Klorane

Ár:   1540 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: karaibrahimgil, Módosítva: 2018. június 25.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A kényeztető Klorane Figue tusfürdő gél gyengéden tisztítja és hidratálja a bőrt a teljes testfelületen.

• lemossa a bőrt és eltávolítja a szennyeződéseket
  • táplálja és ápolja a bőrt
  • mérsékli a bőr feszülését és védi az irritációtól

karaibrahimgil

2018. szeptember 8.

A Diptyque Philosykos tusfürdőverziója. Persze ezt még nem tudtam, amikor megvásároltam. Úgy voltam vele, hogy fügerajongóként minél több dolgot szeretnék kipróbálni. Sikerült. Hasonlóm nem volt sohasem.
Ahogy Heine írta a fent említett illatnál: "A parfüm eredetileg azért létezik, hogy a viselője illatos legyen, és felmerül a kérdés: miért akarna bárki fügefalevél szagú lenni?" Szerintem ez egy elalvás vagy találkozó előtt használt tusfürdőre hatványozottan igaz. De akinek ez a vágya, és szeretné kicsit tartósabbá tenni a Philosykos élményét, annak csak ajánlani tudom ezt a géles állagú, nem kifejezetten olcsó tusfürdőt. Az illat tartóssága a niche parfümével vetekszik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Propylene Glycol

Polyethylene Glycol származék. Olyan emulgeálószer, amely hatékonyan segíti a vizes készítmények sűrűsödését, gélesedését és stabilitását. Az összetevővel általában tisztító készítményekben, péládul samponokban, tusfürdőkben találkozhatunk. (forrás)

Színezék. Lilás piros.