Kin

Ár:   2289 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   fodrászkellékesek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeme, Módosítva: 2021. január 27.

Lelőhely:   fodrászkellékesek, online
Kategória:   Hajfestékek

Hajfestés egészségesen, a legmagasabb igények kielégítésével, az Öt kontinensek olajaival.

A Kinessences egy PPD mentes, Ammóniamentes, Paraben mentes, Szilikon mentes, Paraffinmentes, Formaldehid származék mentes, Alkohol mentes hajfesték.  A szinte vegyszermenteshajfestékkel Luxus minőségű hajfestés valósítható meg, minden hajszín árnyalatban.

A hajfestékek fő összetevői az öt kontinensek legősibb olajai : Argán olaj - Makadám dió olaj - Kukui dió olaj - Kamélia olaj - Szőlőmag olaj -  valamint,  Olajsav - Szűrt, tiszta víz - Méhviasz/méhpempő (ez az összetevő az oxidálószerben található)

Odri

2021. március 30.

Szerettem volna természetesebb hajfestékre áttérni, de a henna egyáltalán nem jött be. Itteni vélemények alapján választottam ezt a festéket. 4.50-est rendeltem, erősen őszülő hajra 12%-os oxidálóval. Répavörös színű maga a festék, először fel sem akartam kenni. Végül nagyon szépen besötétedett a hajamon, a másfél hónapja hennázott hajammal nem veszett össze, és ez az egyetlen hajfesték, amitől semennyire nem viszketett a fejbőröm. Könnyű felkenni, jó az állaga, finom az illata olyan, mint egy pakolás. Lemosni is ultrakönnyű, és nem fogta be a bőrömet mint a többi hajfesték, gond nélkül lejött a füleimről, homlokomról is. Gyönyörűen befogta az ősz szálakat és nagyon szép, mély, sötétbarna színe lett. Szerintem maradok ennél a festéknél, bár házhoz szállítással elég borsos ára van, nekem még így is megéri. Nagyon nagyon jó festék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 30.

feredith

2020. szeptember 16.

Nagyjából 9 hónapja használom, ezidő alatt 5-6 alkalommal volt ezzel a festékkel festve a hajam. Előtte hosszú ideig L’Oreal Casting creme gloss festéket használtam. Egy színtanácsadást követően döntöttem úgy, hogy visszatérek az eredeti hajszínemhez - egy kis csavarral. Jeges szőke festékkel volt festve a hajam évekig, és a vágyott szín meleg középszőke lett. A drogériás kínálatot végigböngészve nem találtam olyan festéket, ami kompromisszum nélkül tetszett volna, így a fodrászkellékes ternékeket vettem célba. Végül a “mentessége” miatt választottam ezt a festéket 8.32 Világos gyöngyöző aranyszőke árnyalatban. Eléggé hasonlít az eredeti hajszínemre, és egy kis csavar is van benne, napfényben enyhe vöröses fénye van. 7.2-es oxyval használom. Az előírt 35 percet betartva alkalmazom. Szép, lágy esésű, puha, ápolt kinézetű a hajam. A fodrász is megdocsérte. Sima, deogériás sampon mellett gyorsabban kopott, viszont vettem Maxima Acidifying sampont hajfestés utánra, ami lényegesen meghosszabbítja a szín élettartamat. A hajam vége (ami korábban szőkítve volt), így is világosodik valamennyit, de nekem kifejezetten tetszik így. Maradok ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

Dév

2020. szeptember 12.

Mivel abbahagytam a hennázást (nem fogta be az ősz hajszálaimat, gyakorlatilag már hetente kellett volna kennem magamra a pasztát, majd 2-3 órát abban dunsztolódnom...), keresnem kellett másik hajfestéket, ami viszonylag természetes és nem roncsol. A Herbatintes botrányos próbálkozásom után, amikor is, a hajam 2/3-ad része "leszáradt", találtam erre a szuper hajfestékre. Gyönyörű, mély színt eredményez, nem szárít, könnyű használni, nem kell órákig rajta hagyni. Már fél éve használom, de nem tapasztaltam semmi negatív dolgot, remélem ez hosszabb távon is így marad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 12.

Timi33

2020. augusztus 8.

Ettol a festektol a hajam gyonyoruen fenylik, lagy esesu es kellemes tapintasu.
Nem csopog, nem eget, kellemes az illata.
3.0 sotetbarna arnyalatot hasznaltam, 3,6-os oxival. 15-20 % osz hajra, tokeletes fedessel.
Az ajanlott 35 perces hatoido helyett 45 percig hagytam hatni, az osz hajszalak biztos fedese miatt. Teljesen egyenletes hajszint kaptam.
Hennas hajfestes kudarca utan (Radico hajszinezo es a cosmio henna por hasznalata utan a fejborom iszonyatosan egett es viszketett, a hajam sprod es kezelhetetlen lett) eloszoris kerestem valamit, amivel le tudom szedni a hajamrol, illetve csokkenti a fajdalmas es kellemetlen tuneteimet.
Igy talaltam a Kinessences Detox melytisztito sampont, ami par hasznalat utan a viszketest csokkentette, az egeto erzes pedig teljesen megszunt.
A sampon melle probaltam meg mindig vegyszermentes festeket talalni es ez tunt a legigeretesebbnek.
Bar toredeke a kommentek szama a henna megszallotjaihoz kepest, de erdekes, hogy azt egyik oldalon nem lehet velemenyezni, masikon meg nem tettek ki az enyemet, kizarolag pozitiv velemenyeket lehet olvasni.
Szoval ez a hajfestek az eddigi legjobb, amit hasznaltam!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 8.

Ettol a festektol a hajam gyonyoruen fenylik, lagy esesu es kellemes tapintasu.
Nem csopog, nem eget, kellemes az illata.
Szoval ez a hajfestek az eddigi legjobb, amit hasznaltam!

Riccah

2020. május 8.

Használtam párszor. Nagyon kellemes az illata, nem csípett egyáltalán, szép volt utána a hajam, egyenletesen befedte a festék és lassan kopott ki 1-2 árnyalattal világosabbra, ez utóbbi akkor volt különösen látványos, amikor szigorúan figyeltem arra, hogy lehetőleg csak a hajtöveimet samponozzam, hogy ne száradjon a vége. :-)
Közép- és sötétbarna, valamint egy szőke árnyalatot próbáltam ki, nem tudom a pontos számukat, annyit mondhatok, hogy általában hozta az ígért színt. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

Monna78

2019. augusztus 18.

Herbatint után tettem egy próbát ezzel a festékkel. Az őszfedése 7,2%-os oxival tökéletes, a felhordás szuper, nem csöpög. Vállig érő hajamra kevés az 1 tubus, pedig nem túl dús, szóval a végére alig tudtam összekaparni az utolsó cseppeket. Legközelebb ezt bele kell kalkulálnom.
A színe meglepett. Alapszínem 5 színmélységű barna volna, kb 20% ősszel. 6.0 színt vettem, és a végeredmény olyan sötét barna lett, hogy az már közel áll a feketéhez. A jó hír, hogy a .0-ás árnyalatok kiütik a hajon lévő sárgás színeket, és valóban. A túl sötétre sikeredett festéket vissza fogom szedni aszkorbinsavas hajpakolással, és azt hiszem, hogy kb. a 7-es 8-as színekkel fogok kísérletezni egy szép közép vagy világosbarna szín eléréséhez. Úgy gondolom, szép nagy a színválaszték, legalábbis a Herbatint sokszorosa, már csak az a kérdés, mennyire tartós. A Herbatint nekem iszonyat gyorsan kikopott, szinte minden mosásnál egy árnyalatot, és fakó volt a hajam. Most nagyon remélem, hogy ez jobban fogja bírni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

DVeronika

2019. február 16.

Az itteni vélemények alapján esett rá a választásom. Korábban Herbatintet használtam, aminek az ősztakarásával tökéletesen elégedett voltam és azt hittem már hozzá kell szoknom ahhoz a sprőd állapothoz, amit okozott, mert nem találtam annál jobb alternatívát. A drogériás festékek ammóniamentes változatai semmit nem értek sötétbarnára festett hajam első ősz szálai ellen, cserébe rém büdösek voltak, égették és csípték a fejbőröm. Régebben próbáltam már henna + indigó keverékével sötétre festeni a hajam, de nagyon gyorsan kopott és kivörösödött. Szóval gondoltam teszek ezzel egy próbát és ahogy az előttem szóló írta, nem forrósodik, nem csíp és szép, mély szín a végeredmény. Az összetevői pedig magasan a legszebbek a vegyi, natúrnak hirdetett festékek közül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

Sundelion33

2018. augusztus 13.

Hihetetlenül kellemes hajfesfék. Nem büdös, sőt, jó illata van, a fejem nem forrósodik be hajfestés alatt, olyan mintha nem is lenne rajta semmi, a hajam pedig pihe-puha és fényes lesz utána. Mosás közben sem hullik, és a bőrömről is nagyon hamar le tudom mosni. A szín gyönyörű(8.44 + 7,2% oxi), ez az első olyan hajfesték, ami nem tűnik sötétebbnek a vártnál miután lemostam. Úgy érzem megtaláltam az igazit :) Már csak arra vagyok kíváncsi, hosszútávon meddig tartja a színét. Ha beválik, akkor marad az 5 csillag :)
Plusz pont, hogy a spanyol gyártó nagyon kedves, és biztosítottak afelől, hogy cruelty-free festék :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

bbrilona

2017. október 3.

Sokféle hajfestéket kipróbáltam már, általában jó minőségű festékeket választok. Ez tényleg az, ellentétben a minőségükben egyre romló kommersz márkákkal. Szeretem és ennél állapodok meg. Nem tudom, hogy, hogy 3000 Ft, mert a forgalmazónál nem ennyi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 3.

barbarag

2017. július 21.

Nekem bejött, a szín szép lett, és tartós is, semmilyen irritáció nem volt, azóta is ezt használom. :-) Még annyi megjegyzés, hogy én olcsóbban vettem, 2300 Ft-ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 21.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol, Erythorbic Acid

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

A szalicilsav (BHA) észtere. Ellentétben a BHAval nincs hámlasztó tulajdonsága. Hidratáló, bőrkondícionáló (skin conditioning) összetevő. Részletesebb info: http://truthinaging.com/ingredients/tridecyl-salicylate/