Kneipp

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. március 4.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

rekashce

2017. szeptember 30.

Az első arctej, aminek pozitív hatását éreztem és láttam. Miután áttörlöm az arcomat és leöblítem, puha és sima lesz a bőröm, úgy vettem észre hogy a pattanásokat is megfékezi. Ez a lemosó, utána zöldtea hidrolátum toniknak, éjszakára saját készítésű natúr arckrém, tökéletes kombináció számomra, ilyen normális még sosem volt az arcom. Júniusban vettem és most használom el az utolsó cseppeket az aljáról (szét kellett vágnom a flakont, mert a pumpa nagyon sokat benne hagy az alján). Hozzáteszem, hogy nem használtam szigorúan reggel-este minden nap, 3 honapon keresztül, de elég nagy százalékban napi egyszer tuti, időszakosan, ahogy éreztem. Volt, hogy magőrleményt vagy kávézaccot kevertem bele és így radírként használtam. Az állaga tökéletes, az illata is nagyon tetszik, nem tolakadó, leöblítés után sem érzek egy plusz maradék réteget a bőrömön. Erősen ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Antioxidánsok: Tocopherol