Kiss My Face

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2013. január 26.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Samponok

Hajdúsító sampon vékonyszálú hajra, mindennapos használathoz. Ph-semleges.

SLS-, parabén-, ftalátmentes. Nem tartalmaz mesterséges színezéket, -tartósítószert.

Biológiai úton teljes mértékben lebomlik.

kisko

2015. július 2.

Mindenmentes samponok közül a leginkább samponszerű. Nekem jól habzott, nem irritálta a bőrömet, de a hajammal semmi extrát nem csinált. Nagyon jó alapsampon, első mosásra szoktam bevetni, és utána követem valami nagyobb kedvenccel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 2.

Debyildy

2015. április 29.

Örök kedvenc.
Évek ota csak a kiss my face samponjait használom.
Kiprobáltam mind a 3 fajtát. (whenever, miss treated, big body)
Nekem a big body a legjobb, bár a másik 2 sem rossz.
A LEGESLEGJOBB összetevökkel rendelkezik a sampon piacon!!! Az ára is nagyon jo 950ml-es 3900.-
Én rendelni szoktam (usa) és betárazok belöle.
1 évig simán kitart a 950ml ugy h, 2 naponta mosok hajat 1szer.
Nagyon szuper, remélem soha nem szünik meg és soha nem változtatják meg rossz irányba az összetevöit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 29.

Örök kedvenc.
Évek ota csak a kiss my face samponjait használom.
Kiprobáltam mind a 3 fajtát. (whenever, miss treated, big body)
Nekem a big body a legjobb, bár a másik 2 sem rossz.
Én rendelni szoktam (usa) és betárazok belöle.
1 évig simán kitart a 950ml ugy h, 2 naponta mosok hajat 1szer.

sisu69

2013. március 14.

Amikor rátaláltam egy bioboltban erre a samponra, nagyon megörültem neki, mert szépek az összetevői. Kellemes a használata: jól tisztít és nem irritálja a fejbőrt. Azonban az én hosszú hajamra rengeteget kell belőle tenni, ráadásul gyakran is szoktam hajat mosni, így igen gyorsan fogy... Őszintén szólva ár-érték arányban nem tartom megfelelőnek, mivel számomra nem nyújtott többet más olcsóbb termékeknél, ezért nem valószínű, hogy újravásárolom - de ennek ellenére jó szívvel tudom ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Nyolc szénatomból álló zsírsav, mely természetes módon megtalálható több emlős állat tejében, valamint kisebb mennyiségben az kókusz olajban és a pálma olajban.A CosIng besorolása szerint az összetevő tisztító, emulgeáló, felület aktív anyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) funkciót tölt be a kozmetikumokban.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.