Kneipp

Ár:   1495 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: erdmagic, Módosítva: 2017. december 4.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Tusfürdők

Virágos-fűszeres aromahabfürdő, különleges erős illattal, jó habzással.

VidaAgi

2019. december 1.

Nagyon finom illata van, pirosra színezi a vizet, nagy habot csinál, kevès is elèg belőle és ami szamomra a legfontosabb, NEM VISZKET tőle a bőröm!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 1.

j_mary

2019. március 18.

Tegnap vettem meg a sokadik ilyen habfürdőt, nem tudom megunni:) Jó nagy hab lesz belőle, szép piros színe lesz a víznek...Sajnos pont emiatt le is vonok egy pontot. Nem tudom milyen színezék van benne, de nagyon erős, vigyázni kell nehogy kiömöljön. Sűrű és piros,simán elmehetne művérnek:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

AAAdrienne93

2018. március 24.

Én speciel imádom, ahogy vörösessé szinezi a vizet. Az illata szuper, valóban pihentető és relaxáló fürdőzést lehet vele venni. Egyébként meglepően sokáig kitart, úgyhogy már csak ezért is megéri ( A Kneipp termékek alapvetően megbízhatóak szerintem). A DM-ben egyszer 50%-os kuponnal jutottam hozzá, érdemes figyelni az akciókat :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

martini11

2018. január 2.

Hibátlan termek. Ezt használom tusfurdo habfurdo és testapolo. Megunhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

Hibátlan termek. Ezt használom tusfurdo habfurdo és testapolo. Megunhatatlan.

cattitude

2017. október 19.

az ugyanilyen illatú fürdősó után megvettem ezt a habfürdőt és nagyon szeretem. az illata nagyon hasonlít a Kenzo Flowerre, szóval már csak emiatt is telitalálat. az illat amúgy sokáig megmarad, szépen beszínezi a fürdővizet (de a kádat szerencsére nem), nagy és tartós habja van, szóval nagyon elégedett vagyok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

ZoeAZs

2017. április 10.

Szeretjük az illatát, de a bőrünket nem ápolja, valamint egy sima baba tusfürdőnek is sokkal jobb habja van negyedennyiért...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 10.

juditkaa70

2017. február 28.

Jó közérzetet és örömteli pillanatokat nyújt, és élmény vele a fürdés. :) Az illata jó hangulatot és derültséget áraszt . A fürdés után is hosszantartó az illata a bőrön,

Update: A Müllerben 1490 Ft-os áron kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 28.

Update: A Müllerben 1490 Ft-os áron kapható.

cukorróka

2017. február 27.

Nagy kedvenc lenne, de sajnos állandó használat mellett borzasztóan szárítja a bőrömet. Egy-két héten át minden este őt, vagy valamelyik másik illatot használtam, ugyanebből a márkából, aminek köszönhetően egy merő viszketés lett mindenem, úgy kiszáradtam. Most heti pár alkalommal használom, felváltva sima habfürdőkkel, így nincs vele baj. Az illata nekem nagyon bejön, de az tény hogy elég karakteres. Kemény, tartós habot csinál, az vizet pedig gyönyörűen megszínezi (a kádat szerencsére nem). Szóval szuper kis dolog ez, csak nekem nem minden napra. A szárítás miatt -1 csillag, de amúgy <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

littleshiner

2016. november 15.

Sajnos nekem nem tetszik az illata, és emiatt a habfürdőm is élvezhetetlen. Ezért nem adok max pontot. Klasz, hogy pirosas lesz a víz, szép a hab, a bőröm sem bántotta, de okosabb lett volna részemről "vakon" rendelni. Az illatát leszámítva, teljesen meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

Kardosalfi

2016. augusztus 12.

Nagy kedvenc ez a habfürdő!Finom az illata,kellemes lesz utána a bőr.Igazi luxus kényeztetés!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Antioxidánsok: Tocopherol

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondícionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (péládul, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.

A tömjén nevű gyanta kivonata, mely csípős, kesernyés izű, melegítő érzetű. A CosIng hivatalos besorolása szerint tonizáló, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), simító, bőrkondícionáló összetevő. Paula Begoun szerint nincsen semmilyen kutatás, ami azt mutatná, hogy a tömjén hasznos a bőrnek.