Klairs

Ár:   $25   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sailorluna, Módosítva: 2018. október 17.

Ár:   $25
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Koncentrált formulája azonnal és hosszú távon hidratálja, nyugtatja és ragyogóvá teszi a bőrt. Élesztőből származó béta-glükánnal támogatja a bőr természetes védőrétegét.

Nem tartalmaz alkoholt, parabént, szteroidot, mesterséges illatanyagot és színezéket. Vegán, állatkísérlet-mentes.

Caprylic / Capric Triglyceride eo Glycerin h 0 0Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Cyclopentasiloxane eo I szil Glyceryl Stearate eo I euSodium Hyaluronate h 0 0Cetyl Ethylhexanoate eo Stearic Acid eo I eu 2 0Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil Beta-Glucan a I gy Sorbitan Sesquioleate eu 1 0Microcrystalline Wax/ Cera Microcristallina Betaine h PEG-100 Stearate ti 0 0Ceramide 3 Polyquaternium-51 Sorbitan Stearate eu 0 1Dimethicone eo I szil 1 0Tocopheryl Acetate a I v 0 0Carbomer Arginine Illicium Verum (Anise) Fruit Extract Citrus Paradisi (Grapefruit) Fruit Extract Nelumbo Nucifera (Sacred Lotus) Extract Paeonia Suffruticosa Root Extract Scutellaria Baicalensis (Baikal Skullcap) Root Extract Chlorphenesin ta Disodium Adenosine Triphosphate Algin Carica Papaya (Papaya) Fruit Extract Citric Acid kh Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract gy Natto Gum Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract a I h I gy Althaea Rosea Flower Extract Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract eo I h I gy Disodium EDTA Celery Extract i Brassica Oleracea Capitata (Cabbage) Leaf Extract Brassica Oleracea Italica (Broccoli) Extract Brassica Rapa Leaf ExtractDaucus Carota Sativa (Carrot) Root Extract Oryza Sativa (Rice) Bran Extract Solanum Lycopersicum Fruit/Leaf/Stem ExtractLysine HCLProline Sodium Ascorbyl Phosphate a I v Acetyl Methionine Theanine eo Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil i Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil i Pelargonium Graveolens (Geranium) Flower Oil Citrus Medica Limonum (Lemon) Peel Oil Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil i Cananga Odorata Flower Oil i

Irudi

2020. január 8.

Imádom ezt a krémet! Télre nekem ez az ideális.
Két éve használtam először, azóta minden télen az alapkészlet része.
Nem kell belőle sok, szépen beszívódik, és egyáltalán nem hámlik/lesz száraz a bőröm tőle.
Nem tolakodó az illata sem.
Viszont, nyárra sok lenne, úgyhogy csak télen használom, de akkor aztán... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

Imádom ezt a krémet! Télre nekem ez az ideális.
Két éve használtam először, azóta minden télen az alapkészlet része.
Nem tolakodó az illata sem.
Viszont, nyárra sok lenne, úgyhogy csak télen használom, de akkor aztán... :)

BoBogika

2019. december 19.

Tavaly télen fedeztem fel magamnak ezt a krémet. A hidegtől teljesen kiszáradt a bőröm bármit kentem rá, ekkor találtam a fiókban egy mintát ebből a krémből és két nap alatt rendbe is tette az arcomat. Mondanom sem kell, hogy a mostani telet ezzel a krémmel kezdtem. Nagyon szeretem. Jól hidratál, könnyen beszívódik. Van egy pici gyógynövényes illata, ami számomra nagyon kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 19.

hazelle

2019. február 24.

Nappali alapkrémnek használtam. Szuperül hidratál, mínuszokban, hámlasztók mellett sem száradt ki a bőröm míg használtam. Az állagát viszont nem szerettem, a beszívódással nem volt gond de indokolatlanul sűrűnek éreztem és alig vártam hogy elfogyjon. Ennek ellenére 4-esnél rosszabbat nem érdemel mert amúgy tényleg jól hidratál és nem okozott semmiféle irritációt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 24.

Amadea

2019. február 5.

Ebből is, akárcsak a szérumból, csak mintát próbáltam.
Jó kis krém, könnyen kenhető, de gazdag állagú. Az a perverz szokásom, hogy habár megvan a nekem tökéletes alap hidratáló (TO NMF), keresem, ha nem is az utódját, de a méltó párját. Fogalmam sincs, miért, de eddig minden krém elhasalt a TO-val szemben, sajnos ez a kis minta is, éjszakára kevés volt a hatása. Ellenben nappali krémnek, megtámogatni a bőr hidratáltságát, tökéletes volt, gyorsan beszívódott - ez reggelente nagyon fontos szempont - és az előtte lévő tonerrel, valamint az utána következő fényvédővel is jó barátságban volt.
A szérum megvásárlásában biztosabb vagyok, de ettől sem zárkózom el alkalomadtán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

Ebből is, akárcsak a szérumból, csak mintát próbáltam.

jomosono

2018. november 15.

Imádom ezt a márkát!! Csodás összetevő lista ami először is megfogott benne,gondoltam kipróbálom Őt is..
Jól tettem..Testes vastag krém,ami meglepően jól terül a bőrön,hamar beszívódik,és jól lehet rá sminkelni..Mi kell több??? 5 csillagos természetesen Ő is !!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 15.

Antioxidánsok: Beta-Glucan, Tocopheryl Acetate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Beta-Glucan, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Betaine, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

További info az összetevőről a KM-blogon >>