Klorane

Ár:   2900 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2015. április 1.

Kategória:   Hajápolók

Kondicionáló balzsam száraz és károsodott hajra mangóvajjal.

e.m.e.s.e

2017. január 27.

Már önmagában az meghozta a kedvemet a Klorane márkához, hogy megrendeltem az ikonikus szárazsamponjukat és nagyon bevált. A rendelésem mellé akkor kaptam egy 50 ml-es mintát ebből a hajbalzsamból ajándékba. Nagyon tetszett a hatása, úgyhogy a legközelebbi vásárlásom alkalmával a hozzá tartozó samponnal együtt beszereztem a balzsamból a teljes kiszerelést. Először megijedtem, mert kiderült, hogy amit néhány héttel korábban kipróbálhattam, az még a balzsam régi, szilikont tartalmazó változata volt, a 150 ml-es verzió viszont már az új, szilikonmentes formula. Azonban miután kipróbáltam, megállapítottam, hogy talán jobb is, mint a szilikonos elődje. Olyannyira, hogy ez az egyetlen szilikonmentes hajbalzsam, amit azóta többször újravásároltam, minden más márkájú eladásra lett ítélve néhány használat után. Azt gondolom, hogy egy szilikonmentes balzsam sosem fogja azt a látványos eredményt nyújtani, mint a szilikonos társai, de a saját (szilikonmentes) kategóriájában nagyon szívesen megadom neki az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Mezei katángból származó természetes, poliszacharid alapú stabilizáló-, emulgeálószer és felületaktív anyag, mely segít a krémeket simán tartani.