Klorane

Ár:   2300-3900 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anna_elter, Módosítva: 2015. február 7.

Ár:   2300-3900 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Sampon kininnel és B-vitaminnal hajhullás, fáradt és igénybevett haj kezelésére.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Petra1992

2021. június 4.

Kb 1 hónapja használom, heti 2X mosok vele hajat és a hajam szerkezetén javulást tapasztalok. Vékonyszálú kevés hajamnak dúsabb, fényes hatást eredményez. Írták előttem hogy nem annyira habzik. Én azt tapasztaltam hogy a 2. öblítést igényel és a 2.öblítésnél jól felhabzik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 4.

deezsina

2018. június 5.

Nem szuperintenzív a habzása, ahová a sima samponból nem kerül, nem nagyon habosítható fel, ezért úgy érzem, relatíve nagy mennyiséget kell használni.
Pozitívum,hogy az érzékeny és gyakran viszkető fejbőröm teljesen nyugodt mióta használom. A kezdeti időszakban a zsírosodásra rossz hatással volt, de normalizálódott a 3 napos periódus, amit már korábban is megszoktam.
Hajhullás még mindig van, ha elfogy, updatelek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.

Hajhullás még mindig van, ha elfogy, updatelek.

e.m.e.s.e

2018. április 22.

2017.11.28. Évek óta tartó Klorane-mániám legújabb szerzeménye. Ez a 6. fajta Klorane samponom, a citromos és a magnóliás nem jött be, a zabtejes, a kamillás és a mangós viszont olyannyira, hogy folyton újravásárolom és felváltva használom őket. A zabtejes mellett talán a kinines a legnépszerűbb a francia oldalakon, úgyhogy, amikor a nyár végi olaszországi nyaralásom során épp akciósak voltak a Klorane termékek, ráadásul 100 ml-es travel size-okat is lehetett kapni az olasz patikákban, hezitálás nélkül a kosaramban landolt. :) Azóta itthon megvettem belőle a teljes kiszerelést. Nem hullik rendellenesen a hajam, úgyhogy a hajhullásra gyakorolt hatásáról sajnos nem tudok nyilatkozni. Minden másról igen: fényes és légies lesz tőle a hajam. Talán egy picit jobban szárít, mint a többi, általam kedvelt Klorane sampon, de nem bánom, a szuper Davines Melu kondicionálóm segít ezen a problémán.

2018.04.22. Itt az ideje, hogy kifejezzem még nagyobb rajongásomat a termék iránt. Az elmúlt fél évben a kamillás és a kinines Klorane sampon után nyúltam a leggyakrabban a zuhanyzóban. Már egyáltalán nem gondolom, hogy jobban szárítana ez a változat, mint a többi, valószínűleg csak az őszi időjárás miatt volt szárazabb a hajam hossza az előző értékelés megírásakor.
A gyorsan zsírosodó, lelapulásra hajlamos, vékonyszálú hajú sorstársaimnak továbbra is bátran merem ajánlani ezt a sampont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 22.

KissMicu

2018. április 5.

Hajhullás elleni feladatát még nem tudom mennyire látja el, viszont nagyon vékony szálú lelapuló hamar zsírosodó hajammal nagyon jól működik. Szép tartást ad a hajnak, 3 nap után is ha már kezd zsirosodni a haj nem lapul le egyből és nagyon nagyon jól tisztítja a fejbőrt. Régóta kerestem ezt a sampont ami erre képes. Ha még idővel hajhulláson is segít csodaszernek titulálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

2017. szeptember 16.

A Notino oldaláról rendeltem. 1 flakonnal használtam el. Nagy reményeket fűztem hozzá, de nekem sajnos nagyon szárította a fejbőröm, és nem is éreztem a használata után, hogy alaposan tisztít. Lehet, hogy csak nekem nem vált be, mert nagyon problémás a hajam, illetve hajhullásom... 2 csillagot adok a tartósítószer és az ár/érték arány miatt... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

Vitaminok: Biotin, Panthenol, Pyridoxine HCL

Színezék. Lilás piros.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.