KORA Organics

Ár:   £36   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Madi, Módosítva: 2021. augusztus 3.

Ár:   £36
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Arcápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Aminosavakban és vitaminokban gazdag, hidratáló arcpermet.

Vegán

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Madi

2021. augusztus 3.

Az arcpermetek nem hiszem, hogy valaha is a must-have kategóriába fognak tartozni, de ez nem jelenti azt, hogy haszontalanok. Én nagyon szeretem és rendszeresen használom is őket, újabban főleg ezt a mentolosat. Szeretem azt a kis pluszt, amit ad és sokszor jól esik csak úgy fújkálni magamat vele, pláne így nyáron.
A fújókája gyönyörűen porlaszt, megfelelő mennyiséget kapunk egy lenyomással és nem túl erősen, szóval nem fenyeget az a veszély, hogy túl sok menne egy pontba, inkább felhőszerűen szétterül.
Az illata első sorban mentolos és palo santo-s, de van némi édes utóillata. Nekem nagyon tetszik, de nem gondolom olyan univerzálisnak, mint az előző háromét, biztosan lesz, akinek nem fog bejönni. Az aromaterápiában mint alternatív gyógymód, nem hiszek, de az tény és való, hogy egyes illatok hatnak az ember közérzetére. Számomra ez egy abszolút frissítő illat, ami kicsit felébreszt, miután magamra fújtam. Korábban próbáltam a márka Energizing Citrus Mist névre hallgató arcpermetét is, amit hasonlóan frissítőnek írt le mindenki, de szerintem ez az új sokkal frissítőbb nála.
Ha szereted az arcpermeteket, kár lenne kihagyni, de ha a legújabb csodakozmetikumot keresed, az nem ő lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 3.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis Leaf/Stem Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Az Indiai eperfa, vagyis a noni gyümölcsének a kivonata. A noni gyömölcsének (és levelének) sokféle gyógyító tulajdonságot tulajdonít a polinéz kultúra, de a CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban használva csak bőrkondícionáló funkciót tölt be. Egy 2012-ben 49 résztvevővel (38-55 év közötti nők) végzett 6 hetes laboratóriumi kísérlettel igazolták, hogy a Noni kivonat jelentősen csökkentette az apróbb ráncokat, szarkalábakat és javította a bőr rugalmasságát. A vizsgálat során egyetlen résztvevőnél sem jelentkezett irritáció és több mint 90%-uk tapasztalt érzékelhető javulást a bőre állapotán.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.