Kosas

Ár:   $34   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: snezi, Módosítva: 2021. január 29.

Ár:   $34
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Egy természetes összetevőjű, hidratáló bronzosító shea vajjal, ami csontosít, fényt és színt ad az egész arcnak.

3 árnyalatban kapható

Ár: 6490 Ft+posta , Eladó: Anheszenamon
Állapot: Kipróbált, Helyszín: --, fizetés: Utalás, postán maradó

Anheszenamon

2021. október 25.

Deep árnyalatban van meg. Könnyen eldolgozható, csodaszép, természetes végeredményt ad. Nem porzik, szépen pigmentált, tartós. Jó szívvel tudom ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 25.

snezi

2021. június 18.

Nekem a deep árnyalat van meg. Nincs sötét bőröm, sőt! Eléggé világos is, azonban mégsem okozott gondot. Bőrre felapplikálva jóval világosabbnak néz ki, mint a panben. Biztonságos érzést adott, hiszen semmi csúnyaság nincs az összetevőiben, amitől félhettem volna, hogy kipattogzik a bőröm.
Nagyon könnyen felvehető ahhoz képest, hogy baked formula és nagyon kis selymes érzetet ad.
Én imádom az ilyen természetesebb színű bronzosítókat. Ebben semmi narancssárga nincs, inkább pirosasabb az undertoneja, ami mondhatni lecopyzza a valódi napbarnított bőrt.
Azonban én jobb szeretem a matt bronzosítókat, ennek meg van egy kis fénye, így (sajnos) megválnék tőle.
(Remélem a Kosas kiadja majd ennek a színnek a matt változatát is, mert akkor tuti, hogy lecsapok rá.:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 18.

Bugaboocameleon

2021. február 12.

Medium árnyalatban vettem, nagyon tetszik, hogy szépen beül a börömbe és nem üt el a dekoltázstól. Ez az első bronzerem, szerintem egy évig elég lesz!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 12.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate