Kin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lufka, Módosítva: 2012. augusztus 15.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Keratinos, argán olajos, különleges minőségű bio hajápoló termék. Intenzív hajregeneráló maszk, amely mélyen beépül a sérült, nagyon száraz hajba. Táplálja, hidratálja azt, közvetlenül a legsérültebb részeken.

ZaFi

2016. szeptember 19.

Samponjával együtt használom, nagyon kevés kell belőle.
A száraz sokat szőkített hajammal csodát tett. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

Samponjával együtt használom, nagyon kevés kell belőle.
A száraz sokat szőkített hajammal csodát tett. Biztosan újraveszem.

cicatapmancs

2013. április 25.

A 900ml-es kiszerelést vettem meg, 5100Ft-ért. Nem kell belőle sok, mert sokkal sűrűbb, mint az átlagos hajpakolások. Az illata nekem a Kin Kinactif Shampoo Nutri Intense 3-hoz hasonló, kb ugyanolyan, nagyon jó. Ezzel a samponnal együtt használom. Én nem az argán olaj miatt vettem meg, csak szerettem volna végre egy normális,professzionális pakolást amiben van keratin. Argánolaj helyett kukui dió olaj van benne, ez nem annyira ismert, de ugyanolyan regeneráló hatása van, mint az argánnak. Öblítés után még puhább és még selymesebb lesz tőle a hajam (már a sampontól is az volt, de ez csak tovább fokozza a hatást). Olyan, mintha a hajszálaim felszínét összezárta volna és eltűntek a töredezettek. Biztos,hogy újrafogom venni, ha elfogy.

update: A samponjával együtt használom minden 2. hajmosásnál. A kallos latte pakolása miatt fenntartásaim voltak, mivel azt ha 5-10 percig rajta hagytam a hajamon, akkor öblítésnél kb. 10-szer annyi hajszálam hullott ki, mint máskor. Ennél a terméknél emiatt nem kell aggódnom, nyugodtan fent hagyhatom akár 1 órán keresztül is. Nagyon szeretem és a legnagyobb pozitívuma számomra az, hogy ha nem használok hajvégápolót, akkor sincsen már semmilyen problémám, mert nem áll össze-vissza a hajvégem, eltűnt a seprű hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 25.

lufka

2013. március 8.

Én is erről az oldalról rendeltem ahonnan zmbanett. Viszont az elég fura , hogy mivel én itt az összetevők között egyáltalán nem látok argánolajat mag amiket még a honlapon leírtak róla, és ezt a termékhez hozzászólásként meg is írtam, fura módon törölték a hozzászólásom, és azóta nem is lehet véleményezni a termékeket.Rendeltem innen több terméet már , ugyhogy amint időm engedi szépen feltöltögetem őket, hogy mennyire is felelnek meg a kellékesbolt leírásának:S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 8.

zmbanett

2013. február 25.

Lassan 2 éve használom és nagyon szeretem!
Először a normál kiszerelésűt vettem, de a második alkalom óta csak a 900 ml-eset veszem! Nagyon szeretem az illatát, az állaga selymesen sűrű, és tényleg javítja a hajam szerkezetét! Ezer féle balzsamot, pakolást kipróbáltam, olcsót, drágát, biocuccig mindent és jelentem, eddig ő a kedvencem. A hajam kb 10 éve derékig ér, ennél fogva rendszeres fodrászlátogatás mellett, és hajvégápolózással is töredezett és fénytelen volt a vége. Miután áttértem erre a pakolásra, kb 2 hónap használat után látványosan javult a helyzet! Igaz, hogy nem a legolcsóbb pakolás, de nekem bevált. Megvettem a samponját is, de a kettő együttes használata nekem már sok, elnehezül a hajam. Úgyhogy én a Londa hajszerkezet-javító samponjával együtt használom a pakolást és egyelőre nagyon jó kombinációnak bizonyult! És az összetevői is barátságosak. A samponja is el fog fogyni, az kb 2 hetente egyszer használom egy másik balzsammal.
Szóval, én nyugott szívvel ajánlom, de tényleg! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 25.

Lassan 2 éve használom és nagyon szeretem!
Szóval, én nyugott szívvel ajánlom, de tényleg! ;)

Hidratálók: Glycerin, Biosaccharide Gum-1, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.