Klorane

Ár:   2300-2600 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2017. január 30.

Ár:   2300-2600 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Kategória:   Samponok

Tisztító sampon zsíros hajra csalánnal.

Nem tartalmaz szilikont és SLS-t.

Benedetta88

2020. november 10.

Update: Jöttem vissza felpontozni! Mennyire örülök, hogy nem végezte kézmosóként :) Pedig félre is tettem, elment a kedvem a kísérletezgetéstől és csak most ősszel vettem újra elő. Elfogyott a samponom és így bátorkodtam újra utána nyúlni. Nem tudom mi változhatott, de semmilyen irritációt nem okozott és korpás sem lettem. Azóta is rendszeresen csak ezt használom, 3 napig vállalható a hajam, 4. napon pedig a Klorane szárazsamponjához nyúlok, vagy megmosom a hajam. Ha esetleg nincs kedvem vagy időm, megjegyzem nálam ilyen ritkán van, mivel megszoktam, hogy szinte minden samponnal 2 naponta kell hajat mosnom. De most erőltetem a heti 2x hajmosást (max 3x) és jobban összebarátkoztam a szárazsamponommal, pedig sose szerettem használni, de úgy látszik van valami eredménye legalább a törekvéseimnek. Az illatát és állagát szeretem, jól habzik, nem szárítja ki se a fejbőrömet, se a hajvégeimet, kifésülő spray nélkül is kitudom fésülni a hajamat, persze azért balzsammal együtt használom. A 400 ml-s kiszerelés nagyon sokáig elég, így az ára is elfogadható szerintem.

2020.Júl.7.
Igen, sajnos én is így jártam először, ahogyan az előttem véleményező.
Nálam a szokásos 2 napot hozta a hajmosások között, ahogy minden más sampon is.. viszont engem is megajándékozott korpával első 2 hajmosásnál. Érdekes az illata, az állaga kicsit folyósabb.
Ezután gondoltam félre teszem kicsit. Majd elkezdtem felváltva használgatni a márka más samponjával. Miután rendbe hoztam a kárt, amit okozott most már nem lettem korpás tőle, de nagyon óvatosan használom. Sajnos elég drága volt ahhoz, hogy rögtön kézmosóként végezze. Ha változás lesz, akkor később update.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 10.

2020.Júl.7.
Igen, sajnos én is így jártam először, ahogyan az előttem véleményező.

barbusus93

2015. december 19.

Életem legnagyobb baklövése, hogy megvettem ezt a sampont... a zsiros hajra teljesen alkalmatlan már a 2. nap után moshattam újra a hajam valamint olyan korpás lett tőle a hajam, hogy azután próbáltam visszaállitani az eredeti állapotára, amilyen volt. Számomra teljesen használhatatlan és ráadásul drága is, úgy hogy én személy szerint nem ajánlom senkinek pedig nagyon sok helyen jót irtak róla gondoltam, megpróbáltam de nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 19.

Hidratálók: Propylene Glycol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Polyethylene Glycol származék. Olyan emulgeálószer, amely hatékonyan segíti a vizes készítmények sűrűsödését, gélesedését és stabilitását. Az összetevővel általában tisztító készítményekben, péládul samponokban, tusfürdőkben találkozhatunk. (forrás)

Színezőanyag. Zöld.