Kiko

Ár:   €7.20   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,5 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorcus, Módosítva: 2013. augusztus 24.

Ár:   €7.20
Kiszerelés:   8,5 ml
Lelőhely:   külföld, online
Bőrtípus:   Normál

• Egyedülálló formula, mely tökéletes volument ad a szempilláknak.
  • Ultra-fekete tónusú.
  • Vitaminokkal és panthenolnal védi és erősíti a szempillákat.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

redpoppy

2020. július 3.

Évek óta csak ezt a szempillaspirált használom, szép intenzív fekete színe van, nem ragasztja össze a pillákat. Ráadásul nagyon tartós, nem pereg le viszont elég könnyű lemosni is. Szóval szerintem tökéletes :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 3.

Benedetta88

2020. február 1.

Évek óta csak Kiko szempillaspirálokat használok, mert nagyon jó árban vannak és kiváló minőségűek. Egyetlenegy hátrány, hogy itthon nincs üzletük, de a hivatalos oldalukról szoktam rendelni, rendszeresen vannak akciók mind a termékekre, mind a szállítási költségre, ami olykor ingyenes is.
Na de a spirálról...Szuper keféje van, tömött, sűrű, nagyon könnyű vele dolgozni, pont megfelelő festék mennyiséget vesz fel. Gyönyörű szép mély fekete szín és ami meglepett, hogy tényleg műszempilla hatását kelti rajtam. Nagyon tartós, viszont micellás vízzel viszonylag könnyen lemosható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 1.

Missy22

2019. április 9.

A legjobb szempillaspirál, amit valaha használtam! Szép, természetes hatása van és nem ragasztotta össze a pilláimat! Már az ötödiket használom el, mert akárhányszor kipróbálok valami újat, mindig rá kell jönnöm, hogy nekem ez a legjobb. Szépen lehet rétegezni is, ha valaki drámaibb hatást szeretne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

yvettke777

2018. május 29.

Nekem ez a spriál semmi extra hatást nem eredményezett. Szép fekete színe van, de túl átlagos eredményt lehet csak vele elérni. Aki a hétköznapi hatást keresi, annak tudom ajánlani, mert nem pereg le. Viszont nekem összeragasztotta a pilláim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 29.

wadelka

2017. október 8.

Csatlakozom az előttem szólóhoz: bárcsak itthon is lenne KIKO!
3 €-ért vettem, tökéletesen teszi a dolgàt, hétköznapra szép, ívelt pillàkat lehet vele elérni. Sajnálom, hogy nem vettem belőle rögtön ötöt! 😉

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 8.

Csatlakozom az előttem szólóhoz: bárcsak itthon is lenne KIKO!

Miliana

2015. október 23.

Elöljáróban annyit, hogy szerintem nem pontosan lettek feltöltve (vagy megváltoztak azóta) az összetevők, az enyémen, amit nyáron vettem, parabének nem szerepelnek.
Magáról a spirálról: alig több mint kétezer Ft-ért tökéletes minőséget kapunk (röhej hogy itthon kétszer ennyiért venni a L'oreal-t mondjuk, amitől engem amúgy is ver a víz). Pont akkora mennyiség, amit még szerintem (oké, egy kis antihigiénikus csalással :D) el tudok majd használni. Egyelőre felváltva használom a Clinique spiráljaimmal. A kefe nekem kedvenc, nem szilikonos, sűrű, tömött sörtéi vannak. A festék is remek, majdnem hogy műszempillahatású a végeredmény (bár nem szeretem ezt a kifejezést, mert nem, semmilyen spirál nem hasonlítható a pontos, nem kusza, nem csomós, hosszú műpillákhoz). Dúsít és hosszabbít, akkor vetem be, mikor mondjuk egy egyszerű, elfüstösített szemcerka vonallal emelem ki a tekintetem, és kevésnek érzem. Nem tapaszt, hálisten. Ja, és relatíve könnyű lemosni! Bár lenne nálunk is Kiko... *o*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

PVP 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.