Korres

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Profi Med, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szandi05, Módosítva: 2014. október 16.

Lelőhely:   Profi Med, online
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Santorini-sziget vulkanikus talaján termesztett fehér szőlőt tartalmaz.

Növeli a bőr rugalmasságát, hidratálja a bőrt.

92,4% természetes összetevőket tartalmaz.

Kiszerelés: 200 ml

babolka

2020. március 18.

Imádom az illatát! Jól hidratál, gyorsan beszívódik és az érzékeny bőrömön sem okoz irritációt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 18.

hennniii

2019. november 15.

Hát, az illata jobb a flakonban, mint magamra felkenve. Annyira nem is hidratál, de lehet nekem olyan a bőröm. :D Legalább nem volt drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Lyne

2018. április 21.

Én vitatkoznék az előttem szólóval.. én is megvettem a tusfürdőjét és együtt használtam őket, s habár az illata tényleg kellemes, de ez édes kevés egy jó testápolóhoz. Sajnos én volt, hogy egymás után HÁROMSZOR kentem be magam, mert pár mp alatt beszívta a bőröm és szó szerint, semmit nem hidratált..:( így elég hamar el is fogyott...:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 21.

juditkaa70

2016. augusztus 22.

A tusfürdőjével együtt használtam,még hidratáltabb és illatosabb volt a bőröm. Könnyen felszívódik,nem hagy ragacsos nyomot a bőrön. Érzékeny bőrre nem ajánlom.. Szuper termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Magnesium PCA, Manganese Pca, Sodium PCA, Zinc PCA
Vitaminok: Panthenol

Fehér, por állagú, vízben jól oldódó anyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló, vízmegkötő hatása van. Az összetevővel hidratáló termékekben találkozhatunk a leggyakrabban.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.