KKW Beauty

Ár:   $48   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2 x 0,09 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LaNara, az összetevőket feltöltötte: Cintyca, Módosítva: 2017. október 12.

Ár:   $48
Kiszerelés:   2 x 0,09 g
Lelőhely:   online külföldről

A szett tartalma egy kétvégű highlighter ceruza egy matt és egy csillámos árnyalattal, egy kontúrceruza egy hideg és egy meleg tónusú árnyalattal és egy kétvégű applikátor, aminek egyik fele szivacsos a másik pedig egy ecset.

4 féle színkombinációban kapható.

candy28

2019. április 22.

Egyet fizet kettőt kap akció volt (ha vettem egy kontúrt, kaptam mellé ingyen egy highlightert), így megrendeltem. Régóta kíváncsi voltam rá. Ezzel az akcióval szerencsére jól össze tudtam válogatni a színeket, mert highlighterből például egy árnyalattal sötétebbet rendeltem. A termék jó, az állaga tényleg krémes. Szépen el lehet dolgozni. Meg vagyok elégedve vele. Ha legközelebb lesz akció tuti, hogy újra fogom rendelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

Cintyca

2017. szeptember 22.

Kíváncsiságból vettem meg, de jobbra számítottam ennyi pénzért. :) :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Kíváncsiságból vettem meg, de jobbra számítottam ennyi pénzért. :) :/

Emolliensek: Phenyl Methicone, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Trimethylsiloxysilicate, Dimethicone
Szilikonok: Trimethylsiloxysilicate, Dimethicone
Színezékek: Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Ceresin 0 0