Kin

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeme, Módosítva: 2015. december 2.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajfestékek

Hajfestés egészségesen, a legmagasabb igények kielégítésével, az Öt kontinensek olajaival.

A Kinessences egy PPD mentes, Ammóniamentes, Paraben mentes, Szilikon mentes, Paraffinmentes, Formaldehid származék mentes, Alkohol mentes hajfesték.  A szinte vegyszermenteshajfestékkel Luxus minőségű hajfestés valósítható meg, minden hajszín árnyalatban.

A hajfestékek fő összetevői az öt kontinensek legősibb olajai : Argán olaj - Makadám dió olaj - Kukui dió olaj - Kamélia olaj - Szőlőmag olaj -  valamint,  Olajsav - Szűrt, tiszta víz - Méhviasz/méhpempő (ez az összetevő az oxidálószerben található)

Monna78

2019. augusztus 18.

Herbatint után tettem egy próbát ezzel a festékkel. Az őszfedése 7,2%-os oxival tökéletes, a felhordás szuper, nem csöpög. Vállig érő hajamra kevés az 1 tubus, pedig nem túl dús, szóval a végére alig tudtam összekaparni az utolsó cseppeket. Legközelebb ezt bele kell kalkulálnom.
A színe meglepett. Alapszínem 5 színmélységű barna volna, kb 20% ősszel. 6.0 színt vettem, és a végeredmény olyan sötét barna lett, hogy az már közel áll a feketéhez. A jó hír, hogy a .0-ás árnyalatok kiütik a hajon lévő sárgás színeket, és valóban. A túl sötétre sikeredett festéket vissza fogom szedni aszkorbinsavas hajpakolással, és azt hiszem, hogy kb. a 7-es 8-as színekkel fogok kísérletezni egy szép közép vagy világosbarna szín eléréséhez. Úgy gondolom, szép nagy a színválaszték, legalábbis a Herbatint sokszorosa, már csak az a kérdés, mennyire tartós. A Herbatint nekem iszonyat gyorsan kikopott, szinte minden mosásnál egy árnyalatot, és fakó volt a hajam. Most nagyon remélem, hogy ez jobban fogja bírni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

DVeronika

2019. február 16.

Az itteni vélemények alapján esett rá a választásom. Korábban Herbatintet használtam, aminek az ősztakarásával tökéletesen elégedett voltam és azt hittem már hozzá kell szoknom ahhoz a sprőd állapothoz, amit okozott, mert nem találtam annál jobb alternatívát. A drogériás festékek ammóniamentes változatai semmit nem értek sötétbarnára festett hajam első ősz szálai ellen, cserébe rém büdösek voltak, égették és csípték a fejbőröm. Régebben próbáltam már henna + indigó keverékével sötétre festeni a hajam, de nagyon gyorsan kopott és kivörösödött. Szóval gondoltam teszek ezzel egy próbát és ahogy az előttem szóló írta, nem forrósodik, nem csíp és szép, mély szín a végeredmény. Az összetevői pedig magasan a legszebbek a vegyi, natúrnak hirdetett festékek közül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

Sundelion33

2018. augusztus 13.

Hihetetlenül kellemes hajfesfék. Nem büdös, sőt, jó illata van, a fejem nem forrósodik be hajfestés alatt, olyan mintha nem is lenne rajta semmi, a hajam pedig pihe-puha és fényes lesz utána. Mosás közben sem hullik, és a bőrömről is nagyon hamar le tudom mosni. A szín gyönyörű(8.44 + 7,2% oxi), ez az első olyan hajfesték, ami nem tűnik sötétebbnek a vártnál miután lemostam. Úgy érzem megtaláltam az igazit :) Már csak arra vagyok kíváncsi, hosszútávon meddig tartja a színét. Ha beválik, akkor marad az 5 csillag :)
Plusz pont, hogy a spanyol gyártó nagyon kedves, és biztosítottak afelől, hogy cruelty-free festék :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

bbrilona

2017. október 3.

Sokféle hajfestéket kipróbáltam már, általában jó minőségű festékeket választok. Ez tényleg az, ellentétben a minőségükben egyre romló kommersz márkákkal. Szeretem és ennél állapodok meg. Nem tudom, hogy, hogy 3000 Ft, mert a forgalmazónál nem ennyi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 3.

barbarag

2017. július 21.

Nekem bejött, a szín szép lett, és tartós is, semmilyen irritáció nem volt, azóta is ezt használom. :-) Még annyi megjegyzés, hogy én olcsóbban vettem, 2300 Ft-ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 21.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol, Erythorbic Acid

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

A szalicilsav (BHA) észtere. Ellentétben a BHAval nincs hámlasztó tulajdonsága. Hidratáló, bőrkondícionáló (skin conditioning) összetevő. Részletesebb info: http://truthinaging.com/ingredients/tridecyl-salicylate/