Kose Cosmeport Clear Turn Vitamin C Essence Mask  30 Sheet

Kose Cosmeport Clear Turn Vitamin C Essence Mask 30 Sheet

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 db / 358 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2016. május 30.

Kiszerelés:   30 db / 358 ml
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

30 darabos C vitamin  maszk, mindennapi használatra. Arcmosás után helyezd fel a maszkot az arcodra 5-10 percre.

KockaCukor013

2020. szeptember 19.

Vettem belőle egy csomaggal, mert baráti volt az ára. Meglepett, hogy c vitamint nyomokban sem tartalmaz. Nem rossz cucc, de nem is túl jó. Egy erős aha hámlasztó után használva azon kívül, hogy szépen hidratált, mást nem igazán vettem észre. Kicsit feltölt, egész jó vízhiányra, de ennyi. Akinek ezek a fő problémái, valószínű elégedett is lesz vele. Én is az voltam, mikor ebből a célból használtam, de annyira felmérgesít, hogy c vitaminos maszkként árulják s ebből semmi nem igaz, hogy nem kap többet 3 csillagnál. Problémát nekem nem okozott. S bár azt mondják kevesebb cuccban úszik, mint koreai társai, nekem ebben is bőven tocsogott az arcom. A visszazàrhatóságával nem volt gondom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 19.

Pöti

2018. május 26.

Hát, most kicsit meglepődtem, hogy nincs benne semmilyen C vitamin származék. Ennek ellenére szerintem ez egy jó kis maszk. Valóban nem tocsog, mint a koreai (egyenként csomagolt) társai, de azokat én pazarlásnak érzem. De ebben is van anyag rendesen :) Szépen feltölti a bőrt nedvességgel, én utána mindig krémezek, mert sokszor reggel teszem fel. A megtévesztő név miatt csak nègy csillag. Amúgy öt lenne, de kicsit átverve érzem magam, csak a C vitamin tartalma miatt vettem ezt elsőre :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 26.

jirka

2016. június 2.

30 darabos, egybe csomagolt maszkok. Nagyon kiváncsi voltam a "japán" rutinra, gondoltam egy próbát megér. Műanyag dobozos, kicsi, matricával a tetején, melyet vissza lehet zárni. Én visszagumizom rá a papírfedőjét is. Nos, érzékeny bőrre nem ajánlom! Pici göböket okozott. Viszont cserébe valóban feszesített. Annak javaslom, akinek nem érzékeny a bőre, mert annak biztos jó szolgálatot tesz. Nem tocsog az esszenciában, mint koreai társai, inkább papírra hasonlit, és 5-10 percig javasolt fent hagyni. Nekem nem újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 2.

Hidratálók: Butylene Glycol, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Algae Extract, Glycerin