperjó állagú, de ami a csúcs, hogy mennyire kellemes érzetűek. A színes massza maga a rúzs, magában is használható, matt fedést ad, de szerintem sokkal ütősebb ráadagolni a színtelen réteget, mert csak kezdetben szájfényes hatású, majd inkább egy szaténes rúzshatássá szelídül, és még tartósabb lesz tőle a szerkezet. Egész nap fent van, evés-ivás-puszizkodás számára smafu. És nem szárít, és kellemes érzés viselni, egyszerűen mese. Nekem a 103-as szín van, ami Natural Rose néven fut, és tényleg egy természetes rózsás szájszín, jolly joker. Sokszor előfordult velem, hogy kedvenc színemet kivonták a forgalomból (legutóbb a Chanel Coco Shine Melancolie-ját), de mindig fel tudtam állni és menni tovább...de ha ez vele megismétlődne...nem is akarok erre gondolni...:D
Most 2 áráért 3-mat lehet begyűjteni a webshopban. 2.790 Ft az ára, de tényleg elbújhat mellette sok nagy márka hasonló cucca.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 5.

Manciska

2019. augusztus 1.

Két árnyalat van meg, a 113-as és a 103-as. Utóbbival nagyon meg vagyok elégedve, viszont a 113-as sajnos nem olyan jó minőségűre sikeredett és emiatt a 4 csillag. Irtó randán és gyorsan kopik, pedig gyönyörű a színe. A 103-as árnyalat ellenben tökéletes, gyorsan és szépre szárad, hihetetlenül tartós, enni, inni, mindent lehet :) , akkor is a helyén marad, aztán egyenletesen kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

lillus09

2019. június 21.

Csatlakozok az előttem szólóhoz, ahhoz képest, hogy szájfény meglepően tartós. Egyik barátnőmnek volt piros, és az ő javaslatára vettem meg, mert tartósnak mondta. Én egy nude, barnás árnyalatot választottam, imádom ahogy felkenem és szinte mattra szárad majd órák múlva is ott marad, de azért nem egész nap. Az átlátszó szájfény rész viszont felesleges, és ódivatu is, egyáltalán nem használom. Ha tartósabb rúszt kerestek ez egy nem rossz választás, árban is egészen elfogadható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 21.

rrituss

2018. október 24.

Sosem voltam a rúzsok megszállottja, mert zavart, hogy ha eszem, iszom, létezem, akkor kopik, igazítani kell, minden poháron ottmarad, egyszóval nem az van, hogy reggel felkenem, este meg le, és a 2 között eszembe sem jut. Egészen addig, amíg az egyik ismerősöm nem javasolta, hogy próbáljam ki ezt a rúzst, amit az állaga miatt eléggé kétkedve fogadtam. Először talán el sem hittem, hogy a 2 réteg felvitele után, kb mire beértem munkába, gyönyörű bársonyos felületű lett, és azt kell mondjam, szinte nyomot sem hagyott sehol. Az ebéd után is csodálkozva álltam a tükör előtt, hogy ez bizony tényleg tart, egészen estig megmaradt a gazdag színe, amikor is kicsit már korrigálnom kellett a vacsi előtt, de akkor is fent maradt, pedig nem igazán kíméltem. Már 3 árnyalatom van belőle, és egyszerűen imádom. A márka más rúzsait is próbáltam, de számomra ez marad az ultimate! Főleg a piros. Abszolút alapdarab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

Terkabarka

2018. április 17.

Milánói reptéren vettem 2 árnyalatban is. Az egyik nem volt jó színválasztás, az én hibám, miért nem próbáltam.
A másik színben nem rossz, de minőségben nem jön be. Nem olyan tartós és szárít. A szájfény része ragacsos, nehéz gél, abszolút nem komfortos viselni.
Ha már ilyen fajta tartós rúzs, akkor a Lipfinity jobb

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 17.

Ha már ilyen fajta tartós rúzs, akkor a Lipfinity jobb

BarabasEdina

2018. február 14.

Egyik kedvenc alap Kikó darabom ez a termék, jelenleg több színben is használom és még terveim között szerepel pár árnyalat beszerzése. A szín a szájfény nélkül is használható akkor matt lesz és extrán tartós. Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 14.

Alkoholok: Alcohol
Emolliensek: Isododecane, Dimethicone, Dimethicone, Paraffin
Emulgeálószerek: Laureth-4, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Dimethicone, Dimethicone
Tisztítószerek: Laureth-4, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Red 6 / CI 15850, Red 7 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Red 28 Lake / CI 45410

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Piros.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.